|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 9:29:05   
Neža81
Dobro jutro!

No, vsaj zame je dobro jutro, saj sem se ravnokar vstala, ker sem na bolniški. Pred enim tednom sem padla po kamnitih stopnicah in si zlomila zapestje na desni roki user posted image .

Odpiram novo temo (upam da še ne obstaja), v kateri bomo pokleptale babure, katere se v mesecu kanuarju in februarju pripravljamo na postopek IVF, oz.ICSI. Končnoooooooooo!!! user posted image user posted image user posted image

Torej, jaz se začnem špikati 4.1.2007.   3.januarja moram poklicaati v ambulanto v MB, da mi povedo ob kolkih naj pridem naslednji dan po inekcije.


Punce, pofočkajte se, da si bomo med postopkom krajšale čas in izmenjavale izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 9:37:44   
Anonimen
Evo da se še jaz pofočkam.
Pri januarski menstruaciji moram k Rešu,da dobim novo dozo zdravil,tako da bom imela punkcijo šele februarja.Zdaj je nastal problem,ker še decemberske menst.nimam.Ne vem kaj je zdaj to,saj imam zmeraj redne.Bomo videli.

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 10:20:55   
pika74
Jaz imam pa municijo že domauser posted image . Sem jo dons dobilauser posted image . Na silvestra pa začnem s prvo šprico (Suprefakt) in pol vse do 15.1., ko imam prvi UZ.

Punce, zdej se bo pa začeluser posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 10:31:41   
Taja79
Pozdravljene soborke!

Tudi mene čaka 2.ICSI postopek, datuma še točno ne vem. Verjetno v začetku februarja. Pri januarski M moram tudi jaz k Rešu, da vidimo, kako naprej.

Mekeke, ne se sekirat, če zamuja, meni je zamujala 12 dni (1.postopek sem pa imela v začetku novembra-mislim, da si bila ti malo za mano user posted image ). Ravno včeraj zvečer pa je prišla. To je verjetno zaradi hormonov. Saj bo! Tudi jaz imam sicer točne.

Zdaj pa grem pakirat za smučanje čez novo leto user posted image user posted image user posted image  Jupi!!!

Punce, čim lepše preživite še te praznike, v novem letu pa upam, da vse zagledamo tisti tako željeni user posted image user posted image  user posted image

Pa-pa

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 10:46:34   
Sulfinija
Punce!

Jaz bom klepetala najbrž pod marčevskimi,aprilčicami vam le hočem zaželeti user posted image ,in vam pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečen postopek.

Upam,da ne boste jezne name,če bom kaj vmes skočila v vašo debato.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 10:51:34   
pika74
Mojca hvala za user posted image user posted image user posted image user posted image  - nam bodo prav prišli.

Ti se pa le oglasi večkrat! Me bomo pa zate držale pesti, da se prime mogoče že do marca, pa ti ne bo treba v postopek.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 11:35:26   
soncek.djukelica
pozdravljene,
tako kot mojca9000 bom tiudi jaz sam navijala za vas, ker bom med marčevkami!user posted image user posted image user posted image
jaz se prav veselim z vami, a ste kej naspidirane? user posted image
vse najlepše in da bi vsaka od vas ugledala user posted image user posted image !

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 11:38:14   
pika74
Jest mam že kr mal tremo user posted image . Mi je dons kazala sestra v Lj, kako se daje injekcije in valjda sm vse pomešala in bo na silvestra komedija, ko bom mogla sestavljat injekcijouser posted image . Mam namreč 3 kose in vsak dan morm 3 kose injekcije ponucat tko, da sestavim na konc eno injekcijo in jo sfiniširam v bušija user posted image .

Drž pesti sonček.djukelca, da mi rata to skomponirat tko, kt se šikauser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 11:42:41   
soncek.djukelica
čavči,
pika, kdaj pa tebi kaj ni ratal! itak,da boš poštimala vse kot je prav!user posted image
za lažje roko, pa kar neki spi,šnopček ali pa morda jager, bosta s tvojim že poštimala!user posted image
srečno

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 11:47:37   
pika74
Točn - dobr, da si me spomnla. Sej je rekla sestra, da morm dobr dobr razkužit zmeri predn piknem.user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 11:51:31   
soncek.djukelica
razkuževat pa itak moraš!
več v sebe,kot v iglo!user posted image
sam,da ne boš dvojne igle videla! user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 11:55:01   
pika74
bomo pa pospešil postopek, če bom po dve igli not dajala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 12:03:53   
soncek.djukelica
jooj, pika
ti pa res znaš človeka nasmejat!user posted image user posted image user posted image
a pol pa kar na user posted image user posted image  štartaš?
posluš,pravi ritual si morta pripravit! user posted image
beli prtiček, svečke, une mističe....pa še sovpada,k so prazniki!user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 12:07:20   
pika74
ja bel prtičk pa svečke... bomo kr une tadišeče naštimal, da bom dišalauser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 12:32:57   
soncek.djukelica
ja, sej!dišat pa tudi morš! user posted image
priporočam ti vanilijo, da boš bolj privlačna! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
29.12.2006 20:38:16   
Vesna_2
pozdravljene,

jaz pa moram prvi dan menze v januarju pokličat v lj za sprejem. kaj neki mim potem sledi?

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
30.12.2006 23:16:25   
kapica
Haj punceuser posted image !
 
