|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 13:24:03   
tosja
user posted image sedaj bom pa še jaz odprla temo, da bomo držali pestiuser posted image user posted image  za vse naše fejst punce, ki bodo junija delale teste:
 
19.6 (ponedeljek) - PIKOVIT
20.6. (torek) - ČIŠKA
25.6. (nedelja) - ŽIGKAR
26.6. (ponedeljek) - PIKA 74
28.6. (sreda) - ŠPELKA (DANES ET!)
29.6. (četrtek) - ONA 78
30.6. (petek) - IJA (jutri 15.6. ET) 
 
Če sem katero pozabila se naj vpiše.
Pošiljam vam user posted image . Vsak dan posebej pa se bomo veselile novihuser posted image user posted image .
Jupiiiiii kako bo veselo.user posted image user posted image user posted image
lp, tosja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 13:38:49   
pika74
O hvala hvala user posted image .

Sam jst nč preveč ne računam, da ne bom pol preveč razočarana. Rajš mam presenečenja. Ampak vseen je lep občutek, če veš, da tudi drugi mislijo nate in stiskajo pesti. Hvala še enkrat!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil pika74 -- 14.6.2006 13:39:26 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 15:03:54   
brina_3
user posted image user posted image držim pesti za vse punceuser posted image user posted image
čimvečuser posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 15:56:31   
pika74
Aja, kolk sm jest ena vasezagledana egoistična tepka - valjda tud jest držim pesti za vse ostale punce, da zagledajo user posted image user posted image  - tiste v postopkih in tiste izven postopkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 17:02:28   
pikovit
Joj hvala punce za vaše pesti in dobre želje .Zdej počasi finiširam tako da so se  začeli tudi malo živčki igrat z mano.No pa bomo vodeli čez par dni kaj bo.Vam sporočim.LP Pikovit

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 21:12:25   
ona78
user posted image user posted image user posted image  za vse nas, da čimprej zagledamo user posted image  !!!

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 21:25:31   
Elysabeth
Tale "tabela" je pa prav dobrodošla! Namreč redno vas spremljam pod majčice in junijčice, ampak...se hitro izgubim, kako daleč je katera. Kar hočem reči je...da navijam za vse vas in za vsako posebej user posted image .
Upam, da bo čimveč srečk user posted image . Ah ... kaj čim več...kar vse srečke user posted image . Držim pesti user posted image .

Pozdravček,
Elysabeth

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 21:43:01   
*Karmen*
Juhu, punce!!! Nova navijaška stran z novimi navijačicami!!! Ma kaj smo me ene carice tuki gor user posted image  user posted image  user posted image !!!
Zdaj se grem pa kar častit z eno banano. Se ful dobro počutim, ker toliko punc navija za nas.
 
Sam ena malenkost: jaz naj bi imela test 23. ne 25. Pa sej to itak ne igra vloge, ker tud do 23. ne bom zdržala... Punce, finale se začenja!!! Deci so pred tv-ji in buljijo fuzbal, me pa tudi igramo svoje mnogoboje. Ampak navijačice imamo pa boljše kot so tisti na televiziji, a ne?
 
LP vsem puncam in veliko sreče!!!

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
14.6.2006 21:54:47   
tosja

19.6 (ponedeljek) - PIKOVIT
20.6.
(torek) - ČIŠKA
23.6.
(petek) - ŽIGKAR
26.6.
(ponedeljek) - PIKA 74
28.6.
(sreda) - ŠPELKA (DANES ET!)
29.6.
(četrtek) - ONA 78
30.6.
(petek) - IJA (jutri 15.6. ET)

 
Oprosti Karmen, sem že popravla.
Upam, da se boste vpisovale in da bo ta seznam pester in doooooooooooooooooolgggggggg, da se bo kaj dogajalo.
Tako kot je rekla Karmen: naši user posted image  nogometno navijanje, me pa user posted image user posted image user posted image user posted image  za čimveč user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  in seveda user posted image user posted image user posted image
lp, tosjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 6:46:09   
VITA74
Tudi jaz se pridružujem navijaškem timu user posted image user posted image user posted image user posted image

Držim pesti za vse, tudi nas ki nismo v postopku user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

srečna

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 6:57:06   
Saša27
Ogromne pestke za vse borke, ki ste v postopku, in pa seveda vse, v naravnem ciklusu.
Boste videle, da bomo konec junija imeli ogromno novih user posted image , se pravi veliko prelepih user posted image  nekje konec februarja začetek marca 2007 a ne?

