|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo MAJA 2016
17.4.2016 20:32:33   
Allstar
Pozdravljene punce user posted image !
Malo še pa bo konec aprila in pride novi mesec - nove možnosti - nove user posted image user posted image user posted image

Upam, da nas bo čimveč skupaj pričakovalo user posted image in da bo mesec čimbolj zelen, vsaj tako kot april ali še bolj user posted image in da bo čimveč JANUARČKOV 2017 user posted image user posted image user posted image user posted image

Gremo spet po istem sistemu. Jaz upam, da je ne dobim 1.5., sva pa še brez otrok in v 7. krogu



< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 18.4.2016 15:59:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II ne pričakujemo MAJA 2016
17.4.2016 20:46:55   
madjanca
Evooo jaz se pofockam..

Ne pricakujem je okoli 15. ampak bi na seznamcku bila raje 17., ker ne vem kaksen ciklus imam.. je pa to 11 mesec, 0 otrok... user posted image

Tako, da punce pogumno skupaj v nove boje in seveda cimvec user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II ne pričakujemo MAJA 2016
17.4.2016 20:51:41   
Katriss
Jaz je ne pričakujem 5.maja. 10. krog, 0 otrok user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
18.4.2016 10:44:43   
Allstar
Super user posted image Ta mesec pa bo naš, a ne? user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
18.4.2016 13:43:53   
mojamiška
NAVIJAM!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
18.4.2016 16:38:15   
Veronique
Punce zdravo!

Po dolgem premisleku sem se odločila, da se opogumim in se vam pridružim, vendar še ne vem, ali bomo čakali user posted image ali pa samo kot navijačica.
K vam prihajam z dokaj slabo izkušnjo, saj se je moja user posted image končala z diagnozo missed abortion. Prvo M še čakam in upam, da pride čimprej, da lahko gremo v nove boje. Tako da še ne vem kdaj je ne pričakujem, bo pa to prvi krog po splavu, otročka še nimam.

Upam, da me sprejmete medseuser posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 9:46:30   
Allstar
Veronique prav si se odločila user posted image . Je lažje čakati s puncami, ki prav tako pričakujejo user posted image , hitreje mine user posted image .
Držim pesti, da dobiš čimprej user posted image in nato user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 10:03:49   
Katte
Navijam! Maj je čudovit mesec, naj bo tudi seznam poln pluskov!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 12:39:56   
Veronique
Res je, v družbi bo lažje user posted image a mogoče jemljete kakšne vitamine, folno že zdaj?
Jaz bom verjetno začela s tistimi oz DMa, A Z mama, upam, da bodo ok.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 13:35:12   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Res je, v družbi bo lažje user posted image a mogoče jemljete kakšne vitamine, folno že zdaj?
Jaz bom verjetno začela s tistimi oz DMa, A Z mama, upam, da bodo ok.


Seveda, folno je treba jemati do tri mesece pred načrtovano zanositvijo, predvsem če so se pred tem jemale KT. Tale A-Z mama je čisto v redu.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 13:44:25   
Veronique
Jaz sem jemala sicer drugo znamko 9tednov (čas trajanja prejšnje nosečnosti), pred tem pa ne, ker nisem vedela :( zdaj sem imela vmes malo pavze, ker nisem prenesla pogleda na te tablete, sploh ker bi se vedno morala biti user posted image in sem bila kr zalostna... bom pa zdaj spet začela, hvala za nasvet user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 13:55:58   
Pikapoka1980
Drage punce! Tudi jaz se vam pridružujem. user posted image user posted image pričakujem 15.5.2016! To je moj 2. krog po SS, otrok pa še nimam!
Za vse nas držim pesti in verjamem, da nas bo veliko zagledalo magični plusek!
Zdej pa zavihat rokave in veselo na delo :) :) :)

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 15:51:14   
Veronique
Jaz sem imela včeraj še zadnjo kontrolo in je vse OKuser posted image Baje, da je ovulacija že mimo in da čakamo prvo M, ki naj bi bila konec tega meseca, tako da je potemtakem ne bom pričakovala okoli 26.5user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 16:21:48   
Allstar
Jaz zaenkrat jemljem folno zelo neredno, imam pa Elevit. Se moram malo izboljšat user posted image . 2 meseca sem jo jemala resno, ko pa ni bilo kaj, pa sem jo dala malo na stranski tir user posted image .
Veronique super, tako da lahko damo tudi tebe na seznamček, a neuser posted image ?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 16:25:10   
Veronique
Jaaaa, lahko! user posted image Super, se kar veselim he he.
Če pa bo prišlo do kakšne spremembe v datumu pa bom povedala in spremenimo user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 23:03:43   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Jaz sem jemala sicer drugo znamko 9tednov (čas trajanja prejšnje nosečnosti), pred tem pa ne, ker nisem vedela :( zdaj sem imela vmes malo pavze, ker nisem prenesla pogleda na te tablete, sploh ker bi se vedno morala biti user posted image in sem bila kr zalostna... bom pa zdaj spet začela, hvala za nasvet user posted image

