|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je eli ni?
23.5.2009 15:54:36   
zebra
Prosim komentirajte mi test..user posted image ...sem ga delala včeraj je bila zelo rahla črtica, danes je že malo močnejša..(tale je od danes)...kaj pravite...O test pa sem imela + 8. 5. torej pred 14 dnevi, danes bi mogla priti potemtakemuser posted image  pa je samo čisto malo belega komaj zaznavnega izcedka, bolj kremastega.....prsi me ful bolijo, sam vem to bi tudi lahko bil pms....user posted image

Ampak potem ne bi bil test takšen a ne?

Ne upam se še veselit..kaj pravte punce?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je eli ni?
23.5.2009 15:57:59   
tancy25
Men se zdi tole čisto lep viden user posted image , tako da iskrene čestitke.Želim ti lepo nosečnostuser posted image user posted image

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je eli ni?
23.5.2009 16:14:55   
zebra
Hvala tiuser posted image , je pa res da upam da se obdržiuser posted image , da se mi ne bo spet vsipalouser posted image .....bom pa z veseljem raj še par dni počakala...in če user posted image  ne bo...se bo začelo veseljeuser posted image  Ker potem nam je v 15. krogu uspelo user posted image


(odgovor članu tancy25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je eli ni?
23.5.2009 21:42:28   
Jančika_
Pri meni je taka slabo vidna črtica na BC mini vedno pomenila pozitiven testuser posted image . Ko je bil negativen, se ni videlo čisto popolnoma nič. Čestitam!

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je eli ni?
23.5.2009 23:37:34   
isabeaux
Jaz mislim, da je čisto jasen +user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je eli ni?
24.5.2009 8:45:25   
anci banci
pri meni je tudi taka črtica pomenila nosečnost.. tako da čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je eli ni?
24.5.2009 9:26:51   
pilotina
zebra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst vidim dve leeeeeeepi črtici

čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je eli ni?
24.5.2009 10:03:41   
zebra
Hvala vsem, vendar sem ful žalostna...danes sem nardila zjutraj cb, pa je po moje negativen, no čist tanka, res tanka črtica se je zarisala navpično, ki nardi kao plus, ampak slabo vidna, sem slikala pa prilepila v album, ampak mislim da je negativen, tako da user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je eli ni?
24.5.2009 10:18:05   
pilotina
IZVIRNO SPOROČILO: zebra

Hvala vsem, vendar sem ful žalostna...danes sem nardila zjutraj cb, pa je po moje negativen, no čist tanka, res tanka črtica se je zarisala navpično, ki nardi kao plus, ampak slabo vidna, sem slikala pa prilepila v album, ampak mislim da je negativen, tako da user posted image


jst vidim rahel obris

računaj na to, da ti mini bc pokaže user posted image , ko ti cb mogoče še ne pokaže
in glede na to, da si test delala pred izostankom je mogoče to to
poskusi naredit šeenkrat cb čez dva, tri dni

držim pestke, da si nosečka user posted image

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je eli ni?
24.5.2009 10:22:24   
tancy25
Pozdravljena!
Sem pogledala drugi test in po resnici povedano se res vidi ne vidi črtica.Mogoče čisto rahla in tanka.Ampak ne obupat ker je lahko za vse to razlog.Testi so različni in eden prej zazna,drugi mogoče kasnej,...Počakaj še par dni in test ponovi.
Do takrat se pa sprosti,uživaj in se nehaj mučiti je ali ni.Reci si kar bo pa bo.In predvsem ti svetujem da za nekaj časa prenehaš uporabljat forum in vse tiste stvari na katere ti vdarijo samo na psiho.Psiha naredi veliko.

Pa srečno user posted image user posted image

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je eli ni?
24.5.2009 11:29:26   
Anonimen
Moraš vedeti, da BC zazna že 10 enot hormona, CB pa šele 40 ali 50! Tako, da je normalno da BC prej pokaže nosečnost.

(odgovor članu tancy25)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je eli ni?
24.5.2009 13:42:35   
gapii27
PLUS PLUS PLUS  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je eli ni?
24.5.2009 14:57:11   
witto
Zebra,bc je pozitiven,to se jasno lepom vidi, a na cb,tudi vidim obris pluseka. Če ne bi bila nosečka,se še ta obris nebi naredil.Sej veš cb,pa je itak najbolj zanesljiv. Po moje,si ti itak nosečkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je eli ni?
25.5.2009 13:46:30   
punsha
zebra kako si? je kaj novega, si še kak testek poskusila?
Čakamo na močne črtice, dejmo zebra user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je eli ni?
28.5.2009 8:58:20   
aleunam
Mene tudi zanima. Zdaj je mimo že 4 dni (če se ne motim). Držimo pesti! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je eli ni?
28.5.2009 9:20:23   
barvar
Jaz sem najprej naredila CB, pa sem črtico komaj videla. Da sem že mislila da sem slepa. Čez tri dni sem test ponovila( First Sign) in sta bili takoj dve črtici, tako da držimo pesti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je eli ni?
28.5.2009 14:40:24   
zebra
Živjo punce, danes sem spet nardila test, ker me joškice še kr neki na obroke bolijo in križ kar fejst, je bil čisti -.....user posted image  pa še tudi ni, tako da user posted image  Čeprav znaki za tečko so tu...ker me res križ noro boli...kot vedno pred njo...pa test je - , se pravi ni nič...sam še čakam da se spuca, pa da gremo novi krog...tokrat 16. krog...user posted image

Hvala za skrb in pestke....vsem...

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je eli ni?
28.5.2009 20:33:24   
aleunam
Upam, da bo +! Dokler ni menstruacije, še je upanje. user posted image

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je eli ni?
3.6.2009 11:03:00   
aleunam
 Spet jaz! Zebra, že kaj novega? user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je eli ni?
3.6.2009 11:56:20   
zebra
Živjo...joj oprosti sem potem sploh nisem pisala, sem se kar med user posted image pričakujemo junija napisala,...pa sedaj gremo tudi uradno v 17. krog...tako da hja takoj naslednji dan po drugem - testu je user posted image  pritekla v vsej svoji podobi...zdaj čakam da  se poslovi...pa gremo v junijske nove bojeuser posted image

Hvala ti za skrb.....in hja...očitno je nekaj blo...in spet šlouser posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?