|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je vgnezditvena
6.9.2007 16:52:32   
zvezdica.1
Imam eno vrašanje prevčerašnjim pa včeraj se mi je pojavil rjav izsedek-sluz pa malo rdečo-roza. Danes pa me špika v jajčnik kot bi me kateri pikal z iglo. Datum za user posted image  je 11.9. Kaj mislite, da je to? Prosim za odovore. Je imela katera tako situacijo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je vgnezditvena
6.9.2007 17:22:38   
aja aja
ja upajmo da je to kar si zelimo in da user posted image  se najdaljnih mesecev ne bo hihihihihi
drzim pesti da je to user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je vgnezditvena
6.9.2007 17:45:26   
kodrana
zvezdica stiskam pesti za vgnezditvenouser posted image .

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je vgnezditvena
6.9.2007 17:51:40   
noely
Jaz imam podobno težavo, samo bi user posted image morala prit že 30.08.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je vgnezditvena
6.9.2007 19:13:12   
aja aja
 noely 
kaj cakas naredi test

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je vgnezditvena
6.9.2007 19:56:57   
zvezdica.1
Jutri sporočim rezultat.user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je vgnezditvena
6.9.2007 22:43:04   
_Beky_
user posted image user posted image user posted image Navijam zate pa cim prej sporoci rezultat zelim ti da zagledasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 8:43:48   
KAHLO
OJ punci mislim da vama je upselouser posted image user posted image user posted image user posted image
držim pestke , noely kdaj boš pa delala test

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 9:09:26   
Anonimen
joj no, s to vzgnezditveno ste pa res tečne.

želim vam, da je...na daleč je pa res nemogoče kaj predvidevat. počakte do M, pa boste vidle kje ste!!!

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 10:05:50   
Anonimen
Puncam je lažje, če svoje misli napišejo. Nič ni hudega, če vprašajo, kaj novega izvejo in jim je zato lažje ali lažje dočakajo dan testiranja, ipd. Veliko vprašanj se ponavlja-pa kaj? Tu smo zato, da si pomagamo med seboj in temu je tudi ta forum namenjen.

Vsem želimuser posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 13:17:13   
Katy\o/
Držim pesti da bo user posted image user posted image !!

Zdaj pa še komentar za Anonimno. Kako zanimivo je, da se vsaka ki ima kaj negativnega za pripomnit skriva za Anonimnostjo. Mislm, haloo? Če mate kej proti, mejte jajca, pa povejte direkt, brez skrivanja. Kolk me to razjezi. Prpe ste, tok da veste!


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 13:24:47   
Lupita

IZVIRNO SPOROČILO: Katy\o/

Držim pesti da bo user posted image user posted image !!

Zdaj pa še komentar za Anonimno. Kako zanimivo je, da se vsaka ki ima kaj negativnega za pripomnit skriva za Anonimnostjo. Mislm, haloo? Če mate kej proti, mejte jajca, pa povejte direkt, brez skrivanja. Kolk me to razjezi. Prpe ste, tok da veste!



Bravo!!! Se strinjam, saj ima vsaka slab dan, ampak jeza se da tud drugač ven. Boks,  šprint, razbijanje...user posted image user posted image user posted image .

Jaz tudi dostkrat sprašujem reči, ki so tokrat že bile povedane in tokrat že bile odgovorjene, da sigurno koga zmoti, ampak če rabiš suport, ga pač rabiš. Drugač pa ni treba odgovorit al pa kaj jaz vem!

Najboljš si je zavrtet komad: Relax, take it easy! user posted image

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 13:43:51   
KAHLO
Se strinajm s puncami, mislim da od anonimne ni lepo da je tako odreagirala, ker punco nekaj zanima in je vprašala, saj bi vse če bi ble na njenem mestu....al pa večina
res je da je že o tej temi veliko napisanega, samo je še vmes kup enih stvari, da predem bi našla ona odg. na svoje vprašanje bi venda škilit začela pri rač.
Tako da, mene čist nič ne motijo vprašanja pa če so že stokrat bla postavljena, tisto k pa motijo pa sploh nevem zakaj zapravlja čas da odgovarja, pač prezreš neuser posted image

Kolegica anonimna ne se razburjat,

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 14:48:20   
zvezdica.1
Zjutraj sem naredila test in je negativen. Že 1 leto se trudiva da bi zagledala user posted image  pa nič. Tako semuser posted image . zelo si želivauser posted image .

