|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Indijanska vas-Terme čatež
13.7.2009 22:15:33   
glen
Pozdravljene.
Ker smo zelo zadovoljni s Termami Čatež, in jih redno obiskujemo,sem zasledila da imajo letos ponudbo bivanje v Indijanski vasi.
Zanima me, če je že kdo bil v tej vasi, in kakšne izkušnje imate?
Odločamo se, da bi šli za kak vikend, nočitev, dve v tem stilu.
Imamo pa 5 letnico in 5 mes.
Malo me je strah kako bi bilo,ker do zdaj smo bili zmeraj samo v hotelu.

http://www.terme-catez.si/si/catez/namestitev/vas/


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
14.7.2009 8:29:48   
honey
Mi še nismo bili v indijanski vasi, ampak smo bili zadnjič en vikend v Čateških in smo si jo ogledali - od zunaj oz. smo se sprehodili skozi. Videti je prav luštno, sicer pa ne vem, kako je v šotorih. Ampak po moje da je veliko prostora, saj so to ogromni šotori. V vsakem šotoru, ki je bil zaseden, pa je bil spredaj voziček, tako da očitno je primerno tudi za majhne otroke.

Mislim pa, da če ste šli z otroci do sedaj vedno v hotel, bo to mačji kašelj user posted image . Hočem reči, da bo bolj sproščeno vse skupaj, da ne bo pomote. Mi smo lansko leto prvič kampirali s šotorom, ko je bil naš star 3 leta. In je bilo super - njemu se je to zdelo "uau ful dobr". Pa smo imeli grozno izkušnjo, saj smo preživeli tisti vihar v Podčetrtku. No, letos smo imeli v Čateških vsaj vreme tako, kot je treba. Tako da mislim, da bi bilo večji punčki to res dobra avantura, za malo je pa tudi najbrž vseeno, kje je - ali v hotelu ali v šotoru. Postelja je postelja - vsaj pri našem je tako.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
16.7.2009 13:10:10   
Lolek in Bolek
Tudi mi smo si jo morali ogledati, takoj ko so jo postavili. Perfektno je bilo videti. Ampak smo bili kar v hišici vizavi te vasi. Mislim, da nimate v primeru lepega vremena nič sfaliti....

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
16.7.2009 13:40:39   
glen
hvala za odgovore,zdaj je treba samo še preverit če majo frej ko mamo mi dopust.
lp

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
17.7.2009 20:07:41   
TaRe*
mi pa postanemo indijanci v nedeljouser posted image user posted image

Komaj že čakamo.
Naš očka je povprašal eno družinico,ki se je prejšnji teden vrnila in so bli fuuull navdušeni.
Svetovali so nam samo,da vzamemo kakšno svetilko za pred šotor,ker so luči malo bolj oddaljene,drugače pa je blo vse super.

No,vam sporočim drug teden kako in kaj.
Samo za vreme mormo držat pesti.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
17.7.2009 21:43:53   
glen
TaRe
držim petke za lepo vreme in vam pošiljam velik koš sončka,pa sporoči kako je bilo

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
24.7.2009 20:37:43   
TaRe*
no,mi smo nazaj...

kaj naj rečem?
Če bi tole pisala v nedeljo ali ponedeljek,bi mela marsikaj za napisat,ker sem bla še ful jezna,dans pa nisem več tko,no.
V glavnem bili smo razočarani nad indijansko vasjo,da je kaj.Mogoče smo preveč pričakovali,mogoče smo scrkljani,ampak če nekaj plačam,pol hočem obljubljeno in plačano tudi dobiti,dol pa ravno ni bilo tako,kot obljubljajo.
Nismo imeli pribora,nepospravljen šotor smo dobili,nobene sence v vasici(bo,čez par let,bo)...hladilnik tako majhen,da not tudi litrskega mleka ne moraš dat,kaj šele kakega soka....
No,takole,če bi nameravali sami kuhat,pol bi popokali že prvi dan,tako pa smo v bistvu v šotoru samo spali,pa fruštkali,potem pa smo se zorganizirali tako,da smo preživeli čisto lep dopust.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
28.7.2009 10:43:25   
Lolek in Bolek
sej v tem je čar, preživljanja dopustov; da se zorganiziraš po svoji meriuser posted image

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
30.7.2009 10:07:20   
pikapaka
Mene pa zanima kako je s karto na kopališče, a ti velja dva dni oz. najmanj 24 ur ali kako. En danprideš popoldne, prespiš, a je potem v ceno vključeno tudi kopanje za naslednji dan, vsaj dopoldne?

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Indijanska vas-Terme čatež
4.8.2009 8:05:22   
tascha
Tudi, če imaš samo eno nočitev, se lahko dva cela dneva kopaš (prvi dan, ko prideš, pa četudi še ne moreš prevzeti šotora ali hiške, drugi dan, pa ko tudi že vrneš ključe in plačaš - moraš pustiti nekaj denarja, ki ga dobiš nazaj, ko vrneš bazenske kartice).user posted image  

(odgovor članu pikapaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?