|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Italija
27.2.2009 14:38:49   
.malina
Zaljubila sem se v Italijo. Lani oktobra smo bili v Toskani in me je navdušila. Zdaj bi jo pa rada raziskala kar celo. Zelo me vleče na jug Italije.

Bila sem že v Rimu, Toskani, Veroni, Benetkah, Ravenni ...


Rada bi videla vse.
Svetujte mi, katere pokrajine v Italiji ste že videli in so vas navdušile.
kakšno je morje, katera mesta so čudovita, da si jih dam na seznam? Kje ste bili nastanjeni?

Bari se mi zdi tako sanjavo ime in bi kar šla tja.

Prosim, ljubitelji Italije, vabljeni na pogovor.

Morda sem napisala malo zmedeno, a upam ,da dovolj razumljivo.


< Sporočilo je popravil .malina -- 27.2.2009 14:39:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Italija
28.2.2009 9:50:33   
viv_
Še ena navdušenka... Bila sem po celi Italiji.

Kalabrija je zelo lepa, Bari sam po sebi ne. Je ba v bližini Alberobello in Matera.

Sicilija je čudovita.

Tudi Sardinija je simpatična.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu .malina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Italija
28.2.2009 14:38:03   
gita10
Tudi jaz sem še kot samska vzela 14 dni dopusta in čez celo Italijo, do Kalabrije. Odpotovala sem ko so njihova mesta prazna to je okoli 15 avgusta, ko se začnejo njihove počitnice. Sploh ni bilo problema najti kakšnega penziona za recimo 20,00 eur na noč( takrat so bile še lire) . Velika mesta na jugu mi niso všeč. ker so umazana , predmestja so pa lepa. Morje na Kalabriji - uživancija.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Italija
28.2.2009 21:56:17   
kepa*
Tudi meni je Italija všeč. In jo tudi imamo namen natančneje raziskat, tako da bi vsake informacije tudi meni nekoč prišle prav.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Italija
6.3.2009 15:30:37   
Babsi
Še ena navdušenka. Bila na približno istih koncih kot Malina. Sicer pa mi je zelo pri srcu Gardsko jezero.

Letos gremo pa raziskovat Sicilijo. Komaj čakam. Viv, kakšen nasvet?

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?