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 14:57:07   
murkica
Zvezdica, če si napisala, da naj bi user posted image  prišla 11.9. potem je definitivno prezgodaj za test. Tako, da počakaj do 11. oziroma še kakšen dan, potem pa naredi test. Saj na testu piše, da pokaže šele prvi dan zaostanka(no vsaj CB) Tako, da še počakaj.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 15:03:28   
zvezdica.1
Moj je rekel da je vseenouser posted image ,user posted image samo da bo. Pa meni je vseeno samo da bo.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je vgnezditvena
7.9.2007 15:18:59   
MarijaPo
zvezdica - nikar ne obupaj in predvsem nikar tako pozorno ne spremljaj a si zanosila al ne.
Skrajno vama drzim pesti, valda bo moralo enkrat ratat. Ti samo ne obupaj in veselo na delo.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je vgnezditvena
10.9.2007 11:05:20   
Anonimen
..ko smo že ravno pri tej temi imam tudi jaz eno vprašanje, pa bom raje ostala anonimna, če mi je slučajno uspelo boste pa itak prve, ki boste izvedele user posted image user posted image


V soboto je bil 6. dan po O in pojavila se mi je svetlo roza gosta sluz, samo v soboto, v nedeljo pa nič več in tudi danes ne. Kaj pa vem, nikoli še nisem krvavela ali imela kakšne izcedke sredi ciklusa (razen belega toka), vedno se mi pojavi rjavi izcedek kakšen dan ali dva pred M, tako da ne vem pri čem sem. Do M je še vsaj 5 dni. user posted image  Ne vem kako si naj razlagam, niti ne vem naj to povezujem z vgnezditveno krvavitvijo, ker ne vem kako sploh to izgleda. Tiste, ki ste jo imele - je bila to prav kri ali samo roza izcedek?? Malo sem zmedena, malo mi je pa narastlo upanje, da bi lahko bilo to to. Joooj, punce, dejte kaj vzpodbudnega povedat user posted image .


Vam sporočim izzid, ko bom vedela...za test je še občutno prehitro.




(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je vgnezditvena
11.9.2007 16:46:43   
Anonimen
Anonimna nad mano jaz imam isti problem  user posted image
M naj bi dobila tam konec tega meseca, zdaj te dni od osmega do 15 pa naj bi imela ovulacijo.
Danes zjutraj pa sem na toaletnmu papirju vidla roza rdeč izcedcek, ali sluz al karkoli pač.

Zdaj niti jaz nevem al je to vgnezditvena (kaj bi dala) al je začetek M. Po moje bo vseeno prej to drugo.
Poročam.

pa tudi ti se kej javi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je vgnezditvena
11.9.2007 16:58:09   
ellie
Anonimna št.2 pomoje je to ovulacija...pri meni je tisti glavni dan O bila sluz (takrat ko je bila najbolj vlečljiva) tudi roza (vmes mogoče malo rdeče) barve. A še ni prehitro za vgnezditveno? baje pride do vgnezditve približno takrat, ko bi naj prišla M.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je vgnezditvena
12.9.2007 1:20:52   
ajat
javlja se druga anonimna , kni več anonimna user posted image

Pojma nimam kdaj je čas za določen izcedek.
Samo upam, da ni user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
12.9.2007 9:14:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ajat)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je vgnezditvena
20.9.2007 18:12:37   
Raguel
Dober dan punce !

Do vgnezditvene krvavitve ponavadi pride tretji do četrti dan po ovulaciji,ko oplojeno jajčece pripotuje do maternične stene in se vgnezdi na ustrezno mesto.Takrat včasih pride do rahle krvavitve,ki se lahko kaže kot rahlo rozasta ali pa tudi krvava-rdeče barve.

Upam,da sem kateri od vas odgovorila in potešila njene dvome...

Lepo se imejte !! user posted image user posted image


_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Je vgnezditvena
23.9.2007 18:46:41   
ataner
Med 19.-24.09. sem imela plodne dni. V tem času smo bili kar pridni (sicer ne samo zaradi user posted image , ampak ker že dlje časa nisem mogla imeti spolnih odnosov zaradi vnetij in je sedaj bilo za znoret!  user posted image ), zdaj pa me zanima kako veš da se je prijelo? Ali pač počakaš do naslednje user posted image  ?

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu Raguel)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?