|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo januarja 2014
10.12.2013 14:21:22   
*tedy*
Sem morala odpret novo temo, ker vem da ima tista , ki jo odpre srečo pri user posted image user posted image user posted image , pa, da vidimo če teorija še drži.
Torej user posted image ne pričakujem 3.januarja

Naj bo december vesel in plodenuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo januarja 2014
10.12.2013 14:25:56   
Tara9
Tedy, jaz se ti kar pridružim, a prav. Drugače sem rekla, da ne bom sodelovala v teh mesečnih temah, ampak sem se odločila, da bo januar tudi moj mesec user posted image . Ne vem pa še kdaj je ne pričakujem. Če bo vse po planu, tam okrog 7. 1. user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo januarja 2014
10.12.2013 14:41:28   
*tedy*
Tara9 user posted image user posted image user posted image za pogum. Zdej ko veš da je z dragim vse ok, bo G tud tebe poštimala in se bova skupaj veseliliuser posted image user posted image .
Sej veš, upanje umre zadnjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo januarja 2014
10.12.2013 14:53:08   
Tara9
Izvidi mojega dragega so mi definitivno vlili ogromno pozitive in novega upanja, sem bolj sproščena ratala. Samo O moram dočakati pa bo valda enkrat uspelo. Bom novo leto začela pogumno, tako da se strinjam s tem, da se veseliva skupaj user posted image   user posted image  user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo januarja 2014
10.12.2013 15:27:44   
mamica deklicam
mene pod navijačice, prosim. Jaz sem se tako ali tako odločila, da se že decembra selim na drugo temouser posted image user posted image , čeprav me že med novemberkami in decemberkami ni napisane na spisku. Mi je bilo preveč hudo gledat, kako se je vsak mesec moje ime obarvalo z modro user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo januarja 2014
10.12.2013 17:55:07   
tinncyka
Ojla! 

Aja ups to pa nisem vedla za tisto, ki temo odpre user posted image   jaz sem decembersko odprla in da vidimo če še to res drži user posted image

Ker sem trenutno še med čakajočimi pri denemberkah me dodajte tukaj med navijačice! Navijammmmm user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo januarja 2014
10.12.2013 17:56:27   
tinncyka
MD user posted image user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo januarja 2014
10.12.2013 20:18:56   
Lalola
Jaz se vam tudi pridružujem, saj je december splaval po vodi user posted image . Upam da nam bo prvi mesec v novem letu dal velikooooo user posted image user posted image user posted image user posted image .

Čeprav še ne vem kdaj jo ne pričakujem, se mi zdi da okrog 5.1. user posted image user posted image user posted image

Kot je že *tedy* povedala upanje umre zadnje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 1:26:35   
Katte
Navijam za ploden januar!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 7:56:15   
Tippi
Prednovoletni čas, če to ni najlepši čas za spočetje user posted image user posted image user posted image

Navijam za stare borke, mamica deklicam, tedy, zlatolasek in seveda tudi vsem ostalim, da bi januarja ugledale plusek!! user posted image

user posted image

In ja tedy, pri meni je držalo....sem odprla temo, in uolaaaa user posted image še par tednov, pa smo v finalah user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 11.12.2013 7:58:28 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 8:55:45   
mamica deklicam
bi bilo super, če bi se roza polivanje nadaljevalo tudi v januaruser posted image user posted image user posted image
če je že december tako lep, naj bo pa januar še lepši

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 9:25:29   
Neala
Tudi jaz navijam zelo močno in vam želim malo tiste moje sreče, ker sem tudi jaz, tako kot Tippi, odprla eno letošnjo temo in dejansko potem tudi zanosila ter sem zdaj že v 22. tednuuser posted image .

Srečno torej vsem!!!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 9:45:02   
*tedy*
tippi in neala sej na vaju sem se spomnila, ko sta odprli temo sta potem tisti mesec obe zanosili, pa mislim da je še ena bila, tako da, naj se tradicija nadaljujeuser posted image user posted image user posted image

mamica deklicam kar pridruži se nam , december je res pravljični mesec in dobri možje vedno kaj prinesejouser posted image user posted image , če ti ni modra barva všeč jo lahko zamenjamouser posted image user posted image na primer v vjolično ali rumeno???

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 9:57:52   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*

mamica deklicam kar pridruži se nam , december je res pravljični mesec in dobri možje vedno kaj prinesejouser posted image user posted image , če ti ni modra barva všeč jo lahko zamenjamouser posted image user posted image na primer v vjolično ali rumeno???


na žalost mi je všeč samo rozauser posted image user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 12:49:27   
Žabinčica
Navijam tudi za čim več pluskov v novem letu user posted image .

Pa seveda, da se uresniči to z odpiranjem teme :), lahko pa enako velja tudi za vse ostale, ki odgovarjajo ;), še posebej pa za naše bodočke Tedy, Mamica deklicam, Tara, Katte in vse ostale.

