|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 7:45:16   
Janchek81
No, pa sem si jaz drznila odpret novo temo ...
Sama je NE pričakujem 18.12.
DRžim pestke, da je res ne dobim in da bo to veseli december user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 8:26:15   
mojamiška
Evo še mene, user posted image  pričakujem nekje okrog 10.12. user posted image user posted image user posted image

Ma da nam ratauser posted image


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 8:43:37   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Evo še mene, user posted image  pričakujem nekje okrog 10.12. user posted image user posted image user posted image

Ma da nam ratauser posted image





Ja ane ... bi bil že kr čas ... pa še december je user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 8:46:30   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Evo še mene, user posted image  pričakujem nekje okrog 10.12. user posted image user posted image user posted image

Ma da nam ratauser posted image





Ja ane ... bi bil že kr čas ... pa še december je user posted image


ja prou en tak poseben mesec je, če odmislim mraz, ki ga nemaramuser posted image  ampak ajd, se bomo tok bolj stiskal, upamuser posted image  čeprou mi se mormo zdej kmal, če hočmo, d abo december, ki si ga bomo zapomniluser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 9:18:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Evo še mene, user posted image  pričakujem nekje okrog 10.12. user posted image user posted image user posted image

Ma da nam ratauser posted image





Ja ane ... bi bil že kr čas ... pa še december je user posted image


ja prou en tak poseben mesec je, če odmislim mraz, ki ga nemaramuser posted image  ampak ajd, se bomo tok bolj stiskal, upamuser posted image  čeprou mi se mormo zdej kmal, če hočmo, d abo december, ki si ga bomo zapomniluser posted image



Midva sva se pa zdj res odločila, da bova na 2 dni bla pridna in ne vsak dan ... pa da vidmo user posted image
čeprav, mesec gre za take stvari tko počas mim, za kakšne pa tok hitr ... user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 9:29:29   
mava1975
Zaenkrat še navijačica, če bo vse prav se pridružim februarja, ampak takrat boste že vse srečke user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 9:52:02   
Ashaya
Jaz sem tokrat bolj pesimist glede uspeha, ker bo zdaj že kar 2.zaporedoma, da decembra prosiva za svojo pikicouser posted image Leto je šlo 1 2 3 naokoli, je pa res da me tolaži misel, da je ti zdaj v resnici bolj kot 8.ciklus (ker sem imela 4 mesece "neuporabne" zaradi težav s ciklusom, operacije in jemanja KT ter vzpostavljanja novega ciklusa). Pa še koliko sva bila pridna v možnih mesecih, je tudi druga stvaruser posted image
Tako da zdaj pa upam, da bo veseli december zdaj končno prinesel čas tudi za druge vesele stvariuser posted image NE pričakujem je pa nekje okoli 21.12., torej nameravam pisat kar Božičkuuser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 10:06:56   
Gnezdo
HOj,

čarobni mesec se bliža in ponovno tudi mi upamo na user posted image . Zdaj bo 9 mesecev od kar ne paziva. Res da je zdaj šele mesec in pol kar ne dojim več tako, da so možnosti zdaj večje. Ne pričakujem 1.12. To bo po vsej verjetnosti zadnji cikel ker se mi obeta boljša zaposlitev. Oziroma prepustili se bomo toku življenja in videli kam nas pelje. Kar sva ta cikel naredila sva naredila tako, da samo še čakava!

Držim pesti za vse, da bo to res čarobni mesec!

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 10:32:59   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Zaenkrat še navijačica, če bo vse prav se pridružim februarja, ampak takrat boste že vse srečke user posted image


bejbi, kaj je šlo pri tebi narobe, sem ravno zadnjič razmišljala o tebi user posted image v katerem tednu se je zgodilo user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 10:35:38   
mava1975
V 12 tednu sem imela pregled, pa srček ni več bil, naj bi prenehal biti nekje v 10-11 tednu, šla sem na abrazijo, se še pobiram, me je pa hudo psihično zdelalo, naslednji teden grem spet v službo...Imam pa še vedno polne prsi...user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 10:46:26   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

V 12 tednu sem imela pregled, pa srček ni več bil, naj bi prenehal biti nekje v 10-11 tednu, šla sem na abrazijo, se še pobiram, me je pa hudo psihično zdelalo, naslednji teden grem spet v službo...Imam pa še vedno polne prsi...user posted image


Že v 12. tednu tko polne prsi???? O ti čist verjamem, da te je sesulo ... jst ne bom nikol pozabila k sm mela UPN v 24. tednu in prišla domov in mi je mleko teklo iz jošk user posted image grozno res .. nisem vedla, da se to tudi že dogaja v 12. tednu user posted image Upam, da se kmalu pobereš in greš novim bojem naproti ... vsaj vesta, da lahko zanosita ... kok časa sta se vidva matrala? Ni blo glih hitro, če se kaj prav spomnim? user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 10:51:48   
mava1975
Osem mesecev, najbolj me mori, ker se bojim, da mi bo zmanjkalo časa zaradi mojih let... Ampak saj itak ne morem nič storiti, upam da nama uspe...ne morem si misliti kako je bilo tebi, upam, da nama je še namenjeno, sem pa itak jezna na celi svet...pa vse sem delala prav, toliko prej folno kislino jemala, zdravo prehranjevala, urejena teža, kondicijsko pripravljena, ne kadim, ne pijem... ah brez veze... navijam za vas, saj ko vas berem mi je lažje

