|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikea pohištvo
24.5.2007 10:24:30   
Andre
Evo, odločamo se za nakup pohištva za dve otroški sobi in ko gledam pri nas, je ful drago - npr. Mavrica, Mali princ,itd. Zdaj pa me zanima, tiste ki hodite v IKEO - a je tam pohištvo na zalogi, greš, kupiš in pripelješ (predvidevam, da je pohištvo v škatlah in ga moraš doma zmontirat, ker drugač rabiš tovornjakuser posted image ). A je potem potrebno plačat še carino oz. ali lahko uveljaviš vračilo davka? Ne se mi smejat, ampak res ne hodim v shopinge čez mejo, sploh pa ne take večje stvari. Sem pa računala in bi se mi ful splačalo. Lepo prosim user posted image user posted image  za kakršnokoli informacijo. Pa še to - a je IKEA Graz odprta tudi ob nedeljah?
Hvala,
Andre
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ikea pohištvo
24.5.2007 10:40:09   
Olivija
Midva sva skoraj vse pripeljala iz Ikee in res se splača user posted image . Sva pa tudi zelo zadovoljna, še posebej s previjalno mizo.
Glede tvojih vprašanj:
- carine ni več odkar smo v EU, posledično tudi ni več vračila davka
- Ikea ima sistem dnevne zaloge (sem slišala), tako da se najbolj splača pridet zjutraj, lahko pa preveriš zalogo na internetu
- midva sva najela kombi za en dan
- Ikea skoraj zagotovo ob nedeljah ni odprta.

upam, da sem ti kaj pomagala user posted image

LP

(odgovor članu Andre)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikea pohištvo
24.5.2007 15:17:49   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Andre

Evo, odločamo se za nakup pohištva za dve otroški sobi in ko gledam pri nas, je ful drago - npr. Mavrica, Mali princ,itd. Zdaj pa me zanima, tiste ki hodite v IKEO - a je tam pohištvo na zalogi, greš, kupiš in pripelješ (predvidevam, da je pohištvo v škatlah in ga moraš doma zmontirat, ker drugač rabiš tovornjakuser posted image ). A je potem potrebno plačat še carino oz. ali lahko uveljaviš vračilo davka? Ne se mi smejat, ampak res ne hodim v shopinge čez mejo, sploh pa ne take večje stvari. Sem pa računala in bi se mi ful splačalo. Lepo prosim user posted image user posted image  za kakršnokoli informacijo. Pa še to - a je IKEA Graz odprta tudi ob nedeljah?
Hvala,
Andre


Praviloma je pohištvo na zalogi, nič ne čakaš po par mesecev kot pri nas user posted image , lahko se pa kdaj zgodi, da jim česa zmanjka, najlažje je, če greš na njihovo stran in lepo vse preveriš prejšnji večer in potem zjutraj hop po nakup.
Če še nisi nikoli bila tam potem še par "nasvetov za shopping"user posted image : ko prideš noter in pos topnicah v trgovino, vzami na steni svinčnik, papir in meter (vse zastonj), najprej imajo pohišvo razstavljeno, da ga vidiš, na koncu je pa hala, kjer ga dvigneš. Na vsakem kosu pohištva je številka, ki si jo prepišeš na papir, ki si ga vzela na začetku in na podlagi katere potem ta kos najdeš v hali, kjer imajo škatle. Najprej imaš razstavni del - vse lahko sprobaš, odpiraš, se vsedeš/vležeš na kavče in postelje... - potem je oddelek drobnarij - posoda, svečke, posteljnina itd, na koncu pa prideš do dela, kjer bašeš robo, pred blagajnami levo pa je še fundgrube, kjer imajo zadnje ali pa malo poškodovane kose, se splača pogledat it.
Celotna zadeva je precej self-servis varianta, čeprav so povsod prodajalci ki z veseljem pomagajo.

Upam, da sem kaj pomagala, pa fajn nakupuj.

www.ikea.at

Tu si pa lahko pogledaš kakšen je njihov odpiralni čas.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Andre)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ikea pohištvo
25.5.2007 7:13:17   
Anonimen
če misliš veliko robe nabavt, se splača kupit tudi preko neta če nimata prevoza in če kupiš preko 1000€ ti zastonj pripeljejo na dom in zložijo!!!
fajn zadeve so recimo od malm serije (midva imava spalnico) in pa komplentarni pax za omare. pocen in kvalitetno, js bom tamalima definitivno to nabavla.
aja še to zalogo lahko preveriš tudi na ikea slovenjia predstavništvo v lj, pokličeš po telefonu in prašaš ker majo direkten vpogled v njihove zaloge v gradzu. če kaj ni na zalogi, lahko kličeš v gradec in si rezerviraš (govorijo nemško angleško) in dobiš cifro rezervacije pol k dobijo robo te pokličejo in greš iskat.

če te še kej zanima me lahko kontaktiraš na zs

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikea pohištvo
25.5.2007 9:22:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Andre

A je potem potrebno plačat še carino oz. ali lahko uveljaviš vračilo davka?


Kar se tega tiče ne rabiš nič skrbet, ker zdaj smo itak vsi EU in ni carine in ni vračila davka. In lahko se čist mirno pripelješ čez "mejo" in ti ne bo nihče nič težil, tako kot so včasih.

Želim ti vesel nakup user posted image  ker v Ikeo se gre vesel user posted image user posted image  pa pride se ven s polnim avtom in niti ne tako prazno denarnico user posted image


(odgovor članu Andre)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?