Tippi, lepo da si se oglasila, a ti že počasi proti koncu? Ne morem verjet....

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 13:01:28   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica

Navijam tudi za čim več pluskov v novem letu user posted image .

Pa seveda, da se uresniči to z odpiranjem teme :), lahko pa enako velja tudi za vse ostale, ki odgovarjajo ;), še posebej pa za naše bodočke Tedy, Mamica deklicam, Tara, Katte in vse ostale.

Tippi, lepo da si se oglasila, a ti že počasi proti koncu? Ne morem verjet....



no ja, poudarek na počasi hihi user posted image . če računam na to, da bo zdaj zdaj novo leto, pa da mam januarja še kar nekaj opravkov,februar je pa itak kratek mesec, potem bo luli kmalu tu user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 11.12.2013 13:02:20 >

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 13:06:45   
Žabinčica

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica

Navijam tudi za čim več pluskov v novem letu user posted image .

Pa seveda, da se uresniči to z odpiranjem teme :), lahko pa enako velja tudi za vse ostale, ki odgovarjajo ;), še posebej pa za naše bodočke Tedy, Mamica deklicam, Tara, Katte in vse ostale.

Tippi, lepo da si se oglasila, a ti že počasi proti koncu? Ne morem verjet....



no ja, poudarek na počasi hihi user posted image . če računam na to, da bo zdaj zdaj novo leto, pa da mam januarja še kar nekaj opravkov,februar je pa itak kratek mesec, potem bo luli kmalu tu user posted image


Ja, samo ta počasi res vedno hitro pride v nosečnosti...vsaj za mene je. Luli, kaj to pomeni da bo fantek :) ? Super lepo :), upam da si/sta tudi drugače super in vse teče kot more.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo januarja 2014
11.12.2013 13:23:02   
Tippi
fantek, da da user posted image

drugače pa recimo da je vse ok. danes sicer štartam z insulinom zaradi noseč. slad. ampak to je malenkost, če pomislim, da je z malim vse ok. tako da, ne bomo se pritoževali, želimo si pa čim prej marca user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.12.2013 9:33:36   
witch
tedy vem da bo januar čudovit mesec. Jaz bom dobila svoj zakladek v naročje, ti pa pikico v trebušček. user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAM da bo januar čim bolj roza user posted image user posted image user posted image user posted image

Tippi glede na to, kako hitro gre čas, bo marec res kmalu. Včeraj sem zagledala male črtice na testu, danes pa se že psihično prpravljam na porod. Še samo 1 mesec in bo najin mali zaklad pri nama user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.12.2013 9:46:04   
*tedy*
ooo witch tako daleč si žeuser posted image user posted image user posted image , ja, sem ti fovš , ni kajuser posted image user posted image srečno, bom dihala s tabo januarja, kdaj pa točno, da ne bom prekmalu???

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.12.2013 19:43:24   
witch
tedy te čisto razumem user posted image Bo pa tudi tebe kmalu to doletelo. Naj bi bilo okrog 10., upam pa, da bo kaj prej.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.12.2013 13:14:57   
*tedy*
witch bom dihala s tabo, takrat bom pa tudi jest že vedela, če nam je božiček kaj prineseluser posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.12.2013 19:05:33   
Penny
Še mene med navijalke user posted image user posted image user posted image .
December je fajn za se stiskat pod odejo user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*
tippi in neala sej na vaju sem se spomnila, ko sta odprli temo sta potem tisti mesec obe zanosili, pa mislim da je še ena bila, tako da, naj se tradicija nadaljujeuser posted image user posted image user posted image

Tudi meni je pred točno enim letom uspela ta čarovnija (pa takrat sploh vedela nisem, da je odprtje teme magično user posted image ).

< Sporočilo je popravil Penny -- 14.12.2013 19:06:07 >

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo januarja 2014
15.12.2013 10:59:31   
limonca6
Sem čisto nova na tej strani. Šele sedaj sem vas odkrila ja in tudi jaz pričakujem user posted image . z partnerjem se trudiva 2 leti pa še vedno nič imama pa v januarju prvi posvet v mb. Upam da do takrat že zagledam . za vse ostale držim pesti.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo januarja 2014
15.12.2013 12:41:00   
Radenska_
Alo babnice,,,
No zame pa odprtje temeni bilo uspesno...heh...
Kakorkoli, navijam.Sama ne pricakujem okrog novega leta. Testa ne bom delala do 15 dneva, ker ponavadi M dobim 11 ali 12 dan po O.
Tako da,...Ce bo toliko zaostala se zna zgoditi ta bo dedek mraz prinesel najlepse darilo, ce ne bo pa bolj kislo novo leto.
Jutri imam IUI, Drzite pesti, jaz jih za vas stiskam mocno :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?