|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF-ICSI postopek samoplačniški
3.2.2016 21:29:04   
Aleda
Pozdravljene, je tukaj še katera ki je v postopku samoplačnica? Midva sva se odločila še enkrat poskusiti, pokurila sva že vseh 6 postopkov na zavarovalnico... pa me malo zanima kje ste imele postopek, kje ste kupovale zdravila? Suprefact se pri nas sploh ne dobi, za menopur je pa tudi taka cena da me je skor kap...pa še dozo imam veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
6.2.2016 21:24:52   
jona klara
aleda spomnem se te iz foruma.Se mi je pa nekako dozdevalo, da vama je še enkrat uspelo, verjetno sem kaj zamešala.Tudi jaz sem porabila vse postopke.mislim, da ti je najboljše mb pa tudi krepko nad 3000.srečno ti želim in uspešno


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
8.2.2016 21:34:47   
Aleda
Živjo, tudi jaz se tebe spomnim. Kaj nisi ti šla v mb? Meni mb ne pride v poštev, predaleč, predrago... V zadnjem postopku sem zanosila, vendar je spet prišlo do ss. Sedaj sem naredila vrsto preiskav, vse normalno, razen amh

< Sporočilo je popravil Aleda -- 8.2.2016 21:45:01 >

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
9.2.2016 12:22:38   
jona klara
kdaj si pa imela ss?koliko imaš amh?katere preiskave si še delala'jaz sem želela v mb vendar še zaradi prehudih stroškov nisva šla in ne vem ali bova vse je v zraku...bolj ne...željA pa je še, drugam ne grem ker ne prenesem več takih odnosov sploh reš.srečno ti želim.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
9.2.2016 21:50:31   
Aleda
Ss sem imela tam v enem 8 tednu, ma obakrat se mi je zgodilo da se je zarodek zelo zgodaj nehal razvijati še preden je začel srček biti. Nazadnje sem bila v postopku konec 2014. Ja amh imam 0.41 pa malo povišan fsh. Drgač sem pa delala vse hormone še enkrat, tudi za ščitnico, šla sem na genetiko in na histeroskopijo, vendat niso ničesar našli. Ja mb je tudi meni preveč drag in predaleč, bom probala zaenkrat v lj še. Razmišljala sem tudi o postojni, sam ne pri rešu. Tudi tebi srečno.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
9.2.2016 22:39:08   
Anonimen
Predlagala bi postojno. Prijateljica, sicer jima se ni uspelo, je prepricana, da v lj vec ne gre..
Pri njima je problem v spermi.. ampam v lj v dveh poizkusih ni bilo niti zarodka, medtem ko v postojni dvakrat.. samo je slo naprej.. lahko je nakljucje, ampak meni da se v lj ne potrudijo tako.
Zakaj ne k resu??

(odgovor članu Aleda)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
10.2.2016 22:00:05   
Aleda
Če bi šla v postojno bi šla k dr. merlu, k rešu ne bi šla ker mi ni všeč ta njegov odnos, rada vem kaj se dogaja v postopku ... pa tudi njegov urnik, ne morem biti pri njem na uz že ob 6 uri. Res je da nisem bila nikoli pri njem, ampak me k njemu ne vleče. Midva sva imela v lj zarodke, tudi pri nama je problem v semenčicah, vendar tudi pri meni, verjetno tudi zaradi vseh teh zdravil, so že jajčniki uničeni.
Ali tukaj res ni nobene samoplačnice, rabila bi nasvet kam se najbolj splača po zdravila. Moram po suprefact v tujino, pri nas ga ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
11.3.2016 16:04:12   
shoegal
@Aleda: Sama sicer (še) nisem samoplačnica, ampak se mi zdi, da so punce hodile po zdravila v Italijo in na Hrvaško (se mi zdi, da so bila tam nekoliko cenejša, kot pri nas, če se ne motim). Če ti to kakorkoli pomaga. Koliko pa stane pri nas celoten postopek z zdravili? Jaz sem razmišljala, da bi šla, če bo prišlo do tega, samoplačniško potem raje v tujino. Da morda naredijo kaj drugače. Ker ponavljanje enih in istih postopkov, brez novih preiskav ali česarkoli, se mi nekako ne zdi smiselno. Ampak je pa res, da se pri meni po treh postopkih, še nikoli ni nič prijelo in sem v drugačnem položaju kot ti.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
1.4.2016 22:24:12   
Aleda
Sem dobila suprefact v italiji, menopur pa pri nas, ker drugje je še dražji. Ja midva imava icsi in stane okoli 1600, samo jaz imam močno dozo zdravil, tako da me še to pride slabih 1000. Glede na to, da je to tak drago je to sigurno zadnji postopek če uspe ali ne. Jaz sem naredila kar nekaj preiskav, vendar smo sedaj zvedeli kje tiči problem za ss. Srečna sva lahko, da imava enega otroka, res sva imela srečo, saj sem že prej vedela, ampak zdaj sem se pa sploh zavedla

