|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo JANUARJA 2017
28.12.2016 13:44:42   
Yogi
user posted image JANUAR 2017 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

12.1.
user posted image Yogi, 4. krog


Skupaj nas je: 1

Nosečnic:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Yogi




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
28.12.2016 20:16:59   
Katte
Zaenkrat samo navijam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
28.12.2016 20:25:31   
Damuš
Sicer res nisem kaj dosti aktivna na teh temah ... Pa vseeno.
V novem letu vam želim veliko miru v srcu, zdravja, sproščenosti ... in seveda da bi čim prej v naročju zibale mali zakladek. (Saj bi napisala da bi čim prej zagledale user posted image ampak kot se je izkazalo pri meni in ša marsikateri drugi - to ni nobeno zagotovilo).

Jaz sem med prazniki prišla do točke, ko se od vas poslavljam. Mogoče ne zavedno ...
Udarilo je na vseh frontah (psihično, čustveno, telesno ...), tako da sem sploh lahko vesela če dan preživim na nogah.

Naj bo leto, ki prihaja, polno čudežev za vse nas.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
29.12.2016 11:07:44   
Micka87
Za seznam: 3.1. 9.krog 0 otrok..drugace pa se nic kaj ne pocutim dobro, spet me obhaja pesimizem, da nebo nic, ta nek notranji glas kot vsak mesec..brezveze..upanje umre zadnjeuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
29.12.2016 11:11:36   
miska333
Tudi jaz se spet pridružujem. Ne vem čisto kdaj pričakovati M - recimo okoli 25. 1. user posted image
2. otroka, 12. krog

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
29.12.2016 22:26:07   
MartinaTaja
Se pridružujem po ss....user posted image pi ss je mimo, tako, da je ne pričakujem 24.1.17

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
30.12.2016 20:07:32   
Yogi
user posted image JANUAR 2017 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



3.1.
user posted image Micka87, 9. krog, 0 otrok

12.1.
user posted image Yogi, 4. krog

24.1.
user posted image MartinaTaja, 1. krog

25.1.
user posted image miska333, 12. krog, 2 otroka




Skupaj nas je: 4

Nosečnic:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Yogi, Katte







< Sporočilo je popravil Yogi -- 30.12.2016 20:08:15 >

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
31.12.2016 19:26:06   
Pupica*
user posted image Zaenkrat navijam

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
3.1.2017 12:23:39   
Pupica*
Micka87 držim pesti da te user posted image danes ne obišče in da že jutri zagledaš user posted image

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
4.1.2017 8:11:53   
tamala86
Živjo punce,

jaz še zmeraj navijam za vse vas! user posted image

Pupica+ - čestitke za user posted image !!! Pa tebi tudi Katte!!! user posted image user posted image

Jaz sem trenutno ok, razen slabosti, v 13. tednu in imam v petek nuhalno. Upam, da bo vse ok!

Držte se!!!user posted image


LP user posted image

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
4.1.2017 19:22:30   
Pupica*
tamala86 hvala, držim pesti za nuhalno :)

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
6.1.2017 0:19:55   
Trinica
Punce se vam pridružujem v upanju user posted image 4. krog, 0 otrok. Ne pričakujem je 27.1.2017. Uspešen mesec vsem nam, še posebej dolgoprogašicam, ki se trudite že zelooo dolgo user posted image

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
6.1.2017 7:37:33   
Allstar
Pozdravljene punce!

Pa se vam še jaz pridružim....moje upanje je že čisto na koncu, tako da samo še čakam, kdaj se bom čisto vdala v usodo in samo čakala na postopke.

To je najin 18. krog, nimava še otrok.

Držim pesti za vse in lep dan!

(odgovor članu Trinica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
6.1.2017 11:46:25   
Yogi
user posted image JANUAR 2017 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



3.1.
user posted image Micka87, 9. krog, 0 otrok

12.1.
user posted image Yogi, 4. krog

24.1.
user posted image MartinaTaja, 1. krog

25.1.
user posted image miska333, 12. krog, 2 otroka
user posted image Allstar, 18. krog, 0 otrok

27.1.
user posted image Trinica, 4. krog, 0 otrok





Skupaj nas je: 6

Nosečnic:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Yogi, Katte, Pupica*, tamala86



< Sporočilo je popravil Yogi -- 6.1.2017 11:47:24 >

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
6.1.2017 12:03:40   
Yogi
Allstar, nisem vedela kam naj te dan in sem te dala pod 25. kot prejšnji mesec.

Jaz sem si šla zdaj pregledati progesteron in estrogen, ker je nizek progesteron najpogostejši razlog za splav in nepojasnjeno neplodnost (+ še nešteto drugih simptomov imam že desetletje).
Kljub vsemu bom na lastno pest jemala vitex, tudi v nosečnosti.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
6.1.2017 12:52:48   
Katriss
Yogi, prvič slišim za Vitex, sem poguglala in se mi zdi zanimivo. Kje pa to kupuješ?

