|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IZKUŠNJE
28.1.2006 16:38:08   
ZOOJA
Lep pozdravček vsem na forumuuser posted image .

Tudi jaz sem ena izmed tistih, ki si že dobri dve leti želi še enega user posted image .
Lani junija mi je s pomočjo IUI uspelo, a žal se je po 10 tednih končalo
s splavom. Upanje je ostalo, a žal sem te dni dobila izvid brisa PAPIII.
Dokler se stvar ne razišče je nosečnost STOP. Sprašujem vas, ali ima
katera take izkušnje oz.ali je katera imela kdaj PAPIII?
Zelo me boste potolažile s svojimi izkušnjami, saj resnično ne vem kaj
zdaj naprej. Jasno mi je, da je treba stvar raziskati in pozdraviti.

Hvala vam za vaše odgovore in čimlepši in mirnejši vikend vam želim.

Zooja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZKUŠNJE
28.1.2006 16:53:05   
Anonimen
Po PAP III sem pred petimi leti šla na konizacijo in od takrat naprej še do danes nisem imela nobenih težav. Tudi obe nosečnosti sta bili BP. Ne vidim razloga za tvojo skrb. Hvalabogu, da ti še lahko pomagajo in da so stvar pravočasno odkrili.

Držim pesti zate in lep pozdrav! user posted image

(odgovor članu ZOOJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZKUŠNJE
28.1.2006 17:31:52   
pika74
Tudi jaz sem imela lani PAPIII...

Vem, ko so mi lani nekje septembra povedali, da imam trojko, se mi je podrl svet in sem jokala user posted image . Bila sem ravno pred tem, da oddam papirje na konzilij za umetno oploditev, pa je rekel ginekolog STOP. Najprej tole rešimo, potem pa naprej. Potem je prišel na vrsto postopek LEETZ (električna zanka), s pomočjo katerega so mi odstranili del "sumljivega" tkiva. Postopek je neboleč, saj dobiš lokalno anestezijo. Potem je edino zoprno čakanje na izvide analize odstranjenega tkiva. Ampak tudi to se da preživet. Takoj po tem, ko mi je ginekolog povedal, da so izvidi OK, sem ga vprašala, kako je sedaj z umetno oploditvijo... ali lahko računam na to... in je takoj rekel, da SEVEDA in me pomiril, da je vse OK. Sedaj pa že čakam na pošto od konzilijauser posted image .

Edino, kar je važno po PAPIII je to, da potem celo življenje redno hodiš na kontrole brisa.

Kar pogumno user posted image . Če te pa še kaj zanima, pa le vprašaj - zato smo tukajuser posted image .

Lp
pika74


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IZKUŠNJE
28.1.2006 21:57:46   
ZOOJA
Najlepša vama hvala za tolažilne odgovore.
Upam, da se tudi meni izteče tako dobro kot vama in da bo
kmalu vse to za mano.

Lepo se imejta in vse dobro v prihodnosti.

Zooja

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?