|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pricakujemo NOVEMBRA
29.9.2012 10:27:01   
Martyna83
Evo mene odpiram novo temo, za vse nas ki user posted image pricakujemo novembra,..sicer vem da se bom dooolgo mogla pogovarjat sama z sabo user posted image ampak... Skratka ne pricakujem je 5.11
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.9.2012 13:18:17   
lokvanj22
Evo se ti pridruzujem jst jo ne pricakujem 7.11. upam da jo res ne bo... A dolg casa ze delata na user posted image

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.9.2012 16:06:18   
Penny
Ne pričakujem je okoli 9.11., to bo najin 1. krog.
Se tipkamo ...

(odgovor članu lokvanj22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
30.9.2012 10:33:09   
Anonimen
tudi jaz bom verjeto kar preskočila oktober, ker nismo bili pridni... user posted image smo 2-3 dni pred o pa še takrat smo kao "pazili", tko da mislim, da praktično ni šans za user posted image user posted image

moj novebeski datum pa še sporočim, ko pride user posted image

A

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
30.9.2012 19:46:04   
*viva*
Hehe, ne boj se, ne boš sama. Evo i mene.

Za seznamček, ne pričakujem je nekje v začetku novembra, recimo da 7. Je pa to moj žnj krog, oz. 2. novega štetja ;), in upam da 1. s klomifenom.

Predlagam, da čvekamo cel mesec, da bo hitreje minilo in da ne bomo preveč zakompleksane.

Sem ravno danes razmišljala. Vsi pravijo da se ne smeš preveč obremnjevat z zanositvijo. OK. Da ne smeš preveč razmišljat o dojenčkih. OK.

Pol pa se pogovarjamo o nekih drugih željah, recimo o novem avtu. A tu pa ti noben ne reče, da ne smeš o njem govorit, o njem sanjarit ipd... Ampak običajno obratno. Da moraš čim bolj gledati svoj cilj in o njem razmišljat... Kje je tu logika? :D :D user posted image user posted image

Iz tega sem se jaz odločla, da bom še naprej spremljala otroške trende, še naprej bom sanjarla kako bo luštno ko bomo 3 dvonožci in naša štirinožka in kako bo luštno njaprej s trebuščkom potem pa z malim smehecom, ker vem da bo dobovoljček in ker vem da bo to naš sonček.

No, pa sem dala ven user posted image

Lp



_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.10.2012 6:53:53   
niinii
Ko boste seznam delale, ene med navijačice :)

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.10.2012 9:24:30   
Katte
Tudi jaz navijam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.10.2012 20:54:53   
Night
*viva*, tudi jaz ne razumem teh nasvetov, da čim manj mislit na to, pa bo. Če si nekaj močno želiš, pač ne moreš odmisliti. Če katera tu vseeno ve, kako to narediš, naj mi to pove user posted image Mislim, da z željo samo ni nič narobe. Problem bi bil, če bi te začela ta želja omejevati v življenju, če bi vsako minuto mislila le na to, če ne bi mogla normalno funkcionirati in živeti naprej. To meji pa že na obsedenost in sigurno ni dobro za psiho.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.10.2012 22:02:28   
Cassiopeia
Hej! Tudi midva ne pričakujema "rdeče tete" 25.10. Bo pa to prvi krog in upava na najboljše.user posted image

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
2.10.2012 19:29:03   
telly
Živjo!

Jst tut navijam. user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
3.10.2012 14:15:47   
Klimtovka
Pozdravljene,

Od oktoberk prihajam k vam... Danes je prišla user posted image , to bo zdaj 10.krog, pričakujem pa je ne med 30.10. in 2.11.- zdaj ta mesec je prišla 3 dni prezgodaj.

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
3.10.2012 14:17:46   
Klimtovka

IZVIRNO SPOROČILO: *viva*

Hehe, ne boj se, ne boš sama. Evo i mene.

Za seznamček, ne pričakujem je nekje v začetku novembra, recimo da 7. Je pa to moj žnj krog, oz. 2. novega štetja ;), in upam da 1. s klomifenom.

