|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz na bolniški in otrok v bolnico
17.3.2014 22:07:40   
LARALEA
Pozdravljene!


Dajte mi svetovati kaj bi naredile namesto mene, ker jaz nimam pojma, kako odločiti!


V soboto, na poti v službo, sem se poškodovala in sem na bolniški. Jutri pa ima moja 4 letna hči operacijo na orl-ju. In zato bo šel oči z njo, ampak meni, kot vsaki mami, ne da miru, da ne bi šla z njo v bolnico - mama je le mama in verjamem da otrok po hudih bolečinah bolj potrebuje mamo. Pa me malo jezi, ker sem na bolniški (vsaj do petka ko imam ponovni pregled na polikliniki).

Pa me zanima, je katera vseeno šla z otrokom na operacijo v bolnico, klub temu, da je imela odprto bolniško zase?

Po eni strani, moje srce želi iti z njo notr, po drugi me je pa strah mojih delodajelcev, če bi me prišli kontrolirat domov, če sem doma na bolniški?

Grrrrrrrrrrrrrr, ne morem se odločiti.

KAJ BI VE NAREDILE?, Prosim za vaše nasvete.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaz na bolniški in otrok v bolnico
17.3.2014 23:02:44   
RIJA*
Šla bi.

(odgovor članu LARALEA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz na bolniški in otrok v bolnico
17.3.2014 23:08:45   
Sljiva
Jaz bi šla z njo.
Verjetnost, da te pridejo na dom kontrolirat tako hitro po nastopu bolniške ( to je v bistvu drugi delovni dan, ko si na bolniški) je po mojem izjemno majhna. Če pa je že usoda takšna, da pridejo, pa bi se pač soočila s posledicami in bi pred komisijo zagovarjala svoje argumente.
Predvidevam, da si tako ali tako že preden si se poškodovala zaprosila za ta dan dopusta, ko bi šla z njo.

No, kakorkoli, jaz bi šla...

(odgovor članu LARALEA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz na bolniški in otrok v bolnico
18.3.2014 6:58:29   
saruška
Pri nas je šel ati z njim, pa je blo ok... Zakaj kompliciraš? Bolečine so prav isti d**k, nema veze kdo je z otrokom, edino če je hči bolj navezana nate...

< Sporočilo je popravil saruška -- 18.3.2014 7:13:20 >

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz na bolniški in otrok v bolnico
18.3.2014 7:55:11   
mini86
prez premišljanja bi šla z njo..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz na bolniški in otrok v bolnico
18.3.2014 13:16:24   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: LARALEA
sem na bolniški.


Seveda je čisto isto, če si na bolniški zato, ker si polomljena in imaš predpisano strogo mirovanje ali gre za blažjo poškodbo, ki pa ti vseeno onemogoča opravljanje tvojega dela, gibanja pa nimaš omejenega ...

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: LARALEA
Pa me malo jezi, ker sem na bolniški (vsaj do petka ko imam ponovni pregled na polikliniki).


Noben te ne sili, da si na bolniški. Gre samo za tvojo pravico, ki jo lahko izkoristiš.
Ali pa ne.


IZVIRNO SPOROČILO: LARALEA
Po eni strani, moje srce želi iti z njo notr, po drugi me je pa strah mojih delodajelcev, če bi me prišli kontrolirat domov, če sem doma na bolniški?

Če imaš dopuščeno gibanje, ne vidim ovire, da ne bi smela spremljati otroka, če imaš predpisano mirovanje, pa ti ni bilo predpisano za okras, ampak v tvoje dobro in za tvoje okrevanje.


IZVIRNO SPOROČILO: LARALEA
Po eni strani, moje srce želi ...
KAJ BI VE NAREDILE?


Presodila bi, katera bolečina je močnejša - moje poškodbe ali mojega srca.

In odločala bi se razumsko, ne čustveno.

IZVIRNO SPOROČILO: LARALEA
bo šel oči z njo, ampak meni, kot vsaki mami, ne da miru, da ne bi šla z njo v bolnico - mama je le mama in verjamem da otrok po hudih bolečinah bolj potrebuje mamo.


Znajo očetje, če jim mame le damo priložnost in možnost, zelo dobro potolažiti otroka. In seveda če otroku na njemu razumljiv način razložimo, da mama misli na njega in ga ima na vso moč rada, a so ji zdravniki zabičali, da se mora čim prej pozdraviti ter da bo otroka na vso moč crtljala doma.

P.S.: Preveč čustvena mama lahko v takšnih stresnih situacijah še bolj negativno vpliva na že tako prestrašenega otroka, ko se mu dogaja nekaj precej neobičajnega. In lahko da oče v takšnih primerih celo uspešneje pomiri in sprosti otroka.

(odgovor članu LARALEA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz na bolniški in otrok v bolnico
18.3.2014 14:44:26   
mari1234
Lahko pa zaključiš svojo bolniško, če meniš, da greš lahko z njo. Pa ne bo slabe vesti.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz na bolniški in otrok v bolnico
19.3.2014 8:01:15   
ronja
v bolnico imaš pravico it, če si bolana, kolikor vem, res pa ne vem, če smeš it za drugega. Jaz bi šla s tamalo, samo mene delodajalci ne bi šli kontrolirat, ker je šlo vse na zaupanje in bi jim tudi povedala, da grem s tamalo tja. Zase tudi nikoli nisem jemala bolniške, ampak sem koristila ure, za tamale sem včasih vzela bolniško, ker je dolgo trajalo, ampak bi bilo boljše, če bi vsakič koristila ure.
Glede na to, da imaš bolniško odprto do petka, predvidevam, ad ni ravno neka strašno huda poškodba. Sama bi si želela bit ob njej in bi šla, če delodajalci tega ne bi sprejeli, bi pa vzela dopust.
Očetje so krasni, je pa precej odvisno od otroka. Punci bi si v tem primeru želeli, da sem zraven, zato bi šla. Za malega še ne morem garantirat, koga bi si želel met, ampak vseeno bi si želela bit z njim.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LARALEA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?