|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je 400 € preveč za otroški voziček?
27.5.2013 14:51:43   
Frenkiee
Se vam zdi, da je 400 oz. 399 € preveč za otroški voziček 3v1 z lupinico? Coletto Dante imam v mislih - http://otroski-vozicki.com/si/32-dante. Vem, da so nekateri pripravljeni plačati še več a me zanima mnenje, ker je se jih veliko raje odloči za cenejšega rabljenega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
27.5.2013 15:00:34   
magdalenica
po mojem mnenju ja.

Namrec - kaksna je poprodajna sluzba prodajalca? Oskrba z rezervnimi deli? Kaksna je zivljenjska doba teh vozkov? Kako je bila na testih ocenjena lupinica? Bo vozek zdrzal 2 ali 3 otroke? Za kaksno ceno bo mogoce ta vozek prodati naprej?

Ce o nicemer od zgornjega nisi preprican-a, se raje odloci za rabljen vozek in lupinico priznanega proizvajalca.

(odgovor članu Frenkiee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
27.5.2013 15:14:12   
3Sonček3
Slika se sicer ne odpre, ampak sej slika za moje mnenje ni potrebna. Ko sm js zvedla da sm noseča sm gledala vozičke in v oči mi je padu voziček ful lep cena cca. 700€ ma ni šans da dam tolk za voziček. No na koncu sm v E.leclercu kupila voziček + lupinico za 130 € od tega sva 30 € dobila nazaj na kartico in neboste verjeli voziček je danes 3 leta in pol po nakupu še vedno kot nov in pripravljen za ponovno uporabo. Je v rdečo črni kombinaciji tako da je primeren za oba spola. In moje mnenje je tako. Nevem zakaj bi dajala bajne denarje za voziček, sej ga kupuješ zase ane ne da bojo sosedi govorili kako lep voziček imaš. Pa da bojo vsi gledali za tabo. Naš voziček ni imel košare se je pa dalo skor čist v nulo dol spustit in res res sm zadovoljna z njim, pa ni neka firma peg perego al pa nevem kaj še vse pa mi je otrok not čist lepo zrastu in ni imel nobenih problemou, Pa še to uporabljali smo ga vsak dan ampak res vsak dan. Ko je bila dovolj stara da smo ga umaknli sm ga lepo oprala in je resnično kot nov. To je bil nakup vreden vsega. Tako poceni in tako dobr sva pršla skoz da si niti v sanjah nebi tega mislna. Zato če imaš možnost počakat da se ti ne mudi preveč me prosim poslušej in spremljej akcije ne se zaletavat z glavo v zid ker ti je trenutni voziček ful lep ok? pa velik sreče user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu magdalenica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
27.5.2013 15:16:16   
kajalin*
ne vem, toliko semo dali zanj pred 8 leti, v Avstriji user posted image , planiran je bil za enega otroka, če bi se odločili še za kakšnega člana, bi ga verjetno prišparali.

(odgovor članu magdalenica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
27.5.2013 16:37:35   
metuljčica87
Voziček niti ni pomemben kakšen je, pač kaj je komu všeč. Jajčke/lupinice pa definitivno ne bi kupila "kr ene". Vedno gledam po testih katera je dobro ocenjena. Enako za vse avtosedeže.

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
27.5.2013 22:52:09   
pomlad08
Mah, sem se hotela jezit, pa sem se premislila ...

< Sporočilo je popravil pomlad08 -- 27.5.2013 22:57:00 >

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
28.5.2013 12:15:41   
Frenkiee
Hvala za informacije. Smo se odločili za njega, ker je v živo res praktičen in ker smo dobili priporočilo od večih prijateljic.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
28.5.2013 12:39:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frenkiee)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
28.5.2013 12:40:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Frenkiee
Hvala za informacije. Smo se odločili za njega, ker je v živo res praktičen in ker smo dobili priporočilo od večih prijateljic.


zanimivo. večina prijateljic ga ima in ga priporočajo. kaj se pol matrat pa tle temo odpirat? bv imo user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.5.2013 12:43:32 >

(odgovor članu Frenkiee)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
29.5.2013 7:46:04   
Frenkiee

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frenkiee
Hvala za informacije. Smo se odločili za njega, ker je v živo res praktičen in ker smo dobili priporočilo od večih prijateljic.


zanimivo. večina prijateljic ga ima in ga priporočajo. kaj se pol matrat pa tle temo odpirat? bv imo user posted image


Če se je pa tako težko odločit pri vsej tej ponudbi ... eni priporočajo rabljenega, drugi novega ... Najprej me je zanimalo čim več mnenj, potem pa se je izkazalo, da je zmešnajava pri odločitvi še večja zaradi tega.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
30.5.2013 12:00:50   
Mimona29
Mislim, vse je odvisno od tvojega finančnega stanja...če ti je 400 ful velik zalogaj, potem poglej še kakšne cenejše opcije, ker se sigurno da dobiti kakšne kvalitetene vozičke ceneje, v BC imajo od Haucka zlo poceni 3v1 opcije. Jaz bi na tvojem mestu (če se ti ne mudi ful) še malce poguglala, se pozanimala v kakšni trgovini, včasih se najdejo res dobre stvari in poceni, samo malo je treba stopiti v akcijo :) Drugače pa je po mojem mnenju boljše da imaš nov voziček, ker imaš vseeno garancijo, če kupiš rabljeno pa lahko da bo sicer v redu, ampak nikoli ne veš.

