|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkušnje?
6.9.2014 20:38:03   
pefika90
Živjo vsem,

razmišljam o nakupu blenderja.

Moje zahteve:
- mletje semen (npr. lanenih) ter sadja...,
- priročen (da ne zasede pol pulta v kuhinji),
- dokaj tih,
- cena do 100 €.

Gledala sem Tribest personal blender 250.

Ga ima kdo, in kako je zadovoljen z njim?

Kaj imate vi, kako ste zadovoljni?

hvala vnaprej in lp,

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izkušnje?
12.11.2014 18:22:44   
onka
Tudi jaz bi želela en dober blender - mikser z vsaj nekaj časa življenjsko dobo.
Mi pred enim letom kupili tega;
http://trgovina.mercator.si/tehnika/gospodinjski-aparati/aparati-za-pripravo-hrane/sekljalniki/sekljalnik-mr-magic-royal-3196-676015

Super zadevca za miksanje, vendar: (eno leto garancije)
-najprej je potrgalo navoje - so poslali novega,
-po ca 3 mesecih je začelo rezilo puščati (že novo se maje)- tudi najprej poslali novega, vendar so za naslednje opozarjali, da moramo koščke rezati na čimmanjše, da je to obraba do katere pride.,(uporabljali smo ga samo za zrelo na koščke narezano sadje ca 1 na dan) Na srečo smo rezila vseeno dobili
-pri plastičnem lončku so se zatiči, katere poženejo motor, odlomili (dobili, vendar po njihovo nismo ravnali dovolj pazljivo)

Tega, katerega si predlagala pa mislim, da ima isto rezilo (čisto podobno je videti), tko da ti ga ne priporočam. Zatič posodice pa se mi zdi kar močan, saj je širok.

Zdi se mi, da je pri teh aparatih najbolj problem v posodicah, rezilih, navojih...ker nazadnje so mi pač serviserji rekli, da je to vse človeška nepazljivost in sem res komaj še kaj dobila.


Ker je moj v pričakovanju in zdaj brez garancije, da mu spet kaj fali sem že tudi ogledovala in se nagibam k temu:https://www.mimovrste.com/blenderji/philips-blender-cucina-mini-hr2860?v=646617
http://trgovina.mercator.si/tehnika/gospodinjski-aparati/aparati-za-pripravo-hrane/mesalniki/namizni-mesalnik-kenwood-sb055-smoothie-2go-609408 ali celo temu http://trgovina.mercator.si/tehnika/gospodinjski-aparati/aparati-za-pripravo-hrane/mesalniki/namizni-mesalnik-silva-homeline-sm-7500-mix-go-661994

Ima mogoče katera s temi izkušnje?







(odgovor članu pefika90)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?