Vidim da ste ze v polnem zagonu, motivirane, komaj cakate na spike user posted image . Upam, da vam naslednji tedni, meseci prinesejo tisto darilo, ki si ga najbolj zelite. Da se boste vzpodbujale, cvekale, upale skupaj, da boste pridne koklje in videle veliiko user posted image user posted image user posted image user posted image . Sreca in obcutki, ki te ob tem poplavijo, so nepopisni in cudoviti, zato jih vsaki posebej privoscim.
 
Bodite pogumne, vesele, nasmejane, ko boste grele svoje user posted image , saj takoj cutijo naso ljubezen in zazeljenost, ceprav so se tako majckeni.
 
Naj vam novo leto res prinese tisto najlepse ze takoj na zacetku!!!
 
Veliko srece in predvsem ne obupajte!!!
 
Kapica user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Vesna_2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
31.12.2006 8:41:31   
pika74
Juhuuuuuuser posted image  - prva injekcija je že not user posted image user posted image .

P.S.
Soncek.djukelica - parfum je pa bolj po alkoholu...čeprav bi mi vanilija bolj pasalauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pika74 -- 31.12.2006 8:43:00 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
31.12.2006 9:53:53   
Sulfinija
Bravo Pika user posted image user posted image user posted image user posted image ,ker si si dala uspešno prvo pikico.Sedaj pa le pogumno in optimistično in na koncu ti želim en velik in debel +,ter za njim dve prekrasni user posted image user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
31.12.2006 9:54:08   
Neža81
Jutro!

Kako ste kaj? Bolj poredko se oglašam ker težko tipkam z levo roko (desnav bolniški  - gips), a berem redno. Komaj čakam, da se začnem špikat in da že končno dobim težko pričakovano user posted image . Povedati pa vam morem, da me je zelo strah in da bom zelo razočarana, če prvič ne bo uspelo. Vem, da je malo možnosti da uspe, ampak vseeno. Mislim, da mi bo do vsega minilo, saj se vse skupaj že zelo dolgo vleče in že imam zaj poln kufer vsega!! Oz. , pol kufer vsega sem imela, dokler sem čakala na pošto iz konzilija, sedaj pa sem spet v polnem pričakovanju.

V letu 2007 vsem, ki čakate na user posted image , da se vam želja uresniči - z mano vred! user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
1.1.2007 13:58:58   
koala
Hojla!

JAz se javljem, da bom pridno držala pesti, da se boste lahko ostale brez problemov špikale, ker z stisnjenimi pestmi bo šlo bolj težkouser posted image user posted image

Pika user posted image user posted image za prvo špiko.

Neža, ti pa pridno roko počivaj (držim jaz pesti namesto tebe)user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
1.1.2007 18:10:20   
Ninika1
Pozdravljene punce user posted image
Najprej SREČNO in user posted image  v 2007!!!!

Evo pa je januar tukaj in gremo v nove boje user posted image user posted image user posted image !!!

Mekeke tudi meni je zamujala. To je baje normalno. Držim pesti, da te user posted image  čimprej obišče.
Taja79 sem vesela, da te je user posted image končno obiskalauser posted image user posted image .Upam, da si se na smučala, saj bo letos sezona smučanja zate malo krajša zaradi user posted image  user posted image user posted image user posted image !

pika74 bravo za prvo špikouser posted image user posted image user posted image

sonček, neža, vesna in ostale pozdravljene user posted image  

lp,




_____________________________

Ninika

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
2.1.2007 12:00:52   
pika74
Jaz sem danes dala tretjo šprico notuser posted image . Zaenkrat je počutje čist OK. Edino zvečer ratam malo utrujena in potem mi rata kar malo slabo. Bom pa mal prej spat hodila, pa bouser posted image .

Ma... a sem edina, ki se zdaj špikauser posted image ? Upam, da ne bom sama.
No, Neža81 vem, da se mi bo v kratkem pridružila, kaj pa ostale?

Lp

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Ninika1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
3.1.2007 9:35:51   
Elysabeth
Pozdravljene!

Da se še jaz pofočkam...sem v dolgem postopku, začela sem z injekcijami že v decembru, punkcijo pa pričakujem tam nekje konec drugega tedna.  To je zame že drugi postopek.
Za razliko od prejšnjega postopka se tokrat bolj malo javljam, ker sem prvič dobesedno 24 ur mislila samo o tem, sedaj sem se pa maksimalno zaposlila, kolikor se lahko, da ne razmišljam preveč o samem postopku in...deluje!!!

Vsem, ki se trudimo pa želim, da nam to leto prinese same user posted image user posted image !!!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
3.1.2007 10:01:31   
Neža81
Lepo jutro 2007!

Ravnoar sem klicala v ambulanto v Mb, kdaj si naj jutri pridem po inekcije, ker se jutri začnem špikati. Juhu....... končnooooooooooo!  Začnem z Dipherelne, 18.1. pa z Gonalom.

Tiste, ki se že špikate... kak zgledajo te inekcije? A dobiš kuferček z inekcijami user posted image  Kaj vse vsebuje pribor?  A je igla debela? Joj ko semnervozna in hkrati vesela, da se je začelo naprej premikati. Kako ste pa kaj ostale? Se še zdravite od novga leta a? Preveč alkohola.....jajaj  Jaz sem bila doma že ob enih, ker sem tisti dan zjutraj bila na punkciji roke in me je fullllllllllll bolela zvečer.

Ne delajte no tak zagnano, to ni dobro!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?