Bi se pridružila za seznam, vendar ne vem datuma, kdaj menstruacija bo. Običajno sem imela cikluse dolge 24-28 dni, prejšnji mesec prvič 33 dni. Decembra sem imela HSG, sedaj pa še nisem dobila menstruacije, danes je 30. dan, vendar so testi negativni, zato ne verjamem, da bi lahko bila noseča. Dobila sem Clomid, vendar ga še nisem pričela jemati. Držim pesti za vse, ki si želite dojenčka, naj nam bo to leto naklonjeno.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
6.1.2017 13:47:51   
Allstar
Aja, pozabila sem napisati, tokrat je datum 21.1.2017. Kako so te mesečne teme zamrle, včasih smo komaj utegnile sproti brati, sedaj pa si samo še datume pišemo user posted image . Pa je včasih prav fino priti na forum, se malo zamotiti, izvedeti kaj novega in kakšno dobro novičko, ter odkriti kakšno punco s podobnimi "problemi", bolj hitro mine to čakanje na user posted image user posted image .
Meni se res že vleče vse skupaj, si nisem nikoli mislila, da bo tako dolgo trajalo preden nama bo uspelo. Sploh se pa vleče vsak mesec od ovulacije do menstruacijeuser posted image . Ima katera kakšen predlog kako ne mislit na to user posted image ?

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
6.1.2017 14:17:45   
Radenska_
Se mene dodaj pod 20.1.
Itak nau nic, se tega ne vem kdaj je bla o )pomojem v teh dneh - ampak ze mimo)....sam tko da nas bo mal vec na seznamu.
Allstar, men se je zdaj zacelo jeb*t, res mi je vseeno ce imam se kaksnega otroka ali ne.
Glede na to da si dala cez 18 krogov sklepam da bos pocasi sla v IVF?

Ne morem verjet da sem bla ze 4x noseca pa mam sam enega otroka.
Whatever, res.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
7.1.2017 0:54:01   
Allstar
O boga.... kaj pa ti rečejo na to? Si že šla na kakšne preglede zaradi splavov?
Jaz nisem še prišla nikamor, pa me že 8 mesecev pošiljajo po pregledih....če bo šlo po takšnem tempu naprej, bom prišla do IVF čez kakšno leto. Meni že preseda to čakanje na user posted image ...sem nekak prišla v tisto pesimisticno fazo, ko nimam nekega upanja, da se bosta sploh kdaj prikazali. Ampak potem vedno znova nekak najdem pozitivo in upanje vsak cikel sproti user posted image . Tako da zdaj pa upam, da gre v 18. res rado user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
7.1.2017 4:09:26   
Radenska_
Jah, nic. Ce citiram zdravnico: "enkrat je sreca na tvoji strani, drugic pac ne
" Rabim se en splav da bo zabelezen v kartoteki (dva sta bla po icsi, eden naraven in se ni zabelezil...) Potem pa me bodo verjetno kaj potestirali. Pa raje vidim da ni vec nobenega, samo se enkrat srecno do konca.
Ce pa bo se kaksen, pa ze mora biti.
Allstar, ti zelim da je 18. krog tvoj krog.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
7.1.2017 18:16:31   
miska333
Ja res forumi so včasih ful živeli. zdaj je vse na FBju.
Jaz se sicer kar nazaj držim, ker sem opazila, da če želim kdaj komu malo pojamrati (v živo), da nama že eno leto ne rata, skoraj preslišijo ali pa rečejo rečejo no, sej itak maš že dva...Kar je sicer res in se zavedam, da moja situacija ni enaka kot pri tisti, ki se že dosti časa trudi za prvega otroka...ampak želja pač je in sekiram se itak tudi, ker ne rata. Sploh ker sta prva dva mimogrede...potem sva pa čakala, da bo redna služba pa da bosta malo večja...ko sva se pa odločila pa nič. Pravim, da v načrtovanju nisem bila nikoli uspešna :)user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
8.1.2017 10:16:15   
Micka87
Mene lahko obarvate rdecouser posted image . Navijam za ostale:)

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
8.1.2017 10:17:24   
Trinica
Naj bo prvi, drugi ali n-ti otrok ... Želja je v nas, razočaranje pa tudi vsak mesec, ko pride tečka user posted image vso pravico imamo, da potožimo kako smo razočarane in kako močno si želimo bebija ... Tako se tudi jaz počutim, ker je to sicer šele najin 4. poskus, ampak sem nekako šla skozi življenje v prepričanju, da ko se odločiš, bejbi pride in ko ugotoviš, da ni ravno tako ... user posted image Pa ko dobro veš kdaj imaš ovulacijo, ker jo čutiš in na dan točne cikluse ... Pa te nekako zadane, da če že 7 let slončkaš z metodo umika in se nič ne zgodi, si praviš, lahko bi si mislil ... In ko razmišljaš, če bi pisal na forum, se vprašaš, kdo si ti, da boš jamral, če se ostale trudijo že 1 leto plus, izgubljajo otročke med nosečnostjo itd. user posted image

Jaz sem premislila in se odločila, da se vam vseeno pridružim na forumu, da malo dam ven iz sebe in stiskam pesti za naju in vas. Punce res vas občudujem in navijam tudi za vas user posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
8.1.2017 10:19:24   
Trinica
Micka87 user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
8.1.2017 11:56:45   
Pupica*
Micka87 user posted image

(odgovor članu Trinica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?