Veronique, dobrodošla! user posted image
Mi je zelo žal za splav user posted image te čisto razumem..jaz sem imela marca tudi splav, sicer zelo zgodaj še na začetku v 6. tednu, in mi je gin. priporočal, da en cikel počakava in da ves ta čas nujno jemljem folno. No saj sem jo tudi prej, vendar zelo neredno, sploh ko je prišla M, sem jo po navadi kar malo dala na stran. Zdaj jo res jemljem redno vsak dan, je pa to prvi mesec po splavu, ko sva poskušala ponovno, M nepričakujem konec meseca, vendar mislim, da nimam dosti šans, ker ta mesec sva res zabušavla user posted image bo pa več sreče v maju user posted image

Navijam za vse user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
19.4.2016 23:14:54   
Veronique
Hvala! Tudi jaz bom zdaj pridna, si skatlico nosim v torbici, da res ne pozabim. Sem pa danes vzela sele prvo tako da se ne bom prehitro hvalilauser posted image
Mimi_ka a si potem prvo M po splavu dobila redno (na iste dni prej) ali je bo kaj kasneje?
Jaz prvic v zivljenju komaj cakam, da jo dobimuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 7:42:57   
madjanca
Naz tako z navdusenjem jem folno... kako so mi pognali lasje odkar jo jem user posted image

Verobique dobrodosla med nami..user posted image


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 9:20:42   
Allstar
No, pa naredimo prvi seznamček, ki bo cel zelen user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image MAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

1.5.
Allstar, 8. krog, 0 otrok

5.5.
Katriss, 10. krog, 0 otrok

15.5.
Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrok

17.5.
madjanca, 11. mesec, 0 otrok

26.5.
Veronique, 1. krog po SS, 0 otrok


user posted image user posted image user posted image NAVIJAČICEuser posted image user posted image user posted image
mojamiška, Katte, mimi_ka

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 15:32:09   
Veronique

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Naz tako z navdusenjem jem folno... kako so mi pognali lasje odkar jo jem user posted image




Jaaa, meni tudi lasje in nohti! Se nič ne pritožujemuser posted image

Kako pa drugače kaj počnete punce, a uporabljate tudi kake O teste ali kaj podobnega?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 17:51:15   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Hvala! Tudi jaz bom zdaj pridna, si skatlico nosim v torbici, da res ne pozabim. Sem pa danes vzela sele prvo tako da se ne bom prehitro hvalilauser posted image
Mimi_ka a si potem prvo M po splavu dobila redno (na iste dni prej) ali je bo kaj kasneje?
Jaz prvic v zivljenju komaj cakam, da jo dobimuser posted image

Ja točno kot ura je prišla na 28. dan user posted image tudi jaz sem je bila takoooo vesela kot že dolgo ne user posted image sploh ker pravijo da običajno po splavu lahko kakšen teden tudi zamudi. Upam da jo dočakaš čim prej. No mogoče pa je sploh ne bo in si že user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 17:53:42   
mimi_ka

[/quote]

Kako pa drugače kaj počnete punce, a uporabljate tudi kake O teste ali kaj podobnega?
[/quote]
Ja jaz sem jih uporabljala ravno tisti mesec, ko nama je uspelo zanosit, pa je žal prišlo do splava. Zdaj jih imam namen naslednji cikel maja zooet kupit, pa da vidimo, če mi spet prinesejo srečo user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 18:03:26   
Veronique
Če bi bila user posted image se ne bi nič pritoževala, ampak žal nisemuser posted image Ovulacija je že mimo, midva pa nisva bila nič pridna tako da upe polagam v prihajajoče meseceuser posted image

Upam, da bo tudi moja točno na 28dniuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 18:08:12   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Če bi bila user posted image se ne bi nič pritoževala, ampak žal nisemuser posted image Ovulacija je že mimo, midva pa nisva bila nič pridna tako da upe polagam v prihajajoče meseceuser posted image

Upam, da bo tudi moja točno na 28dniuser posted image

Ja tudi midva sva ta mesec bolj kot ne zabušavala oz. sva bila tiste dni med O oba tako zmatrana zvečer, da se nama ni dalo mislit še na seks user posted image tako da bi bil res čudež, če se je kaj prijelo oz preživelo toliko časa user posted image bo pa maj bolj uspešen. Pa veš da je tudi jaz ne bom pričakovala na isti datum kot ti, če ta mesec pride točno user posted image bova skupaj odštevali dneve in preštevali znakce user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
20.4.2016 18:17:30   
Veronique
Super, se že veselim. Predvsem pa upam, da bo seznamček čim bolj zelenuser posted image
Joj, upam, da bom znala uporabljati te O teste, sem malo brala po spletu in nekaterim sploh ne prikaže črtic, enim jih kaže vse povprek, ene jih delajo 2x na dan. Kere komplikacije user posted image
Vedno sem mislila, da bo otroka naredit čisto lahko, da se bo 1.2.3 prijelo... Ampak kaka matematika je tu poleg, ne moreš verjet user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?