|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je katera rodila dvojčke v Kranju?
22.5.2008 22:45:45   
irenav
Kako je vse skupaj potekalo? Kakšno je bilo osebje? Ste bile zadovoljne? Bi šle ponovno rodit tja?



Irena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
22.5.2008 23:14:35   
dodi
Jaz sem 6×rodila v Kranju,od tega dvakrat dvojčice...zadnjič pa v Ljubljani...
Več si preberi na temi Spet sem tu...tam so moje porodne zgodbe..pa srečno!

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
23.5.2008 22:24:30   
mpotocn
Jaz sem rodila v KR dvakrat, drugič dvojčici.
Že po prvem porodu sem si želela, da grem naslednjič v LJ, a se jje tako mudilo, da sva šla tudi drugič v KR. O konkretnih imenih pa raje ne bom. Sem že dosti v obeh nosečnostih preležala na ginekološkem oddelku, tko da sem točno vedla kako in kaj ko sem prišla rodit, in zmeraj je bil tam zdravnik, ki sem si ga najmanj želela.

Je pa vsak porod svoja zgodba, odvisno je tudi kateri zdravnik je takrat, ko prideš tja, katera babica vodi porod, koliko je gužva in načeloma teh zadev izbirat ne moreš nikjer, sploh pa ne moreš predvidet poteka poroda.

Kar bi pa pohvalila, je bilo drugič osebje na otroškem oddelku. To pa res kapo dol in vse pohvale.

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
26.5.2008 19:30:45   
irenav
Vedno bolj se nagibam, da bi šla rodit na Jesenice. Zadnje čase ne slišim nič dobrega o Kranju. Tja sicer hodim na preglede, ki so vsakih 6 tednov. Na Jesenicah pa so pregledi za nosečnice na 3 ali 4 tedne, vedno je pregled tudi z ultrazvokom. Gotovo je bolj pomirjujoče za nosečnico če sliši, da je z otroki vse v redu, ne pa, da prideš dat kri in vodo, potem pa te ginekog vpraša, če si v redu, nato malo pojamraš in se to zapiše v kartoteko...to pa je tudi vse...nič poslušanja srčkov...
Edina dobra sranj Kranja zaenkrat je, da je pač meni blizu...No, pa saj imam še 4 mesece za dokončno odločitev.

Irena

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
30.5.2008 22:12:28   
katjes
IZVIRNO SPOROČILO: irenav

Kako je vse skupaj potekalo? Kakšno je bilo osebje? Ste bile zadovoljne? Bi šle ponovno rodit tja?



Irena


1. Potekalo je takole: da me sploh niso ene dve uri vzeli resno, ampak potem je bila pa akcija.
2. Osebje je katastrofa: neprijazni, zadirčni..
3. V Kranj ne pridem nikoli več tudi na gineko pregled!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
1.6.2008 15:36:51   
sombica
rodila 4x v Kranju....zadnji otrok jo je najslabše odnesel-ima trajno poškodbo od poroda,skratka otrok ne bom  več imela....porodnišnica me pa ob morebitni nosečnosti ne bi več videla....nimam dvojčkov,ampak samo toliko sem hotela napisat da sem razočaranauser posted image

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
1.6.2008 15:47:47   
nizy
jaz sem rodila 3user posted image na Jesenicah ,če bi bila v 4user posted image ,tudi definitivno Jesenice ,nimam pa dvojčkov ,....pri zadnjem porodu je bil dr. Trampuš ,menda je iz kranja ,no ja je bil kar vredu user posted image

(odgovor članu sombica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
5.6.2008 22:42:12   
anči13
olja!

no jst pa morm povedat,da bi takoj šla  še v KR rodit.rodila sem pred 5m dvojčici in lahko vse samo pohvalim. moj G je bil cel čas pri meni in me spodbujal,babca ne bi mogla biti boljša - jerneja. porod so mi sprožili 12dni prej zaradi mlečne vode. v eni uri in pol sta bili obe pikici zunaj.preglede sem pa imela tud najprej na 6t,pol so bli pa skos bl pogosti,zadnji mesec sem bila vsak teden tam.kerga G pa mas?


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
11.6.2008 17:56:10   
tonio
Ojla Tudi jaz sem rodila v kranju dvojčici 2 leti nazaj.Razen babice,ki je bila super dobra, je vse drugo obupno.Novega člana pričakujemo konec avgusta,tako da me je kar groza tega osebja,je pa nažalost najbližja porodnišnica.Skratka, zelo slaba izkušnja,nažalost.

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
13.6.2008 20:14:50   
irenav
Anči moja ginekologinja je Rantova in je kar v redu. Na nuhalni ni bila ravno dobre volje, ampak to me niti ni tako motilo...sem bila pač na vrsti bolj proti koncu njenega delavnika. Bolj me moti to, da sem v 25tem tednu, kri in vodo pa so mi sedaj pregledali 2krat. To je moja prva nosečnost, pa še z dvojčki. Res upam, da me bodo poslej pogosteje pregledovali.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu tonio)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je katera rodila dvojčke v Kranju?
16.6.2008 13:56:41   
l.daisy
pred skoraj tremi tedni rodila dvojčka v kranjski porodnišnici... vseh ginekologov, ki so me tisti dan spremljali, ravno ne morem ravno pohvaliti, najbolj pa me je pozitivno presenetil dr. Handžar, o katerem slišiš res kontradiktorne informacije, od navečjih hvalnic do največjih kritik... pa dr. Reljić, dr. Rantova in vse sestre na otročnicah (razen ene sestre, ki me je naslednji dan po porodu (popoldan), ko še sama nisem mogla stati na nogah, napodila tuširat in mi ni hotela prinest ledu za šive) ... sestre za otročke super pohvalno, pediatrinja (direktorica) tudi... največja pohvala pa babici maji... skratka... vse ok... je pa res, da sem najbrž imela malo protekcije zaradi nekih daljnih vez, za katere sploh nisem vedela, so mi povedali šele po prihodu domov... 

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?