|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je možna zanositev?
11.6.2009 13:10:44   
5ra8
Pozdravljene punce,

Moja situacija je sledeča: M imam tam nekje na dva meseca (60 dni), s partnerjem si zelo želiva user posted image , brez zaščite sva že več kot pol leta., ampak še zmeraj nič user posted image

Sedaj me zanima ali ima katera od vas M na dva meseca, in da je brez problema zanosila, ali bo potrebno jemanje tablet (klomifena??).

Sicer sem naročena julija pri moji G na pogovor, vendar me vseeno zanimajo vaše izkušnje.

Še to; odvzem brisa ti pripada na 3 leta, kako pa je s tem samoplačniško? Koliko stane?

Hvala

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je možna zanositev?
11.6.2009 13:45:44   
vesna_14
Odvzem brisa stane okoli mislim da slabih 25 € .... jaz grem vsako leto in si plačamuser posted image

Lp


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je možna zanositev?
11.6.2009 13:48:50   
urška
mislim da je tako, da ti odvzem brisa na samo na tri leta pripada takrat, ko imaš 3 zaporedne brise bp. se pravi če imaš 3 leta zaporedoma bris bp ti potem pripada šele vsake tri leta. popravte me, če ni res. 

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je možna zanositev?
11.6.2009 13:51:12   
Anonimen
Samoplačniško greš lahko kadarkoli.jaz hodim na 6 mesecev.cena je pa odvisna-niso povsod enake.
Spolni odnosi nja bood vsake 2-3 dni,tako ne zgrešiš O
Itakpa ima zdrav par samo 25 % možnosti da ženska zanosi v ciklusu,tako da draga moja zanositev se kar tako kdaj si mi želimo ne zgodi.
Jaz sme imela M na 3-4 mesece.
In se mi je brezveze zdelo da bi hodila do G.


(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je možna zanositev?
11.6.2009 13:55:05   
ratatuj
Anonimen.. torej je tebi uspelo zanositi kljub neredni M oziroma dolgh ciklih? Po kolikem času pa?
Sama imam tale cikel dolg že 70 dni user posted image  grooozno se počutim. In moj G bo na razpolago šele septembra.... upam, da do takrat kaj rata ( beri user posted image )...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je možna zanositev?
11.6.2009 14:00:16   
5ra8
anonimna, jaz se zavedam tega da ne bom zanosila ko bom hotla.

pa si ti zanosila po naravni poti, brez jemanja kakšnih tbl in podobno?

Ko sem klicala G, mi je sestra rekla da mi bris še ne priprada, potem sem pa rekla da naj me vseeno naroči na pogovor, ampak jo bom sedaj kar poklicala pa rekla da mi bo naredila bris, bom pač samoplačniško.




_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je možna zanositev?
23.6.2009 12:40:35   
anabelaana
lep pozdrav!
5ra8 je odprla ravno taksno temo ki mene zanima ampak vidim da je boro kej zvedla.pa bom se jaz dodala svoj post.namrec tudi meni zamuja sedaj je ze 42 dan od zadnje M,pa me zanima ali je mozno zanositi tudi sedaj a je O vseeno??mene ze spika v jajcnikih,prsi me bolijo,prejsnji teden sem naredila test in je negativen.ce bi M dobila na 28dni bi točno danes bila na sredini cikljusa in bi O bila prisotna zato sem zbegana ker me ravno danes spikav,bom pa se pocakala do konec O ce bo beli tok se pravi da je O bila ne glede na to ker M se nisem dobila.a je mogoce zanositi v taksni situaciji??

hvala pa-pa...

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je možna zanositev?
23.6.2009 21:23:09   
mayamaya
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

Pozdravljene punce,

Moja situacija je sledeča: M imam tam nekje na dva meseca (60 dni), s partnerjem si zelo želiva user posted image , brez zaščite sva že več kot pol leta., ampak še zmeraj nič user posted image

Sedaj me zanima ali ima katera od vas M na dva meseca, in da je brez problema zanosila, ali bo potrebno jemanje tablet (klomifena??).

