|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ječmenček
8.7.2013 12:16:54   
dreamhorse
Hčera ima na spodnji veki na notranji strani ječmenček. Bile sva pri okulistu, ki pa nama je povedal, da ni nevaren za oko in vid, hkrati pa dal napotnico za operacijo, in rekel, naj se sami odločimo, ali bomo šli. Hčera je stara 4 leta, ječmenček je ne moti. Sedaj pa ne vem, kaj naj naredim, ker tudi izgine ne.
Kakšno mnenje, izkušnje bi bile dobrodošle.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ječmenček
8.7.2013 12:31:27   
respect
Najprej se poskusi z toplimi oblogami na oko,večkrat dnevno,tobrex in še potem maxitrol,če s tobrexom ne gre.
Če gre za ječmen izgine ;) Razen če mislite halacij ,gre pa težko,ampak v večini gre z zdravili,počasi

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ječmenček
8.7.2013 12:32:56   
dreamhorse
Halacij? Pri zdravniku so omenili ječmenček. Včasih od znotraj izgleda kot gnojni mozolj, ki pa si ga niti pod razno ne upam stiskat ali karkoli počet z njim.
Bom poskusila z obhladki. Hvala

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ječmenček
11.7.2013 16:08:40   
dreamhorse
Jecmencek se je spet povecal, zdaj ga fejst grejema, da bi dozorel in se scistil. Ceprav ne vem kako, ce ke znotraj veke.
me pa zanima samo, ce je nalezljivo oz prenosljivo to?

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ječmenček
12.7.2013 7:45:50   
dreamhorse
Ravnokar sem prebrala, da na napotnici pise halacij. Kaj to pomeni.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ječmenček
12.7.2013 18:32:12   
respect
nič takšnega ne pomeni. Če ste bili pri oftamologu bi vam moral kapljice dati

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ječmenček
13.7.2013 14:43:09   
diva 4
Moji hčeri se je pojavil ječmenček ,ko je bila stara dve leti.Včasih je bil manjši ,pa se je povečal na velikost debelega fižola na pa se je spet pomanjšal itd. To je trajalo celo leto, nato smo se odločili za operacijo. Medtem, da smo prišli do napotnice ,pa je v enem tednu izginil in se do danes ,ko ima deset let ,še ni pojavi. Zato sva na vseh fotografijah morala uporabiti photoshop user posted image .

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ječmenček
15.7.2013 8:54:15   
dreamhorse
Respect, bile sva pri svojem zdravniku, ki naju je napotil k okulistu in nama dal tobrex kremo. Okulist pa nama je dal samo napotnico za operacijo.

Diva, tudi naši je sedaj izginil in je dosti manj viden, ko je bil prejšnji teden. Tako, da spet nisem sigurna, ali jo peljem na opercacijo ali ne. Me pa zanima, če pri operaciji dobi lokalno ali popolno narkozo? Ji pa kljub topim obhladkom ni počil, ali pa sem mogoče jaz spregledala, ker je bil na notranji strani precej odprt.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ječmenček
15.7.2013 10:38:44   
respect
daje se maxitrol 2 tedna :) večinoma dajejo tobrex,ampak od njega ni nič. lahko greste z napotnico tudi k drugemu oftamologu ,če ne veste kaj bi . Vi kar grejte pa prosite zdravnico naj vam predpiše maxitrol . Otroka se uspava,saj mora biti na miru,kar pa pri majhnih otrocih to ni možno žal

< Sporočilo je popravil respect -- 15.7.2013 10:44:03 >

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ječmenček
15.7.2013 13:58:29   
diva 4
Meni so rekli , da dajo popolno anastezijo. Zato smo mi čakali tako dolgo, ker so pač odsvetovali operacijo pred tretjim letom, ravno zaradi narkoze.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ječmenček
26.8.2013 11:50:43   
dreamhorse
Samo za info.. ječmenček je izginil sam. Ko je bil največji sem dva dni dajala tople "obhladke", pa o njem ni več duha ne sluha.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ječmenček
24.6.2014 12:52:19   
dreamhorse
Pozdravljeni,
hčeri se je po enem letu spet pojavil ječmenček... Dobila je tobradex, pa z obkladki se ga boma lotile...
Zdaj me pa zanima, če lahko s tem ječmenčkom gre v bazen, saj bi jutri morala na počitnice v toplice :(

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ječmenček
10.11.2014 8:49:23   
dreamhorse
Pozdravljeni.
Zopet se obračam na vas, ker sem že čisto obupana. Hčeri se je ponovno pojavil ta halacij, vendar tokrat se ga zatipa v spodnji veki, nikjer pa se ne vidi gnojne bulice.
Odločam se za operacijo ali ne, ker se pojavlja na 5 mesecev. Ali je operacija sploh uspešna in se po njej le ta več ne pojavlja... kam se sploh obrnit, glede na to, da napotnico od okulista že imam, in če le ta sploh še velja, če je bila izdana pred cca enim letom.
Hvala za vaše odgovore, nestrpno čakam na njih.

Lp

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?