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
5.4.2016 13:13:43   
mava1975
Punce, jaz tudi razmišljam o samoplačniškem bi bil pa to prvi postopek, zanima me koliko približno pridejo zdravila...Je pa težave v tem ker imam zelo nizek AMH 0,17... HVALA

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
5.4.2016 13:38:27   
Zoolita
Jaz sem hotela iti del celotne ceramonije samoplačniško, se pravi od vseh preiskav do začetka postopka. Vem, da za druge preiskave, če greš samoplačniško, prideš prej na vrsto. Ravno zato sem hotela krvne preiskave in ostale zadeve sama plačati, da bi prihranila na času, vendar pa mi je sestra rekla, da se ne da delno na napotnico, delno samoplačniško, zato sem misel opustila, ker je rekla, da pride drago. Sem pa zasledila tudi cene, sicer pa verjamem da nakoncu pride še enkrat dražje kot piše tukaj, saj včasih oz skoraj vedno dodajo še kakšno zdravilo:

http://www.reprodukcija.si/zunajtelesna-oploditev/cenik/

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
5.4.2016 13:48:17   
mava1975
Hvala ti. A ti si že v postopku? Koliko časa je trajalo od prvega pregleda do konkretnega postopka

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
5.4.2016 13:53:24   
Zoolita
Ja z eno nogo sem že v postopku. Pri meni mineva sedaj leto dni v katerem sem dala skozi vse preiskave in posege, lahko pa da bom v najslabšem primeru čakala še kakšne pol leta, da se začnem špikat, saj veš preden pridejo vsi papirji in da minejo dopusti, ker poleti se ne ukvarjajo s tem.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
5.4.2016 14:09:55   
mava1975
Kam pa hodiš, če te lahko vprašam? Jaz sem se v Mb prijavila

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
5.4.2016 14:15:32   
Zoolita
Lj :)

Vidim, da imaš probleme z nizkim AMH, lahko rečeš svoji G, da ti da hitro/nujno napotnico?

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
5.4.2016 14:18:40   
mava1975
O super, hvala za info.

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
5.4.2016 14:23:04   
Zoolita
Mislim, da ne bi smel bit problem, glede na to, da pri nizkem AMH-ju je borba s časom. Jaz sem dobila hitro napotnico, pa je bila prva diagnoza sum na pcos. Tako, da ne vidim razloga, zakaj ti nebi odobrila nujno napotnico.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
11.4.2016 9:14:28   
jona klara
aledA- A SI že v postopku.srečno ti želim.kaj si pa zvedela me res zanima,če ni skrivnost.kakšno preiskavo si pa imela vso srečo ti želim.v kateri kliniki si sedaj


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF-ICSI postopek samoplačniški
26.4.2016 22:25:22   
Aleda
Jona klara- sem ti hotla odgovorit na zs pa mi kar šteka. Jaz sem že pri koncu postopka, pridelala 3 celice in ena se je oplodila. Upam da me počaka. Sem v lj. Ss sem pa imela zaradi genetskih napak na semenu. Kako si ti, si šla v mb?

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?