Sicer sem naročena julija pri moji G na pogovor, vendar me vseeno zanimajo vaše izkušnje.

Še to; odvzem brisa ti pripada na 3 leta, kako pa je s tem samoplačniško? Koliko stane?

Hvala


torej, je možno ja zanosit. sama sicer nisem imela cikuse dolge 60 dni, ampak tam nekje od 45 pa do 55 dni, pa sem zdaj noseča user posted image . brez jemanja česarkoli, samo sva pa rabila dobro leto tako, da pol leta verjemi, da še ni tako grozno.

veliko sreče, predvsem pa brez obremenjevanja (ja, sej vem lahko tebi ki si že noseča...bla, bla, bla user posted image , ampak mislim da je bilo to pri meni ključnega pomena, da je trajalo tako dolgo)


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je možna zanositev?
26.6.2009 22:02:21   
Violla
Zdravo
Jaz imam eno vprašanje. Delala sem test in sta se mi pokazali ena črta bol debela ena pa cist mal toliko da se vidi.
Od tega ko sma imela s partnerjem nezaščiten spolni odnos je 7dni. Mislite, da sem noseča?


(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je možna zanositev?
27.6.2009 14:49:16   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: Violla

Zdravo
Jaz imam eno vprašanje. Delala sem test in sta se mi pokazali ena črta bol debela ena pa cist mal toliko da se vidi.
Od tega ko sma imela s partnerjem nezaščiten spolni odnos je 7dni. Mislite, da sem noseča?




koliko pa je dni od zadnje m? lahko da se je prijelo...lahko da gre za ovulacijo....mal več podatkov napiši...bomo lažje pomagale...pa vso srečo...


_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu Violla)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je možna zanositev?
28.6.2009 23:03:47   
VRTNICA84

Jaz nisem imela rednih menstruacij in je nisem imela tudi do 4 mesece. Pa sem zanosla brez problemov. Sploh nisem vedela kdaj.
Samo je pa res, da sem probala čim bolj odmislit željo. Zato, ker drugače veliko tudi psiha naredi.


_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je možna zanositev?
29.6.2009 14:05:06   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: mayamaya


torej, je možno ja zanosit. sama sicer nisem imela cikuse dolge 60 dni, ampak tam nekje od 45 pa do 55 dni, pa sem zdaj noseča user posted image . brez jemanja česarkoli, samo sva pa rabila dobro leto tako, da pol leta verjemi, da še ni tako grozno.

veliko sreče, predvsem pa brez obremenjevanja (ja, sej vem lahko tebi ki si že noseča...bla, bla, bla user posted image , ampak mislim da je bilo to pri meni ključnega pomena, da je trajalo tako dolgo)



Ja saj se probava čim manj obremenjevat....kokr se le da....ampak itak da je težko...ker se mi zdi da maš to skos nekje v podzavesti.

Sej sva rekla, da zaenkrat neke velike panike ne bova delala....itak mam G drug teden, pa bo še ona kej povedala potem bomo pa vidli. Do takrat pa user posted image ....mogoče mi pa sm potrdi nosečnost (to moj govori)....to bi blo super user posted image

Drugače pa glede na moj ciklus, bi morala met O, glih drug teden ko sm naročena pr G....ampak mene že zdej ene 2 dni orenk not špika....

A je možnost da maš M na vsake dva meseca, O pa normalno? Se pravi vsak mesec?

