|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo avgusta 2009
9.7.2009 20:51:36   
S*

 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 

user posted image    
 
user posted image


 
 
 
 user posted image  ALI user posted image  PRIČAKUJEMO AVGUSTA 2009   
 
 
10.08. - S* ( 12.krog )

 
 
 
JULIJK 2009 nas je: 1

Modrih : 0 
Roza   :  0 
Skupaj : 0
user posted image                                                          user posted image               
NAVIJAČICE




user posted image



 user posted image  
 



JANUAR.................................................31.25% SREČK NOSEČK
FEBRUAR..............................................26,09% SREČK NOSEČK
MAREC...................................................28,81% SREČK NOSEČK
APRIL......................................................22.73% SREČK NOSEČK
MAJ.............................................................35,71% SREČK NOSEČK
JUNIJ......................................................................SREČK NOSEČK
  
                                                       JULIJ.................................................SREČK NOSEČK
                                                    AVGUST............................................SREČK NOSEČK



 


 
 
Ni kaj, ker nam spet ni uspelo, se selimo v nov krog. Mogoče bo pa pred dopustom kaj sreče, bomo videli???




< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 14.7.2009 12:47:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
9.7.2009 22:47:53   
Kliki
Evo mene se pridružim za enkrat kot navijačica.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 5:36:08   
CJ
...CJ ponovno na sceni...user posted image ...mi je julij totalno zaštekal...torej...user posted image ne pričakujem 07.08....vsem user posted image čestitke, nam, ki pa se še trudimo pa obilo volje, predvsem pa uspeha...lep vikend....user posted image ....lp CJ

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 5:48:52   
CJ
...pa še nekaj me matra....ve katera kje je naša miklarom...user posted image ...mi fejst manjka, pa je ne najdem nikjer...hvala za info....user posted image

(odgovor članu CJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 7:54:33   
S*
Tudi jaz pogrešam miklarom in komaj čakam da se vrne. Je pa v bolnišnici,kjer so ji opravili poseg na materičnem vratu.
No upam da je o.k. in da bo danes že doma.

(odgovor članu CJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 8:53:29   
Anonimen
jutro!
vidim da nas je že kr neki k pogrešamo naš miklaromček,jaz upam da je vse ok z njo in pikico tko da upam da se bo kmal kej oglasilauser posted image

mene prosim med navijačiceuser posted image user posted image

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 8:57:33   
*pupsa*
mene tud med navijačiceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 9:03:57   
S*



 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 

user posted image    
 
user posted image
 

 
 
 
 user posted image  ALI user posted image  PRIČAKUJEMO AVGUSTA 2009

  
 
07.08. - CJ
10.08. - S* ( 12.krog )

 
 
 
V AVGUSTU NAS JE 2

Modrih : 0 
Roza   :  0 
Skupaj : 0
                                                                         
user posted image




NAVIJAČICE

*Kliki*
*larilu*user posted image




user posted image



 user posted image  
 





JANUAR......................................................................31.25% SREČK NOSEČK
FEBRUAR.................................................................26,09% SREČK NOSEČK
MAREC................................................................28,81% SREČK NOSEČK
APRIL................................................................22.73% SREČK NOSEČK
MAJ...............................................................35,71% SREČK NOSEČK
JUNIJ........................................................26,60%....SREČK NOSEČK
JULIJ........................................................00,00%SREČK NOSEČK

AVGUST..................................00,00%SREČK NOSEČK 




user posted image


 




[/quote]

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 9:24:38   
Tiki55
S* pa ne spet ta grdoba user posted image user posted image user posted image Upam, da ti uspe še pred postopkom... user posted image
Seveda navijam za vse avgustovkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 9:48:44   
giotti
Tiki55, ti si tudi borka, ne pozabi, ne glede na vse, s čimer so te "prestrašili" Tako da Tiki naj gre prosim med borke, mene pa seveda med polno energije navijačice user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 10:21:07   
Tiki55
o giottkauser posted image Ne skrbi, nisem obupala, se zaenkrat borim še v juliju...

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 10:24:50   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: Tiki55

o giottkauser posted image Ne skrbi, nisem obupala, se zaenkrat borim še v juliju...

Ojoj, sorry user posted image , ma, sem jaz že v avgustu al kako user posted image me je čist tale tema zmedla, tako da seveda naj bo julij tvoj mesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 14:39:16   
CJ
miklaromček...e ti bogica...mi fejst manjka v forumihuser posted image ...upam, da je vse okuser posted image , pa da kmalu kaj našrajba...user posted image
 
S*...hvala za odgovor...LP CJ user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
10.7.2009 18:58:34   
pikica36
punce navijam za vas , da bo čimveč ++++, pri nas je mimo prvauser posted image  po ss , in še nismo najbolj prepričani, če bomo nadaljevali s projektomuser posted image , zato bom kar navijačica

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu CJ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
11.7.2009 16:30:10   
limonita
Živjo punce,

ker julij očitno ni moj mesec se selim v avgust. user posted image user posted image pričakujem 7.8., bo pa to drugi krog po laparoskopiji in histeroskopiji.





(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
13.7.2009 11:13:39   
Arual
Hey.
Sem julij ven spustila, tak da se vam zopet pridružim avgusta user posted image . user posted image pričakujem 1. avgusta je pa to že 22 krog, v bistvu je zdaj julija 2 leti od kar poskušava user posted image . Ampak nikoli ne obupat. Sem postala zelo pozitivna in optimističnauser posted image .