(odgovor članu Frenkiee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
30.5.2013 12:18:56   
mate0ja
Sama najbolje veš ali je predrag, sprejemljiva cena ali mogoče celo poceni. Odvisno od družine, ki ga kupuje, finančnega stanja, preferenc, želja in potreb. Zelo dobro se spomnim, kako je bilo ko sva kupovala voziček za prvorojenko. Najprej sva gledala ali nama je všeč. potem ali zadovolji najina pričakovanja in potrebe, potem gledaš ali si ga lahko privoščiš. Moji nosečniški hormoni so takrat imeli nenormalne potrebe in pričakovanja in temu primerna je bila tudi izbira vozička. Sva se odpovedala dopustu in kupila voziček user posted image . To je bla pač moja preferenca in bodoči očka se je strinjal. Danes voziček prodajamo in ves ta čas sem bila zadovoljna z njim in verjamem, da bom potočila kako solzo, ko se bo šel od hiše. Čeprav po pravici povem, da če bi z današnjo pametjo kupovala, ne bi toliko denarja zanj namenila user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
30.5.2013 12:31:54   
poli*
Ogromno vozičkov prodajajo na Bolhi... sicer ni vsega za kupit, kar prodajajo tam gor, ampak če si vzameš čas in čekiraš ponudbo lahko dobiš skoraj novega za majhne denarje.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
4.6.2013 14:31:49   
radirka
Po mojih izkušnjah se ti bolj splača iskati rabljenega iz višjega cenovnega razreda, ker ga boš najverjetneje dobila za precej manj denarja, kvaliteta pa ni za primerjat.. Ti cenejši imajo ponavadi zelo nerodne športne dele in se ne zložijo ravno na majhno.. spet odvisno kakšen avto imaš.. user posted image vsekakor probaj najprej dat v avto športni del vozička, ali pa ogrodje+lupinico.. potem pa se odloči :)

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
11.6.2013 8:55:13   
Claudia13
cena je dobra, ampak jaz bi dobro premislila, sploh, če nameravaš imeti še kakšnega otroka, se ti splača v voziček vložiti največ :)

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
12.6.2013 10:43:37   
mate0ja
Pri vozičkih tega cenovnega razreda se tudi dobro pozanimaj kako je s servisi in rezervnimi deli. Kolegici se je pri enem takem vozičku zlomil ročaj. Verjetno je bil že nalomljen ob nakupu, ker vozička niso nikoli zlagali in v avto tlačili in ko je želela uveljavljat garancijo je bla cela štala, ker ni blo servisa v SLO, prodajalec niti ni znal urediti popravilo preko garancije. Po mesecu dni klobasanja (predstavljaj si, da si mesec brez vozička) je zahtevala denar in šla v trgovino po drugega. Pa je dvakrat več zapravila zanj, user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Claudia13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
26.6.2013 9:18:49   
Mipka
če še nisi kupila imaš zdaj super opcijo v BC :) sem bila v petek ker smo šli ene zadevce kupovat in sem vidla da imajo njihov bc ride 3v1 skupaj z košaro, športnim delom, avtosedežem skupine 0+, previjalno torbo, zimsko vrečo in dežno prevlčeko za 299 eur user posted image to je res ulala! nimam pa izkušenj s tem vozičkom, ampak sodeč po slikah izgleda pretty much okej :)

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
8.7.2013 15:15:54   
Patricija32

IZVIRNO SPOROČILO: Mipka

če še nisi kupila imaš zdaj super opcijo v BC :) sem bila v petek ker smo šli ene zadevce kupovat in sem vidla da imajo njihov bc ride 3v1 skupaj z košaro, športnim delom, avtosedežem skupine 0+, previjalno torbo, zimsko vrečo in dežno prevlčeko za 299 eur user posted image to je res ulala! nimam pa izkušenj s tem vozičkom, ampak sodeč po slikah izgleda pretty much okej :)


o matr tole je pa res poceni! na fotkah zgleda precej komapkten, a ga je katera že poskusila?

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je 400 € preveč za otroški voziček?
8.7.2013 15:41:20   
mami 01
Pozdravljene :),

Ne vem več na koga naj se še obrnem v zvezi z vozičkom... Upam da vsaj tukaj dobim kakšen nasvet...Zanima me če je možno pobarvati strehico vozička, kupila bom namreč rabljenega, lepo ohranjenega... je pa voziček Peg perego GT3, mi je res všeč, samo problem je da je rdeče barve in se res vidi zbledena strehica... Sem že klicala v eno kemično čistilnico in so mi rekli da mi ne morejo nič pomagati... vsaka informacija mi bo prav prišla user posted image

lep dan

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?