Predlagam, da čvekamo cel mesec, da bo hitreje minilo in da ne bomo preveč zakompleksane.

Sem ravno danes razmišljala. Vsi pravijo da se ne smeš preveč obremnjevat z zanositvijo. OK. Da ne smeš preveč razmišljat o dojenčkih. OK.

Pol pa se pogovarjamo o nekih drugih željah, recimo o novem avtu. A tu pa ti noben ne reče, da ne smeš o njem govorit, o njem sanjarit ipd... Ampak običajno obratno. Da moraš čim bolj gledati svoj cilj in o njem razmišljat... Kje je tu logika? :D :D user posted image user posted image

Iz tega sem se jaz odločla, da bom še naprej spremljala otroške trende, še naprej bom sanjarla kako bo luštno ko bomo 3 dvonožci in naša štirinožka in kako bo luštno njaprej s trebuščkom potem pa z malim smehecom, ker vem da bo dobovoljček in ker vem da bo to naš sonček.

No, pa sem dala ven user posted image

Lp




*viva*, bolj se ne bi mogla strinjat s teboj!user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
3.10.2012 20:39:56   
*viva*
no,no me veseli da sem zadela to kar se še kateri mota po glavi user posted image

Sem pa od danes res vaša, se pravi novembra dejansko nikakor ne pričakujemo user posted image , upam da bo klomifen v prvo uspešen! user posted image

Punce, se vam zdi da se poleti nekak manj obremenjujemo z naraščajem? Meni osebno se dozdeva da me vsaka jesen nekako potolče, na vseh področjih... iščem recepte da se izkopljem iz tega...kake ideje?

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
3.10.2012 21:01:33   
Klimtovka
Jaz sem šla v soboto s fantom ribe lovit, dejansko sem eno ulovila user posted image in sem za tistih 6 ur resnično pozabila na user posted image Pa še križanko sem si zraven vzela za vsak slučaj, nekaj sendvičev, ene super kekse pa nekaj za spit... To ti je mogoče en recept, če lovi tvoj ribe... Ali pa si en prosti dan naredita nekje ob ribniku piknik, če dopušča vreme user posted image

Sem pa bila v nedeljo v europarku, pa ni bila dobra ideja, ker je bil poln nosečk in mamic z vozički user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
4.10.2012 8:10:06   
*viva*
Klimtovka, kako zdržiš na ribolovu? Moj je tudi ribič in meni je to fuul dolgočasno, razen če so seveda zraven kolegi in je piknik varianta :D

Europark, qlandija, Mercator in podobne lokacije pa so res pravo zbirališče nosečk in vozičkaric. Jaz pač opazujem nove trende... user posted image

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
4.10.2012 10:15:45   
witch
Dan user posted image

Odločila sem se, da se bom po kar lepem premoru spet dala na seznamček. Moja tetka je danes prišla, s kar lepim zamujanjem. Če bo točna je ne pričakujem v začetku novembra, če pa se ji bo spet zmešalo pa... Kar pod x.11. me dajte. Hmmm bo pa to najin nevemvečkoliki krog, oziroma 1. po HPL.
Čeprav sem na pregledu dobila napotnico za IUI, sva se z dragim odločila, da še v tem krogu ne greva naprej. Bova pridno doma vadila, svoje telo bom probala nekako v red spraviti, mogoče se zgodi, če ne, pa imava še vedno možnost iti naprej.
Sem pridna in pazim s prehrano, matični mleček jemljem, pa cvetni prah, maco, konopljino olje in seveda s folno sem spet začela. Tak da dobi moje telo malo vitaminčkov, da ga naredim bolj prijaznega za novo bitjece, ki vem, da bo počasi prišlo k meni. In tudi IUI ne bo uspešen, če bo moje telo celo user posted image

Joooooj jaaaa ta europark je pravo vozičkarsko zbirališče user posted image . Zadnjič enkrat sem prišla v malo slabšem vremenu. Ma na tone jih je bilo. Res. Voziček na vozičku. Prav ganilo me je. Prej so se vse zunaj zadrževale, zdaj pa so nakupovalni centri tisti ta pravi.