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 11:02:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Osem mesecev, najbolj me mori, ker se bojim, da mi bo zmanjkalo časa zaradi mojih let... Ampak saj itak ne morem nič storiti, upam da nama uspe...ne morem si misliti kako je bilo tebi, upam, da nama je še namenjeno, sem pa itak jezna na celi svet...pa vse sem delala prav, toliko prej folno kislino jemala, zdravo prehranjevala, urejena teža, kondicijsko pripravljena, ne kadim, ne pijem... ah brez veze... navijam za vas, saj ko vas berem mi je lažje


O ja, vem, da si jezna na cel svet in prav je tako, samo ne zadržuj v sebi ampak daj IZ sebe ... bo pomagalo, resno! To so genetske napake, pri katerih žal ne vedo zakaj do tega pride ... pri meni je bilo drugače, ko so delali obdukcijo otročka so pač videli v čem je bil problem user posted image
Po eni strani je to en plus, da veš, da lahko zanosita in tudi bosta in bo tokrat vse OK ... ti polagam roko na srce, da bo vse ok, je pa res, da bo vsak pregled za vaju 'groza' in 'strah' user posted image pa bo tudi to minilo, ....
Drugače pa je že tekla debata tukaj o tem, da zanositev, donositev nima kaj velike vpliva na to ali se zdravo prehranjuješ ali ne, ali si povprečne teže ali ne, ali ne kadiš, ali ne piješ ... itd. user posted image Žal tko je ...
Tako ti je bilo trenutno namenjeno, kot meni takrat, boš pa sama čez čas ugotovila in videla zakaj je bila ta slaba stran za nekaj dobrega ... jaz sem dojela šele eno leto in pol po izgubi otročka, pa sem bila ponovno noseča že ...
Drži se ... če boš karkoli rabila ... ZS user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 11:04:26   
mava1975
Hvala iz user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 11:28:48   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvala iz user posted image




Kako dobro se spomnim, ko sem navijala zate za + .... kot, da bi bilo včeraj ... sem kar žalostna, da moraš to dajati čez user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 11:39:04   
mava1975
Optimistično moramo gledati naprej, vse me, ki čakamo user posted image user posted image ker preteklosti ne moremo spremeniti. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 11:44:49   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Optimistično moramo gledati naprej, vse me, ki čakamo user posted image user posted image ker preteklosti ne moremo spremeniti. user posted image


To je res, čeprav 'strah' na žalost ostaja, ker se ga ne da kr tko zbrisati user posted image
pri meni bo prvo strah, ko bom zagledala user posted image , potem pa še strah do morfologije ... user posted image
Ampak še vedno upam, da nama kamlu uspe in da bo vse potekalo tako kot mora ...user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 11:58:02   
mava1975
Tudi jaz upam, da bo vse o.k., je pa res, da mi gre na živce, ko vsi pravijo, saj bo vse v redu. Jaz bom tudi na trnih prvo do 12 tedna, potem do morfologije pa vse do konca, ker pač taka sem...pol pa mi moj reče, pa kaj če biti narobe, da naj ne razmišljam na slabo, da drugi nič o tem ne razmišljajo...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 12:03:19   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Tudi jaz upam, da bo vse o.k., je pa res, da mi gre na živce, ko vsi pravijo, saj bo vse v redu. Jaz bom tudi na trnih prvo do 12 tedna, potem do morfologije pa vse do konca, ker pač taka sem...pol pa mi moj reče, pa kaj če biti narobe, da naj ne razmišljam na slabo, da drugi nič o tem ne razmišljajo...


Ja, tud men so vedno govorili, da bo vse OK, ampak dejansko je res blo, samo pozitivno razmišljaj, ja, strah pa žal ostaja user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 12:37:24   
Katte
Navijam za VESELI december!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 12:39:08   
Marčevka2010
Navijam za vse, najbolj pa za Janchek. Naj bo december TISTI mesec! user posted image Boš imela avgustovčka kot jaz (ali pa septemberčka). user posted image
Boš videla, ker si odprla temo bo ziher ratalo. Meni je oktobra.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 12:42:20   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Navijam za vse, najbolj pa za Janchek. Naj bo december TISTI mesec! user posted image Boš imela avgustovčka kot jaz (ali pa septemberčka). user posted image
Boš videla, ker si odprla temo bo ziher ratalo. Meni je oktobra.



Ohhhhh ti smotka moja user posted image a ti si oktobrsko temo doprla in zanosila, al kaj? A grem nazaj gledat kdo je kj odpru temo in če je tist mesec zagledala user posted image user posted image
Iz tvojih ust v božja ušesa....sej veš kako zelo si želiva, da nama uspe .... če bi šlo vse tko kot treba bi mela čez emsec dni že svojega otročka v naročju user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 12:43:06   
Marčevka2010
Ja, no, odprla temo in zanosila!
Res ti privoščim, da končno rata.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 12:45:59   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Ja, no, odprla temo in zanosila!
Res ti privoščim, da končno rata.



Sej jaz tud sama seb prvošm ... res, neizmerno želim, da nama uspe tako kot treba ... pa da dobimo pol avgustovčka user posted image Bi mela lih 27.8. rok user posted image bi bil že devičnik user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.11.2015 13:52:45   
woma
V prvo sem zanosila decembra.....rodila septembra.
Zdaj bi pa zanosila decembra (1.12.) .... rodila avgusta ;)

Naj rata.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?