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 8:50:34   
koala
GO GIRLS GO!!!!!

    Se pridružujem navijaškemu klubu, in tako močno stiskam pesti, da imam že členke bele!


    _____________________________

    Nisem vedela
    koliko ljubezni imam v srcu,
    dokler me ni nekdo poklical MAMA

    (odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 10:37:19   
tosja
user posted image user posted image  BRAVO PUNCE!!! user posted image user posted image
Čakamooooooooouser posted image , da se oglasita ŠPELKA in IJA user posted image user posted image
Pa poročajta punci, kako je bilo (ET).......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držmo pesti in gremo novim zmagam naproti:
user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image
 
lp in en velikuser posted image  vsem, tosja

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 12:06:09   
emaa
Držim pesti

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 12:18:13   
pika79
DRŽIM PESTI ZA VSE NAS, GO GRLS!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 14:40:14   
pikovit
No punce mojega veselja je po vsej verjenosti konec.Menstruacije sicer še nimam vendar sem danes na 10. dan naredila test in je negativen.No pa je šlo vse skupaj v franže.Pa še zadnji postopek je bil.
A mislite da je še prezgodaj in CB še ne pokaže točnouser posted image ?

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 15:39:37   
tosja
user posted image  A te lahko mal skregam??? user posted image
Si pa hitra? A si mal hotla seznam preskočit? user posted image
Malo boš še čakala...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  Tukaj smo , da te bodrimo in spodbujamo!
Ko bo pravi čas, pa sporočiuser posted image user posted image .
lp in velikuser posted image  tosja user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 16:07:49   
tosja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

19.6 (ponedeljek) - PIKOVIT
20.6. (torek) - ČIŠKA
23.6. (petek) - ŽIGKAR
26.6. (ponedeljek) - PIKA 74
28.6. (sreda) - ŠPELKA (14.6. ET!)
29.6. (četrtek) - ONA 78
30.6. (petek) - IJA ( 15.6. ET)

 
Stvar je takšna, stoji pa takouser posted image user posted image user posted image
 
PIKOVIT - je danes pohitela s testom (ti,ti), sem jo že mal skregalauser posted image  
ČIŠKA in ŽIGKAR - verjamem, da tudi vaju že daje radovednostuser posted image
PIKA 74 - pridno počivaj in uživaj kot gurmankauser posted image
ŠPELKA - tudi ti pridno počivaj v horizontali in grejuser posted image user posted image
ONA 78- poročajuser posted image  kao preživljaš te sončne dneveuser posted image
IJA - je sporočila na sosednji forum da jeuser posted image  SUPEEEEERRR!
 
pošiljam vam še več sončkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lp, tosjauser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 17:51:54   
pikovit
Tosja hvala a veš da si me malo v dobro voljo spravila.Se ne spomnim kdaj sem bila na zadnje okregana.Kar lepo dene po tolkih letih.Nazadnje verjetno v osnovni šoli.Ja nič pa dajmo upat naprej.Sporočim kakšen bo rezultat.
Pa še vsem ostalim ki ste v tej agoniji en velikuser posted image in da nam rata kar se da najhitreje.
Lp Pikovit

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 18:20:01   
ona78
Pikovit, ti res malček prehitevaš, počaki še kakšen dan s testom!!!
Jaz sem si danes privoščla novo frizuro user posted image  user posted image , tako sem vsaj cel dopoldan dala skozi, brez misli na user posted image  user posted image  !!! Bo ali ne bo??? Res sem se odločla, da se ne bom preveč žrla, tako al tako s tem ne bom nič dosegla!!!


Ija, user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image ; tudi če je samo eden, bo tapravi!!


user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
15.6.2006 21:54:07   
*Karmen*
Drage soborke in navijačice!