Včasih sem žalonstna, hudo mi je. Ampak gledam pa na vse skupaj pozitivno. Uspelo bo tudi meni. Ob pravem času. Izgleda se mora prej še nekaj urediti, da bova lahko dobila otročka. Počasi bo tri leta od prvič (no, vmes mojega nekaj časa ni bilo) in ni mi žal za njih. Čeprav so bile solze, hudo je bilo. Ampak sem ta čas izkoristila na polno. Imela sem se lepo. Ni mi žal za nobeno stvar. Če bi lahko spremenila te tri leta, ne vem če bi jih. Veliko sem se naučila, veliko novega spoznala, ZELO sem se spremenila, močnejša sem. Mogoče je pa res mogla biti ta šola za mene, da se umirim, na življenje začnem gledati drugače in uživam v vsaki sekundi ki jo imam.

Punce pozitivno gledajmo na vse. Še dež in megla sta čudovita.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
4.10.2012 16:00:33   
Klimtovka
*viva*, jaz se sicer iz mojega včasih (no, kar pogosto) delam norca, sploh ko omeni "športni" ribolov user posted image
Kakšnih 6 ur še vzdržim, ko pa gre od jutra do večera- za 12 ur naprimer, pa ni možnosti, da me dobi zravenuser posted image

witch, res si lepo napisala... Iz te preizkušnje si potegnila nekaj dobrega, kar je občudovanja vredno. Me je prav malo sram, da se jaz pritožujem... S tem tvojim pozitivnim razmišljanjem je tvoje bitjece samo še bližje in bližje user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
5.10.2012 10:51:48   
witch
Klimtovka saj se tudi jaz pritožujem, saj tudi pri meni ni vedno rožnato. Pridejo hudi časi. Ampak probam pa iz vsega potegniti nekaj dobrega, se naućiti nekaj novega in uživati.
jaz imam pa kar fajne krče, boli me za znoret, pa še neverjetno mi teče user posted image Mogoče zaradi teh posegov, ka pa vem. Drugače pa sem imela THL poseg, ne HPL... ne vem kje sem to pobrala user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
7.10.2012 16:48:09   
brioš
Se vam lahko pridruzim;) Ta mesec sva v 4.krogu...mislim da sem se prejsni mesec zmotila. Ja 4 mesec bo pravi. Ne pricakujem okoli 1.11; sem pa na dabrostonu tako da ne vem tocno ali bo mogocr se oktober ampak grem kar k vami ;) in kako ste kaj?;)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
7.10.2012 17:01:17   
HeLenčica
Punce moje, močno navijam in stiskam pesti! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
8.10.2012 9:25:33   
mamica deklicam
pozdravljene.

Do danes ponoči sem upala, da se vam pridružim samo kot navijačica, a se je user posted image odločila drugače. Dajte me na seznam. Je ne pričakujem 5.11., to pa bo že najin 9 krog.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
8.10.2012 17:24:46   
ta*mala
Jaz tudi navijam za vse vasuser posted image user posted image user posted image in upam, da se vam čez dober teden ne pridružimuser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
8.10.2012 20:32:41   
brioš
Tudi mene med navijačice in tiste, ki nepričakujemouser posted image Ali katera zna narediti seznam ?

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
8.10.2012 22:44:29   
Anonimen

user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
brioš (4. krog)


2.11.
Klimtovka (10. krog)


5.11.
Martyna83
mamica deklicam (9. krog)


7.11.
lokvanj22
*viva* (2. krog)


9.11.
Penny (1. krog)


x.11.
witch (1. krog po THL)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 8

user posted image NOSEČKE:



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš


(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
9.10.2012 0:41:35   
Anonimen
Cassiopeia, nisem te dala na seznam, ker si napisala 25.10. Ne vem ali si se zmotila v datumu ali v temi. Sporoči če bi rada, da te dam na seznam 25.11. :) .

user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?