|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo oktobra 2009
2.8.2009 19:06:57   
Teni_
Ker morava po ss počakat 3 user posted image , da lahko pričneva spet delat na user posted image , se prej ne morem vpisat kot za oktober. Je še katera, ki bo takrat čakala na user posted image , da skupaj preganjamo čas, da bo čimprej minilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
3.8.2009 13:22:31   
ursa30
ker ne vem še točnega datuma, kdaj bom imela laparoskopijo, se zaenkrat javljam kot navijačica..user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
3.8.2009 13:27:36   
NATAŠA35
teni jaz se tud vpišem pod navijačiceuser posted image user posted image user posted image držim pesti...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
4.8.2009 14:29:35   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Ker morava po ss počakat 3 user posted image , da lahko pričneva spet delat na user posted image , se prej ne morem vpisat kot za oktober. Je še katera, ki bo takrat čakala na user posted image , da skupaj preganjamo čas, da bo čimprej minilo?


Evo, še jaz se javljam, da pričakujem user posted image  oktobra. user posted image
Začetek septembra štartamo z IVF, tako da začetek oktobra pričakujemo plusek! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
4.8.2009 15:09:26   
NATAŠA35
aqua držim pestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
4.8.2009 15:15:13   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

aqua držim pestiuser posted image user posted image user posted image


Hvala nataša. user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
4.8.2009 16:37:48   
Teni_
No, pa sva dve. Že komaj čakam, da mine.

Pa hvala navijačicama. Bom si sposodila spisek iz prejšnjih mesecev, pa ga sem prilepim in nas dodam.


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
4.8.2009 16:42:25   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

No, pa sva dve. Že komaj čakam, da mine.

Pa hvala navijačicama. Bom si sposodila spisek iz prejšnjih mesecev, pa ga sem prilepim in nas dodam.




super... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
4.8.2009 17:25:56   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Ker morava po ss počakat 3 user posted image , da lahko pričneva spet delat na user posted image , se prej ne morem vpisat kot za oktober. Je še katera, ki bo takrat čakala na user posted image , da skupaj preganjamo čas, da bo čimprej minilo?


Evo, še jaz se javljam, da pričakujem user posted image  oktobra. user posted image
Začetek septembra štartamo z IVF, tako da začetek oktobra pričakujemo plusek! user posted image user posted image user posted image


aqui, super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
res sem vesela zate, da se je začelo premikati. oktober bo tukaj en dva tri user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
5.8.2009 10:30:31   
giotti
Absolutna in stoodstotna navijačica za obe borki trenutno in za vse, ki še prihajajo na sceno user posted image Oktober je pravljični mesec (vsaj zame, imam osebne razloge, da tako mislim) tako da iskreno verjamem, da boste vse nosečke srečke meseca oktobra in verjetno potem zibale junija (poleg oktobra še en pravljični mesec zame user posted image )

Torej, vaša zvesta navijačica
giotti user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
5.8.2009 11:10:51   
ziva1
aqua user posted image user posted image user posted image , bom držala pesti na vseh štirih user posted image , tudi jaz se veselim oktobra, ker imam svoj prvi razgovor v neplodnostni, uf komaj čakam

Ursa pa bo končno prišel tvoj mesec, da boš lahko nadaljevala z bojem user posted image

Seveda držim pesti tudi za vse ostale, ki je ne pričakujete oktobra. Pridne bodite, čav

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
5.8.2009 17:02:55   
aqua77
O, moji stari znanki... Uršek in giottka! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo vaju je spet tukaj videt!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala vama za spodbudo.... user posted image  Rada vaju mam, mučo fejst....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
5.8.2009 17:03:55   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

aqua user posted image user posted image user posted image , bom držala pesti na vseh štirih user posted image , tudi jaz se veselim oktobra, ker imam svoj prvi razgovor v neplodnostni, uf komaj čakam

Ursa pa bo končno prišel tvoj mesec, da boš lahko nadaljevala z bojem user posted image