Še do včeraj sem mislila, da me bo razganjal firbec glede testa in da ga bom naredila prezgodaj . Zdaj pa mislim, da ga bom naredila z zamudo user posted image .  Po moje bo mojo firbčnost prehitela M. Če pa me M ne bo prehitela, bom prav gotovo nekaj dni zamudila s testom. Velika razlika je med mojim prvim postopkom, ki je potekal februarja (še v trdi zimi) in med drugim (ki poteka skorajda poleti). Pozimi nisem imela kaj delat, razen pospravljat po stanovanju in razmišljat kako se bo zadeva končala user posted image , sedaj pa nikakor ne morem bit pri miru user posted image . Čez dan se niti ne spomnim, da sem bila na ET-ju. Šele zvečer, ko grem pred računalnik in prijadram na naše strani, se spet spomnim, da čakam na nekaj najlepšega (upam). Tako da, tudi, če postopek ne bo uspešen, bom hitro prišla k sebi. Najraje bi bila kar cel dan zunaj. Predvčerajšnjim sem šla kar k sosedu, ki ima kmetijo, seno grabit user posted image ... Samo, da sem bla na zraku in na sončku. Ja, vem, včasih mam prav lovske... Danes sem pa popoldne brala eno ful lepo knjigo in ko sem šla ob pol osmih z mojim štirinožcem na sprehod, sem knjigo kar s sabo vzela. Na travniku sem našla en veeeelik hlod, sedla nanj in prebrala knjigo do konca ... Pikovit, a ti povem naslov knjige, da boš lažje počakala še kakšen dan user posted image ?

Punce, upam, da tudi ve preživljate te noro lepe sončne dneve tako, kot si najbolj želite. LP in veliko sreče vsem. Karmen.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
16.6.2006 14:47:01   
pikovit
Ja hvala Žigkar bi prosila,sicer je danes že 11. dan tako da so pred mano le še 4 dnevi.Testa na bom delal še enkrat,user posted image ker itak nima več smisla.Če bo zdržalo do ponedeljka bo super.Je pa tako da nimam nobenih znakov.Ne napihnjen trebuh in ne jošk.Imam na sumu Utrogestan naj bi zadržal nosečnost če je, včasih pa tudi menstracijo.In mislim da je pri meni to ta drugo.Pa še nekaj vsakič do sedaj se mi je vlilo na 9. dan tako da to je zdaj rekord ne gleda na kaj in zakaj sem po svoje že zmagala.Prvič v treh letih ko hodim na ivf mi je ratalo priti do 11.dne.
Vsem puncam želim en lep in poletni vikend.Izkoristite gauser posted image .LP Pikovit

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
16.6.2006 15:23:28   
KBM
user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti,da bole čim večuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
16.6.2006 19:44:40   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
19.6 (ponedeljek) - PIKOVIT
20.6.
(torek) - ČIŠKA
23.6.
(petek) - ŽIGKAR
26.6.
(ponedeljek) - PIKA 74
28.6.
(sreda) - ŠPELKA (14.6. ET!)
29.6.
(četrtek) - ONA 78
30.6.
(petek) - IJA ( 15.6. ET)

 
KJE STE NAVIJAČICE? user posted image user posted image user posted image
Pikovit in Žigkar ga nekaj "biksata"user posted image
Dragi punci mal sta pohiteli, kar tako pa ne bo šlouser posted image
A sem lahko malce huda???user posted image
Verjeti je treba in še enkrat verjeti -
 TESTI BODO POKAZALI user posted image user posted image  in potem se bomo imeli vsi norooooooooo lepoooooooo!
 
Še ostale navijačice napišite kaj spodbudnega - vsem čakajočim na VELIKI TEST, prav posebej pa PIKOVIT in ŽIGKAR, ki sta mal zajadrali...user posted image
 
lp, tosjauser posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF - DRŽIMO PESTI
16.6.2006 19:53:23   
berta
ciao, sem nova,
nisem niti dobro pogledala o čem gre debata, vem samo, da bi rada zanosila, pa me zanima samo, če katera uporablja lubrikant, če je imela katera kakšne težave s sluznico, kateri testi so zanesljivi, kakšne imate sploh postopke pri vsem tem, bi vam bla ful hvaležna, če bi mi svetovale....


lpuser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?