|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Italija-PUGLIA (Bari,..)
30.1.2011 15:59:51   
tejamanca
Ali je bil kdo že tam ima kdo izkušnje? Sem videla nore plaže, super pokrajina....
Imam 2 otroka in bi šli letos tja, pa ne vem kako se lotiti zadeve.
Ali vozi kakšen trajekt, iz kje?

hvala za odgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
31.1.2011 9:18:04   
viv_
Mi smo šli enkrat do Barija s trajektom iz Reke. Nam je bila zelo všeč Trulli regija - Alberobello... Ful ful luštno. Mislim da je vredna ogleda tudi Matera.

Mi smo potem pot nadaljevali v Kalabrijo in naprej na Sicilijo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tejamanca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
31.1.2011 17:56:26   
tejamanca
Oj koliko časa pa traja trajekt od Reke pa do Barija?

A greš preko jadrolinije?

(odgovor članu tejamanca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
1.2.2011 10:48:48   
viv_
Ja, šli smo preko Jadrolinije... Ob 8 zvečer gre z Reke, tako da imaš noč na trajektu, potem si ob 6 zjutraj v Splitu... ob pol noči pristane v Bariju.

Mi smo imeli v Bariju rezerviran hotel... optimistično... to je bilo še pred časi navigacije, smo se 2 uri lovili po mestu in iskali hotel... na koncu smo že skoraj obupali in šli vprašat še na policijo za smer... pa nas je potem en prijazen policaj pospremil do hotela...

1. Jadrolinija
user posted image

2. Alberobello
user posted image

3. Kalabrija - v kampu
user posted image


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tejamanca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
1.2.2011 23:12:27   
trixi
mi smo se lanske poletne počitnice potepali po Pugliji, čisto do konca pete italijanskega škornja. Potovali smo z avtomobilom, sicer pa kampiramo. Naredimo približen načrt rute, potem pa sproti prilagajamo. Trenutno smo v izdelavi foto knjige, tako, da je literatura na dosegu roke, kar vprašaj, kaj te zanima.
Moram pa še malo popraviti viv, pokrajina truli ne obstaja, to je le ime za arhitekturo za tele hišice, ki je prilepila fotko, najbolj znan in turistično oblegan pa je ravno kraj alberobello, ki je tudi pod zaščito unesca.
no, kaj te zanima, ker je veliko za povedat  

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
2.2.2011 9:51:16   
viv_
trixi - dej napiši prosim približno ruto, kje ste se potikali... Mi smo tudi ponavadi avto/šotor varianta...

Drugače pa ja, trulli so tele hiške, Alberobello je najbolj znan, uporabljajo pa izraz "trulli region"...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
4.2.2011 21:16:53   
trixi
no, pa dajmo obujat spomineuser posted image
prvi dan smo šli na ac v Villese smer Bologna, potem pa proti morju smer Ancona, Pescara. V načrtu smo imeli tam nekje za dan dva kampirat preden gremo dalje. Tako smo pristali v kampu v kraju Giulianova v pokrajini Abruzzo. Naslednji cilj je bil nacionalni park Gargano. Tja smo prišli s pomočjo navigacije, lastne intuicije in tablah, našli en mali kamp po našem okusu in ostali štiri nočitve. Kakšnih velikih načrtov kaj bomo šli pogledat nismo imeli, kupili eno revijo in se sproti odločali kam. Potem pa proti našemu glavnemu cilju , ac prti Bariju, Brindisi, Lecce, Gallipoli, Riva di Ugento. Sicer je to kamp, nekje na pol poti med Gallipoli in S. Maria di Leuca. V Gallipoliju pa spet nova knjiga o Puglji in ideje kam se it potepat
Za videt ogromno, bi morali še kdaj ponovit, a kaj, ko je še toliko zanimivega za videt in bo treba še kam drugam prej.

< Sporočilo je popravil trixi -- 4.2.2011 21:18:22 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
4.2.2011 21:46:44   
trixi
Zdaj pa še slikce
Peschici - nacionalni park Gargano
[color=#000000 size=3]user posted image
[color=#000000 size=3]Santa Maria di Leuca - skrajni jug "pete" 
[color=#000000 size=3]user posted image
[color=#000000 size=3] Sušenje paradižnikov - Ugento
[color=#000000 size=3]user posted image
[color=#000000 size=3] Gargano - La Baia delle Zagare
[color=#000000 size=3]user posted image
[color=#000000 size=3] Riva di Ugento
[color=#000000 size=3]user posted image
[color=#000000 size=3] Otranto - mestna plaža
[color=#000000 size=3]user posted image
[color=#000000 size=3] Gargano
[color=#000000 size=3]user posted image

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
8.2.2011 22:31:35   
tejamanca
torej če prav razumem skoraj 2 dni vožnje s trajektom od Reke pa do Barija. Mi bi šli zato z trajektom, ker pa moji punci ne bi zdržali toliko časa v avtu bi bila pot zelooo predolga zanju. Res pa si želim, da letošnji dopust ne bi bil običajen...

Kaj predlagate? Imam plan iti v Italijo v začetku septembra. Kaj nam predlagate? kaj pa Sardinija, Korzika?

(odgovor članu tejamanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Italija-PUGLIA (Bari,..)
8.2.2011 23:37:14   
viv_
Saj na trajektu nisi v avtu... imaš lahko kabino, je igralnica... Vožnjo pa lahko narediš v 2-3 etapah...

Italija je sicer meni zelo ljuba destinacija...
Najlepši del Italije je po mojem mnenju Sicilija. Ta je res čudovita... Sardinija je simpatična, ampak bolj ali manj so to plaže... Zelo mi je všeč tudi okrog Gardskega jezera, kjer imaš nešteto zadev za otroke, jezero je kopalno, tako kot morje... Čudovita je tudi Costa Amalfina ( J Italija - Amalfi, Sorento...)...

Skratka ni da ni...


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tejamanca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?