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
14.7.2009 13:47:34   
mica77
Pozdravljene babnice!

Če bo katera od pridnih posodabljala seznam...enkrat v prihodnosti...jaz pričakujem, da bom ugledala user posted image 7.8. kot hmmmmm darilo za rojstni dan user posted image


(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
14.7.2009 13:51:44   
Bam Bam
Upam, da dovolite, da se še jaz prfočkam na seznamček. + pričakujem 6.8.
Hvala ;)

In držim pesti za čimveč srečk-nosečk v avgustu!

(odgovor članu mica77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
14.7.2009 15:38:38   
S*


 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 

user posted image    
 
user posted image
 

 
 
 
 user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO AVGUSTA 2009

 

01.08. - Arual ( 22.krog )
06.08. - BamBam
07.08. - CJ
07.08. - limonita ( 2.krog po L in H )
07.08. - mica77
10.08. - S* ( 12.krog )

 
 
 
V AVGUSTU NAS JE 6

Modrih : 0 
Roza   :  0 
Skupaj : 0
                                                                         
user posted image




NAVIJAČICE

*Kliki*
*larilu*user posted image
*Tiki55*
*pikica36*




user posted image



 user posted image  
 





JANUAR...................................................................31.25% SREČK NOSEČK
FEBRUAR.............................................................26,09% SREČK NOSEČK
MAREC............................................................28,81% SREČK NOSEČK
APRIL..........................................................22.73% SREČK NOSEČK
MAJ.........................................................35,71% SREČK NOSEČK
JUNIJ...............................................26,60%....SREČK NOSEČK
JULIJ..............................................00,00%SREČK NOSEČK

AVGUST..........................00,00%SREČK NOSEČK 




user posted image


 





[/quote]

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
14.7.2009 20:33:13   
barvar
Se iz julija selim k vam. Ker mi je dovolj pakiranja "kufrov" vsak mesec, sem se odločila, da bo plus 9.8.2009. Pa še moj nečak ima takrat rojstni dan!
Torej čimveč lepih novičk naslednji mesec user posted image .

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
15.7.2009 0:12:01   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: CJ

...CJ ponovno na sceni...user posted image ...mi je julij totalno zaštekal...torej...user posted image ne pričakujem 07.08....vsem user posted image čestitke, nam, ki pa se še trudimo pa obilo volje, predvsem pa uspeha...lep vikend....user posted image ....lp CJ


Ma kje si ti...te pogrešam za čveke najine, na naši temi. zdele je ful tiho, k je večina folka na dopustu ali odhaja na dopust ali prihaja iz dopusta...

upam, da si ok in držim, da bo avgust tvoj mesec...user posted image

javi se kej...da kako rečeva o tem in onem

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu CJ)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
15.7.2009 6:11:10   
CJ
...alo babika mojca345...veš tudi ti si mi manjkala, ampak kot si dejala, enostavno nimaš več kaj napisat na forumu, pa jih samo bereš in spremljaš dogajanje....kako si ti, novo stanovanje,...pri meni vse po starem...v juliju nam je zamujalo skoraj teden dni, o znakih bolje da ti ne govorim, ni da ni bilo...potem pa itak prišlauser posted image ...torej sem v boju za + v avgustu...javi se kaj...
pa itak tebi in vsem ostalim forumkam lep začetek dneva...LP CJuser posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
15.7.2009 18:21:39   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: CJ

...alo babika mojca345...veš tudi ti si mi manjkala, ampak kot si dejala, enostavno nimaš več kaj napisat na forumu, pa jih samo bereš in spremljaš dogajanje....kako si ti, novo stanovanje,...pri meni vse po starem...v juliju nam je zamujalo skoraj teden dni, o znakih bolje da ti ne govorim, ni da ni bilo...potem pa itak prišlauser posted image ...torej sem v boju za + v avgustu...javi se kaj...
pa itak tebi in vsem ostalim forumkam lep začetek dneva...LP CJuser posted image


midva sva dele v lj doma. pol greva pa v domžale v gornji štuk. ga rihtamo vsi. dele sva prebarvala zidove na zeleno ( nežno ). je pa še kar nekaj dela. kuhinja je že tle, samo montirali jo bomo v cirka 14 dnevih.

trudiva se še vedno...ampak ni nič. mami mi je rekla za eno G, da je cool. tko, da bom šla k njej zdej probat. mislim septembra, ko se bo kaj delalo.

vem kak je z temi znaki....sej enkrat pa nama bo ratalo a ne...:))

mami je bila pri eni jasnovidki, k ji je rekla, da bom naslednjo leto aprila zanosila. user posted image  čeprav nisem neki freak za te stvari, sam se mi je pa fajn zdel. moj je pa začel moralizirat brezveze...

mogoče pa res kaj bo...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu CJ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
15.7.2009 21:15:36   
Buska
ne pricakujem je 9.8.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
16.7.2009 6:25:28   
CJ
...mojca345...ja super se ti odvija...me veseli...tudi jaz imam zelenkasto barvo rada, kuhinja je nežne ampak lepo vidne zelene barveuser posted image ...verjemi tudi nama bo uspelo...v to sploh ne dvomim...glede vedeževanja pa je tako kot praviš...ljudje začnemo živeti po načinu, kot nam narekuje nekdo...iz izkušenj govorim...pa vendar včasih pa tudi kaj zadenejo...držim pestike, da je pri tebi zadela..user posted image ...to je to zaenkrat...se tipkava/mo...uživaj....lp CJ

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?