|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jabooz?
9.11.2010 18:33:30   
Anonimen
Ima kdo in kako ste zadovoljni?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jabooz?
9.11.2010 18:52:34   
Hope2
Imeli, pa ga več ne bomo imeli. Sicer je fajn, najbolj je not užival naš pes, ampak s časoma je začelo usnje ful pokat, težko je bilo čistit. Mah ga prav nič ne pogrešamo, čeprav nam je 3 leta kar fajn služiluser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 9.11.2010 18:55:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jabooz?
9.11.2010 18:53:23   
Felicita
nimam, ampak želim user posted image (mam cheap sedežno vrečo in jaboozu ne seže niti do kolen) ma kolegica in ko sem pr njej ga VEDNO zasedem, to je tok noro fajn... ona je blazno zadovoljna, mata s fantom k skupi živita vsak svojega in kavča sploh ne uporabljata user posted image pravta da je tut uvoznik oz. prodajalec zlo ok, sta že menjala stiropor v obeh (zastonj) in nasploh so menda ful prjazni in ustrežljivi.

aja, pa njun ni iz usnja oz. podobne zadeve, ampak iz neke sorte mikrofibre če se ne motim.


< Sporočilo je popravil Felicita -- 9.11.2010 18:54:47 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jabooz?
9.11.2010 18:56:22   
Anonimen
Hope2, katerega ste pa imeli?

Jaz gledam tukaj: http://www.jabooz.com/modeli/bull01.html

In koliko časa vam je zdržal? Leto, dve? Več?

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jabooz?
9.11.2010 18:58:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

nimam, ampak želim user posted image


Enako user posted image user posted image .

Že nekaj časa..

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jabooz?
9.11.2010 19:04:35   
Hope2
Mi smo imeli nizkega

Lej na našem je kraljeval pes, tak da je bilo kar nekaj peska, prask, umazanije in se je kar fajn uničeval. Tri leta, pol pa smo ga zavrgli, čeprav bi lahk bil še v uporabi, smo se glih selili, pa nam je bil odveč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jabooz?
9.11.2010 19:23:36   
Nitkica11
mi imamo jabooz ze dobre 2 leti v uporabi vsak dan in ne vem kaj bi brez nje. V jaboozu so zelo prijazni za veliko vreco ti dajo polnilo za domov (ce jo veliko uporabljas se hitro zmanjsa) nogije pa neses k njim in ti jih takoj maksimalno napolnijo. Ce ga umazes samo z mokro krpo spucas in se ne pozna nic vec. Tako da to vreco toplo priporocam saj polnilo dobis seveda z racunom brezplacno samo v jaboozu.



_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jabooz?
9.11.2010 19:39:31   
*mashai*
Imam zdaj že ene 2 leti in sem super zadovoljna. Kavča sploh ne potrebujem...meni je ful udobno...se kamot notri učim tud po 8 ur,vmes se pač mal raztegnemuser posted image Sem v bolj sedečem položaju, za zvečer si ga pa "naštimam" za bolj ležečkega, se tud cela vanjga stlačimuser posted image pogled je najbrž smešen, ampak je pa udobno.Priporočam.

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jabooz?
9.11.2010 19:41:48   
Arwenko
Obožujem ga, se včasih prav kregamo kdo bo gor, bo zgleda treba kakšnega zraven kupit. Letos smo sicer kupili dva nova, enega za naju, enega pri starih, imamo pa pri starših še starega več kot 3 leta in je še vedno fajn, pač prazen je, pa bi bilo treba it po kakšno polnilo. Drugače pa ni ne spokano usnje, ne uničen, ne nič. 

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jabooz?
9.11.2010 19:44:45   
zmajaz
Moja starša imata tudi to ta veliko (sitting bull) zdaj že dobro leto in sta super zadovoljna - se vedno grebeta, kdo bo sedel, na njej. Jaz bi jo tudi takoj kupila, ker je res odličen občutek sedeti na njej - popolnoma se ti prilagodi, naštimaš jo kakor god hočeš - bolj sede, bolj leže ... - samo žal nimamo v stanovanju prostora zanjo, ker ga kar nekaj zasede. Otroka pa tudi grozno uživata na tej vreči, ko gremo tja na obisk. Po enem letu redne uporabe je pa kot nova, edino malo se je posedla, seveda.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jabooz?
9.11.2010 19:49:56   
naja17
Jaz imam in vedno znova ponavljam, da je najboljši nakup... Če se mene vpraša, bi pokupla jabooze in sploh ne bi imela kavča, ampak mi desc ne psti  user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jabooz?
9.11.2010 19:50:12   
Anonimen
Super, hvala za mnenja!

Torej, naj kupim dva - in naj v tem primeru ne kupim psa user posted image .

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jabooz?
9.11.2010 19:59:01   
živa
Mi imamo dva sitting bulla iz mikrofibre, in sicer že kakšnih 6 let. V uporabi sta non-stop, kavč imamo samo za obiske. Enkrat smo menjali polnilo, zastonj, prevleka izgleda čisto v redu kljub temu, da so jo že vsi trije najmlajši člani večkrat pobruhali, napacali s čokolado, tudi polulali ... Na njiju se nas kar naprej drenja vseh pet. Definitivno najboljši nakup pohištva do sedaj user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jabooz?
9.11.2010 23:31:44   
dramica
Tole je najboljša stvar !Še na dopust bi ga vzeluser posted image  imamo2 in jih ne damo!!Če nam gre prweč takoj nabavimo noveuser posted image .Imamo jih pa2 leti.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jabooz?
11.11.2010 21:33:40   
jakaracman
Imamo shazza model že 5 let kot nova, priporočam.

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jabooz?
11.11.2010 21:42:56   
Anonimen
Vidim, da ste vsi zadovoljni. Hvala za mnenja!

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jabooz?
12.11.2010 13:45:30   
Poka
Zgleda zanimivo, čeprav ne vem, kam bi dala... Mogoče v knjižnico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jabooz?
18.11.2010 17:46:55   
Anonimen
Ga že svaljkam user posted image .

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jabooz?
18.11.2010 17:58:50   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ga že svaljkam user posted image .


in, kako se ti zdi? user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jabooz?
18.11.2010 18:01:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ga že svaljkam user posted image .


in, kako se ti zdi? user posted image



Prva liga user posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jabooz?
8.1.2013 21:35:55   
cepetavka
Vidim, da ste vsi zadovoljni z njim... Jaz ga imam že šest let in sem opazila da je zgornji del zelo zdelan. samo čakam kdaj se bo raztrgal. Meni se zdi da je to kratka življenjska doba glede na denar.
Kaj se zd vam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jabooz?
10.12.2013 15:10:49   
cepetavka
Tudi jaz imam jabooza že sedem leto. V uporabi je non stop. Sicer zasede veliko prostora... Najbolj me pa moti, da se je zgornji del popolnoma uničil! Nekaj časa so nudili nek popust, če prineseš starega in kupiš novega. Zdaj pa še tega več ni. Malo mi ga je škoda, da bi ga kar zavrgla. Nekaj bo treba naštudirat, da se obnovi...

(odgovor članu cepetavka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?