|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 14:13:48   
PIAF
Spomnim se prvega poroda; sedaj sem tik pred drugim.
Spomnim se, da me je ful ful bolelo, ko me je babica vsake toliko časa prišla pogledat, koliko sem že odprta. Tisti "pregled" mi je bil tako grozno boleč, da je joj. Vam tudi?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 14:16:56   
Lunca1
Ja, tipanje materničnega vratu.user posted image  Pa jaz sem na to hodila na 2 dni, ker sem šla čez rok, potem so se pa odločili, da ne bomo čakali in da bomo kar rodili. Pa ne vem, a me je hkrati še odpiral ali kako, samo mene je bolelo ko hudič.user posted image

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 21.8.2007 14:27:47 >

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 14:17:25   
emaa
Mene ni nič bolelo, še vedla ne bi, da gledajo, če ne bi rekla, da se tko naštimam, da so lahko pogledale. 

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 14:18:59   
blue sky
Mene je to tudi bolelo kot user posted image . Pa še počasi sem se odpirala - 1 cm na 1 uro. Me kar strese, ko se spomnim.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 14:20:59   
Anonimen
Se mi zdi, da mi je bilo malo neprijetno, ampak se komaj še kaj spomnim. Sem bila prej vesela, da se me je kdo mar vzel.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 14:25:32   
Anonimen
To ne, me je pa bolelo, ko me je na silo odpirala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 14:27:14   
srki
Po pravici povedano, se teh bolečin, da bi me kaj tipala tam spodaj, ne spomnimuser posted image .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 14:49:40   
skuštrana
Mene je ta pregled bolel samo prvič, takoj ko sem prišla v porodnišnico in me je pregledala zdravnica. Potem se pa tako lali tako niti spomnim ne več če so me sploh kaj gledaliuser posted image Verjetno že so...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 15:51:16   
Ninica
Tisti "pregled" mi je bil tako grozno boleč, da je joj. Vam tudi?


Ja tudi mene je je bolelo kot user posted image . Že, ko se je približevala z rokami sem cvilila. Pa zdi se mi da me je ene 6x gledala. Upam, da me zdaj ne bo tako bolelo.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 16:10:13   
valči
Ne,to me pri nobenem porodu ni bolelo,nikoli,pač pa popadki in vse kar sledi njimuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 16:50:18   
mala zelena
Mene je bolelo ful, ko me je v porodni najprej en dohtar pregledal - se mi je zdelo, da ima šape ko medved user posted image

Ko me je pa babica pregledovala, se je pa mešalo z bolečino od popadkov - sem enkrat mislila, da je popadek, a me je le ona pretipavala.

Pa bolelo je tudi po porodu, ko je dohtar spet šaril po meni in ugotavljal, zakaj preveč krvavim.

Ampak sem preživela!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 18:15:36   
Naty*Taja
Mene je prvič bolelo ko hudič, drugič pa sploh ni bilo ne časa ne potrebe po pregledovanju in razširjanju user posted image . Tak da po moje se nimaš česa bat, glede na to, da je to tvoj drugi porod.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 18:46:39   
eva1
Ne ni me bolelo, ko me je babca pregledovala, ko pa dohtar pa fuluser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 18:55:30   
mml
Samo pregledovanje me sploh ni bolelo, bolelo me je samo, ko je babica poskušala ročno razširit med popadkom...ampak se je splačalo, se je MV takoj odprl iz 7 na 10 cm

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 19:38:26   
jasnika
MENE JE TO TAK HUDO BOLELO SEDAJ DRUGIČ, DA VSAKIČ KO ME JE BABICA POGLEDALA SEM BRUHALA OD SILE, GROZAuser posted image user posted image user posted image , opssssssssssssssss   črke

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 20:23:21   
Anonimen
Mene pa nič. Ne prvič ne drugič.

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 20:25:12   
rija
Ne, mene to ni nič bolelo, pa so me kar pogosto preverjali.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 20:32:03   
Divja vijolica
Mene je to najbolj bolelo. Pregledajo te takrat, ko imaš popadek, in še na hrbet se moraš uleči, kar jaz absolutno nisem bila zmožna. So me morali najprej na hrbet prevaliti, potem pa najhujše bolečine ...Pa še pregledovali so me vsi možni(tudi zelo grobi) ginekologi in babica.Joj kako me je že strah tega, ali katera ve ,če vzameš ea ta pregledovanja tudi tako bolijo?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 20:35:18   
MarijaPo
Jaz tud nisem vedela, da gledajo, tako da me zihr ni bolelo.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 20:37:35   
viv_
Ne, mene to ni bolelo, sam sem bla vedno ful hitro odprta. Me je pa prvič bolelo ko user posted image  ko mi je po porodu neki trebuh stiskala. Pa ne posteljico, ampak potem, eno uro in več po porodu. Tisto mi je bilo pa za umret...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 20:38:23   
Maxica
Tudi jaz se ne spomnim, da bi me to kaj bolelo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.8.2007 20:40:59   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Ne, mene to ni bolelo, sam sem bla vedno ful hitro odprta. Me je pa prvič bolelo ko user posted image  ko mi je po porodu neki trebuh stiskala. Pa ne posteljico, ampak potem, eno uro in več po porodu. Tisto mi je bilo pa za umret...


Se podpišem pod tole in tudi jaz lahko rečem, da me je to stiskanje bolelo kot user posted image , ampak samo v drugo, v prvo ni bilo tako hudo.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je vas tudi bolelo?
23.8.2007 18:09:52   
Tinča1
A lahko mogoče katera opiše kako to zgleda?user posted image  Bolj ko vas berem bolj me stiska pri srcu - od straha. Kaj vse bom še zvedla do januarja. Po mojem je najboljše, da sem doma do poroda, rodim pa v rešilcuuser posted image . Te me vsaj ne bodo gledali oz tipali, ali kako že?

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Je vas tudi bolelo?
24.8.2007 0:46:22   
Anonimen
Mene je to bolelo bolj kot sami popadki user posted image user posted image user posted image

Tinča1, ja roko ti dajo noter v nožnico. Mislim pa, da boš tudi pri ginekoloških pregledih to imela, tako da boš videla, kako to gre. Je pa boleče kar.

(odgovor članu Tinča1)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Je vas tudi bolelo?
24.8.2007 14:29:39   
petra81
Ko me je zdravnik prvič tako pregledal, sem dva dni krvavela zaradi takega pregleda, in me je bilo naslednjega čez dva dni ful strah, pa je bil drug zdravnik in me ni čisto nič, in tudi ko me je babica me ni nič bolelo!!!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?