|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideje za maškare
17.1.2006 10:29:14   
Bejba
Rabim kakšno preprosto idejo v kaj bi našemili našega (takrat) 16-mesečnika za maškare? Kaj preprostega, samo kakšno palerinco  in kaj za na glavo, pa ne kakšna pikapolonica (se mi zdi preveč punčkasto user posted image ). Aja, sešila bo pa naša babi.
Hvala,

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideje za maškare
17.1.2006 11:45:59   
Anonimen
www.justkidcostumes.com

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideje za maškare
17.1.2006 17:52:04   
sezam
user posted image user posted image user posted image  Anonimen. Tu pa je kar nekaj idej.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideje za maškare
18.1.2006 8:06:02   
Bejba
Super, kar nekaj idej user posted image . Hvala.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideje za maškare
18.1.2006 8:21:55   
san
http://www.costumeman.com/costumes.html

tukaj je tudi nekaj idej, morda so kakšni kostumi isti, ne vem,š e nisem gledala zgornjega linka
lp s

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideje za maškare
18.1.2006 8:28:35   
Anonimen
Kje pa lahko pri nas kupiš kustume za pusta a otroka? Sem neumna, vem, a imam prvega otroka, pa ne vem vsega.
Kaj pa cena?
In kam potem peljete svoje našemljene otroke?

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideje za maškare
18.1.2006 8:55:03   
san
baje je v btc-ju v hali A spodaj ena trgovina, kjer imajo veliko izbiro kostumov, cene pa ne vem. pa tele 199 sit trgovine jih imajo in da ne pozabim hipermerkator tudi - vsaj lani jih je imel. jaz sem do sedaj kupila samo dva za hč - enkrat pred leti v trstu in lani v merkatorju.
cene pa ne vem od 2 tisoč naprej, nisem prepričana.
mi za malega kar doma spacamo, pa je. za starejšo bomo letos tudi kar doma naredil.
lp s

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?