|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpadanje las po porodu
30.11.2010 11:24:21   
anya.xy
Hej, verjetno že kr zguljena tema ampak vseeno.
Imam problem z izpadanjem las, sem 5 mesecev po porodu, pred porodom sem imela goste lase, zdaj pa se mi zdi da že imam bolj redke, v glavnem moji lasje so po tleh po postelji, sedežni, tamala2 jih imata včasih polne rokeuser posted image . pred porodom sploh nisem vedela kaj je to izpadanje las.
zdaj pa me zanima, kaj naj naredim, da res ne bom kje plešastauser posted image .

lp anja


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpadanje las po porodu
30.11.2010 13:26:34   
naja7
oi oi, tudi jaz mam problem z izpadanjem las... povsod jih je povno, mala jih ima po rokah za vratu, po celem stanovanju kamor pogledaš so moji lasi in tudi jaz ne vem kaj naj naredim, da to zaustavim, ker drrugače bom konec leta plešasta!!!!

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpadanje las po porodu
30.11.2010 13:27:57   
lexl
Ojla,
najprej je glavno vprašanje, ali še dojiš? Ker če ne več, potem lahko ješ tablete in jaz ti priporočam tele: http://www.inneovslovenija.com/sl/, tiste na katerih piše gostota las oz. so proti izpadanju las. Jaz sem imela enak problem kot ti in sem ga uspešno rešila s temi tabletami, seveda pa mora jemanje tablet trajati tri mesece in uspeh je zagotovljen.

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpadanje las po porodu
30.11.2010 13:29:54   
anya.xy
ne dojim več=(. hvala


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpadanje las po porodu
30.11.2010 13:35:05   
mini86
..nčuser posted image to so radosti poporodnega obdobja..čiči pa čaki da mine..
pr men je blo isto..HB mam blond..po tleh, po pojstli, na tamaumuuser posted image je minil in imam spet take goste kot prej in je to samo en grozen spominuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izpadanje las po porodu
30.11.2010 21:40:18   
bunka83
Res groza to izpadanje...vedela sem, da je to po porodu normalno, ampak ne tako hudo. Kadarkoli grem čez lase mi ostane en šop v rokah. Ne vem kaj je boljše, da se čimveč češeš, da se to hitreje otrebi, ali naj pustim bolj namiru, da jih izpade čim manj?


_____________________________

Mars David & Jonatan - 31.7.2010

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izpadanje las po porodu
1.12.2010 16:42:13   
lenčy
meni so odpadali okoli 3. meseca po porodu, to je neki časa trajal pol je pa nehalo. se nisem preveč sekiralauser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu bunka83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izpadanje las po porodu
1.12.2010 20:34:46   
mayci
Jaz sem tudi ravno v tej fazi izpadanja...user posted image , kamorkoli se obrneš, moji lasje...kot bi imeli v stanovanju dolgodlakega psa..user posted image Še česat se ne upam user posted image ...kriza..saj je bilo tudi po prvem porodu tako..Malo mi je pomagal šampon Fitoval, tako da ga moram it spet kupit. 

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izpadanje las po porodu
1.12.2010 21:31:59   
anya.xy
Kje pa se dobi ta Šampon Fitoval? V trgovini ali v lekarni??


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izpadanje las po porodu
2.12.2010 9:51:30   
mayci
Tudi v trgovini. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izpadanje las po porodu
2.12.2010 12:22:15   
Ninush
Pa v DM-u.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?