Upamo na najboljš :)

l.p



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je možna zanositev?
30.6.2009 0:24:24   
isabeaux
od o do m je zmeraj 14 - 16 dni razen če gre z nosečnost ali pa za luteinsko cisto...ali kakšno drugo cisto, ki sprošča hormone...recimo tudi pri pco, je FSH hormon visok, in prav ta je kriv da ne pride dovolj hitro do m...user posted image

tko da  žal, samo če se hormonom meša je m kasneje kot po 14 - 16 dni po o....ali pa res če zanosiš...upam da je pri tebi slednjeuser posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je možna zanositev?
30.6.2009 17:23:32   
cestnidrikač
ej,punce bo...
Js sn mela menzo na 50-60 dni. pred leti sem jemala KT, češ da bi mi uredile ciklus...niso mi ga. Potem pa nisem jemala ničesar več. Je pa res, da sem zadnja dva cilusa pila krvomočnico (od konca menze-21 dni). Pa mal sn odklopla.
Prvič sem zanosla v prvo, na žalost ss, zdaj pa sem 10 mesecev kasneje spet zanosla...slučajno...lahk si mislte kak sn bla presenečena ko sem zagledala pozitven test. Pa dans sn glih bla pri ginekologu naročena (kontrolno-zaradi nenehnega zamujanja menze) in sva bila oba lepo presenečena nad nosečnostjo. Sicer je še zelo zgodaj, da se je videl samo mehurček, čez 3 tedne pa bo še vidno kaj več. Upam, da se bo tokrat obdržalo in da bomo marca že ujčkali.
Tak, da ne obupat...

< Sporočilo je popravil cestnidrikač -- 30.6.2009 17:24:19 >

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je možna zanositev?
30.6.2009 18:42:52   
isabeaux
čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je možna zanositev?
6.7.2009 12:06:47   
5ra8
Bila sem pr G, mi je naredila pregled in ultrazvok in me poslala na laparo user posted image
Me je kr mal strah...17. avgusta sm naročena......

Sem pa kupila tud čak krvomočnice, to bom zdej pila do avgusta pa bomo vidl :) mogoče pa rata kaj do takrat :D wish me luck

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je možna zanositev?
6.7.2009 12:20:13   
mamamajča
Jaz mam pa eno drugačno težavico-
sma bla cel teden  zelo pridna (user posted image ), potem takoj po zadnjem spolnem odnosu ta petek krvavitev, ki pa je- menstruacija.
Ampak med zadnjo menstrucaijo in zdajšnjo je bilo SAMO natanko 14 dni- kdaj je bila potem O, če sploh?
Zmedlo me je, ker sem imela prej vedno redno, zdaj pa tole.
Torej lahko možnost, da bi se kje kaj prijelo, kar takoj izključim al kako???

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je možna zanositev?
6.7.2009 12:59:22   
isabeaux
če se je kaj prijelo, boš vedela čez nekaj dni...naredi test...drugače pa je res da nam jo hormoni včasih noro zakuhajo...user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je možna zanositev?
6.7.2009 13:09:04   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux

če se je kaj prijelo, boš vedela čez nekaj dni...naredi test...drugače pa je res da nam jo hormoni včasih noro zakuhajo...user posted image

ej ja, saj tak vem, da kar v prvo se ne bo. Ampak..... o, res me je zmedlo.
Mogoče pa zato, ker sva šele prišla do tega, da ja, da bi pa zdaj res še meli dojenčka.
In glej ga zlomka, me heca že takoj na začetkuuser posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je možna zanositev?
6.7.2009 13:41:11   
isabeaux
joj...ja saj vem...je pa velik lahko na psihi ...tko da upam da bo user posted image  in ne prepozna nejasnauser posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je možna zanositev?
18.7.2009 12:22:53   
mamamajča
mi imamo - user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Je možna zanositev?
20.7.2009 13:40:06   
5ra8
Držim pesti mamamajča da bo naslednjič +

Pr nas smo začel pit krvomočnico....user posted image  je mim...tko da zdej veselo na delo user posted image  

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je možna zanositev?
17.8.2009 8:45:27   
5ra8
hej ho...

No evo, pa je prišel dan....dans mam pregled za laparo....
Sem pa zjutraj delala tudi test.....FS, in je bla druga črtica vidna....rahla ampak bla je.
Mal kasnej gre moj še po CB, da še vidmo kaj bo CB pokazal preden grem na pregled.

Držim pestke za user posted image  user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?