Seveda držim pesti tudi za vse ostale, ki je ne pričakujete oktobra. Pridne bodite, čav



Bomo držale pesti, da opraviš čim bolje v neplodnostni!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
5.8.2009 17:08:50   
miklarom
tudi jaz bom vaša zvesta navijačica in da vam vsem uspeuser posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
11.8.2009 14:58:02   
Teni_
user posted image
 
user posted image
 
      
 
  user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 

XX.10. - Teni RR
XX.10. - aqua77

                     



NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom


< Sporočilo je popravil Teni RR -- 11.8.2009 14:59:15 >

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
11.8.2009 15:33:55   
Rakica_80
Še jaz, še jaz pričakujem oktobrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Septembra grem po zamrznjenčka in takrat BO USPELOuser posted image
Dejte me pod seznam xx.10
Srečno vsem in da bo čim več Junijk- Julijkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
11.8.2009 16:14:40   
Teni_
user posted image
 
user posted image
 
      
 
  user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 

XX.10. - Teni RR
 XX.10. - aqua77
XX.10. - BEBIII
                                                

                     



NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom


< Sporočilo je popravil Teni RR -- 11.8.2009 16:16:25 >

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
12.8.2009 12:22:44   
S*
Evo še ena borka za oktober se pokorno javlja. V sredi septembra začnem s prvim ICSI-jem pri Rešu, tako da bomo user posted image oz. user posted image zagledali enkrat v oktobru user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
12.8.2009 15:02:03   
Teni_


user posted image
 
user posted image
 
       
user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 
 
XX.10. - Teni RR
XX.10. - aqua77
XX.10. - BEBIII
XX.10. - S*
                                                

                     



NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
12.8.2009 15:03:37   
Teni_
Se že zbiramo.

Jaz imam čez dva tedna uz, da pregleda, če bi bila kakšna pregrada. Je rekla, da moram prit tik pred 2. M. Upam, da je vse ok, glede na to, da imam doma 2, pa ni bilo pri nobeni problemov.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.8.2009 17:28:43   
lottyka
Se vam še jaz pridružujem user posted image user posted image user posted image . Upam da user posted image  ne bo 30.10. Prav lepo da ste že odprle to temo. Mi je prav težko ko ne morem nobenemu povedati, sama pa komaj čakam da začneva. To bo najin prvi poizkus in upam da nama bo kmalu uspelo čeprav ne pričakujem da bo že v 1. poizkusu.  Me kar malo skrbi ker nikoli ne veš če je vse vredu, dokler ne začneš delati na tem. 

Upam da vse zagledamo v oktobru  user posted image user posted image  in da kmalu postanemo vse srečke user posted image .

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.8.2009 17:46:58   
kago
Če ne bo prej user posted image user posted image se vam bom pridružila takrat, vmes je še september :) Sem pa navijačka za vse user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni ga mulca čez horjulca

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.8.2009 18:42:03   
Teni_



user posted image
 
user posted image
 
       
user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 
 
XX.10. - Teni RR
XX.10. - aqua77
XX.10. - BEBIII
XX.10. - S*
XX.10. - lottyka
                                                

                     



NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom
kago

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.8.2009 18:58:21   
ribica81
Pozdravljene vse bodoče srečke user posted image . Sem nova pa prosim še mene na seznamček za oktober. Sicer pa ne vem kdaj bo kaj ratalo, ker z mojim sončkom še ne živiva skupaj tako, da user posted image tudi bolj poredko. No bo že, ko bo user posted image . Upam, da vse čimprej zagledamo, tiste težko pričakovane črtice. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.8.2009 19:11:33   
Teni_
user posted image
 
user posted image
 
       
user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 
 
XX.10. - Teni RR
XX.10. - aqua77
XX.10. - BEBIII
XX.10. - S*
XX.10. - lottyka
XX.10. - ribica81
                                                

                     



NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom
kago

[/quote]

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?