|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo JUNIJA 2014
16.5.2014 15:01:57   
*tedy*
Pa sem po dolgem času spet odprla temouser posted image Upam, da mi tokrat prinese srečo user posted image user posted image . Moja M se počasi končuje in upam da naslednje okrog 10.6 ne bouser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
16.5.2014 19:28:25   
Katte
Navijam. Upam, da se vam bom lahko pridružila tudi na seznamu.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
16.5.2014 20:28:04   
MauMow
Pozdravljeni,

zelo dolgo vas berem pa sem se opogumila da vam pišem. Z dragim se 3 mesece ''aktivno'' trudiva, vem da je to zelo kratka doba vendar zaradi moje zgodovine ni nujno da bo vse šlo kot je potrebno (tumor na jajčniku, ciste in endometrioza - odkrito pri 17 letih čisto po naključju).

user posted image ne pričakujem okol 2.6. vendar mislim da bo potrebno ta mesec izpustiti saj bo dragi v mojih top dnevih na službeni poti, ampak upanje umre zadnje. user posted image

Vso srečo vsem ki se trudite za čudovit user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
16.5.2014 21:45:55   
Žabinčica
O, junijska tema že user posted image . Tedy držim pesti user posted image user posted image user posted image pa za vse ostale seveda tudi user posted image .

Katte najprej user posted image user posted image user posted image , potem pa upam da se čimprej pridružiš na seznamu in greš tudi čimprej dol z njega, zaradi pluska seveda.

Jaz navijam oz. vam sporočim kako in kaj. Ta mesec je še pogojen, potem pa ni več heca user posted image ; se pa je v začetku tedna ravno poslovila moja m.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
17.5.2014 11:55:32   
SU
Evo.. tedy se pofočkam še jaz!! user posted image Že hodim z vložkom naokrog, čeprav sem mislila, da jih ne bo več treba kupovat... neki časa... user posted image Glede na zdaj, je NE pričakujem 13.6. ... mogoče mi pa 13ica tokrat prinese srečo! Oziroma prinese... user posted image user posted image Pa srečno še ostalim!

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
18.5.2014 12:31:26   
Dgirl
Su tut men ni ratal. Dons se je prikazala user posted image

Tko da ta mesec ne pričakujem 13.6. Na petek 13. Hehe. Upam da bo srečen dan. Vcer sm si kupila zalogo testov first sign. Tko da bojo pocakale na junij.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
18.5.2014 12:43:56   
mamica deklicam
NAVIJAM user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
19.5.2014 14:11:45   
ana_marija
Se pridružujem in je tudi ne pričakujem 13. 6. Kaj bomo vse lulale na isti dan?user posted image user posted image

Upam, da nam bo ta mesec bolj naklonjen. Najini sta obe poletni, mogoče bo tudi tokrat višja temperatura ozračja prinesla pozitivne rezultate. user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
20.5.2014 9:07:20   
niinii
Tud jaz navijam. :)

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
20.5.2014 13:32:06   
SU
user posted image user posted image user posted image hja... zdaj smo že tri na SREČNO!!! trinajstico! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
20.5.2014 20:04:48   
biba85
Prosim, če lahko mene tudi dodate v tem krogu. Tudi jaz sem na 13user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
20.5.2014 21:52:35   
MauMow
Ampak če pa ta mesec ne bodo sami pluseki pa tudi ne vem. Glede na to da imate skoraj vse 13-stico mislim da bodo pluseki kar deževali.

Srečno vsem. user posted image

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
22.5.2014 13:43:37   
Dgirl



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


2.06
MauMow

10.06
*tedy*

13.06
SU
Dgirl
ana_marija
biba85

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii


user posted image v juniju:


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
22.5.2014 13:54:46   
Tara9
Držim pestke, da bo junij pol pluskov user posted image  user posted image   user posted image . Navijam za vsako posebaj. Midva tokrat bolj na izi jemljeva vse skupaj, ker sem po ss prvi cikel brez hormonov in ne vem ne kdaj bo O ne kdaj bo M, ker je moj naravni cikel bolj zmešan, do 45 dni. Skratka počivam in potihem upam, da me mogoče spet čaka čudež user posted image .

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
22.5.2014 13:55:52   
MauMow
Tara9 držimo pesti tudi za tebe. Mogoče pa uspe user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
22.5.2014 14:30:22   
*tedy*
Jest sem pa v torek z eno kolegico govorila, ki je tudi jasnovidka in je rekla da v dveh mesecih bom sigurnouser posted image , naj se njene napovedi uresničijouser posted image user posted image . Ful je bilo smešno ker sploh nisem vedela da se tudi s tem ukvarja in tud jest ji do sedaj nikol nisem povedala da si želimo še enega in da sem imela tri ss.....potem pa ona men reče a vi še kakšenga otročka radi imeli al kaj??in jest ja no, nevem mogoče, sem imela ene težave in nisem sigurna če se nam želja uresniči in ona meni ja sej vem da si imela ene težave ampak boš videla vse bo ok, v dveh mesecih boš zanosila in vse bo ok z otrokomuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da iz njenih ust v nevem katera ušesa ampak naj se uresničijo njene napovedi.

navijam punce za vse in močno stiskam pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
22.5.2014 21:14:50   
Žabinčica
Tedy, no potem se naj njena napoved uresniči user posted image , držim pesti user posted image .


(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
23.5.2014 21:23:52   
witch
Navijam user posted image user posted image

tedy naj se njene besede uresničijo in dobiš najlepšega dojenčka na svetu kmalu v naročje user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
23.5.2014 21:42:40   
Anonimen
Jaz bom pa ta mesec samo navijala.user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
24.5.2014 14:49:02   
Penny
Navijam!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
25.5.2014 10:14:14   
_pika_
tedy: Meni je tudi vedeževalka rekla, da bom sedaj zanosila, da vidi da bom okrog mojega rojstnega dneva rodila. No, to se izide. Upam, da uspe.user posted image

Mene tudi lahko dodate na seznamček, saj sedaj ponovno (po operaciji) aktivno delamo na user posted image . Ne pričakujem je zadnje dni junija.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
26.5.2014 9:05:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
26.5.2014 11:13:47   
maja2014
Pozdravljene user posted image

Tukaj sem nova...7 mesecev delamo na dojenčku, saj vem da ni veliko...vendar je prvi, naš 8 let star fant "ratal" dobesedno takoj user posted image Sem malo panika po naravi, kar mi ni ravno najbolj všeč user posted image ampak ok...saj bo....M imam redne na 28 dni...ta mesec sem dobila s 6-dnevno zamudo, pa zelo rahla je bila in praktično brez bolečin, trajala je slabe 3 dni-moje M so drugače zelo močne, zelo boleče, in trajajo tam nekje 6-8 dni. Že med krvavitvami me je zelo močno špikalo v jajčnikih, nekje 5 dni po M pa me je začelo rahlo črvičit v maternici, v jajčnikih me špika, dojke so napetek, mozolji so se pojavili, skozi hodim lulat; skratka; vsi znaki, kot pred M. Test sem delala, 2x negativen. Res pa je, da mi je tudi pri prvem pokazal test + šele po 1 mesecu in pol. tako da...bomo videli kaj je to user posted image

Veselim se čvekanja z vami in vsem nam želim, da se kmalu preselimo na čvekanje v nosečnosti- user posted image Lep dan želim vsem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
26.5.2014 11:14:25   
maja2014
Aja; naslednjo M ne pričakujem 10.6. user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
26.5.2014 11:19:19   
MauMow
Dobrobošla maja2014. Držim pesti da si že srečno user posted image čene pa da to boš še pred naslednjo user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?