|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je vse avgustovke luna pognala?
20.8.2005 11:22:03   
natasaxy
No kako ste kaj preživele tole polno luno? Na nas ni nič vplivala, še vedno s trebuhom skačemo okrog. Mogoče sva res malo slabo spala in danes sem postavila rekord. 10 x sem morala ponoči na wc. Noro...sem mislila zj pa bo....pa še moj :duda: je bil ponoči tako živahen, ne vem a mu že zj manjka žuranja. Upam da ne bo preveč nočno dete:)-. Oglasite se kaj, če ste še v enem kosu. Pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Je vse avgustovke luna pognala?
20.8.2005 11:43:07   
Tiamo
hojla,

da se malo javim. :bravo::bravo:

Nobena avustovka se še ni javila...a ste šle vse rodit? Sem malo brala včerajšne debate, pa tudi jaz pogrešam Miševe? Upam, da že pestva :sloncek::sloncek:

Jaz sem OK, malo zmatrano, vendar moram povedati da je Demi pridna, ponoči spi 4 ali 5 ur, tako da se lahko vsaj malo naspim. Čeprav se pa sama od sebe zbudim na 3 ure in jo hodim gledat in poslušat če še diha.

Sem lih včeraj premišljevala, kam bi se preselile avgustovke, ko boste vse rodile?:zmeden: Na kateri forum. Zelo lepo bi bilo, da bi si izmenjavale izkušnje in debatira še naprej. Bi morali na RR odpreti novo temo forma PRVIČ MAMICA. Kaj menite?

LP Tia74 in DEMI

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Je vse avgustovke luna pognala?
20.8.2005 13:22:41   
Jessy
Res je sumljivo zatišje!!! :zmeden2: Le kje so vse???

Tia, vi ste pa res pridni s spanjem! am ne znese več kot 4,5 ure spanja skupaj, pa še to je izredno redko. Največkrat je kar na 3-3,5 ure.

Se pa strinjam z odprtjem novega foruma! :bravo::bravo::bravo: SUPER IDEJA!!! :bravo::bravo::bravo:
Saj dejansko res nimamo kam it?!?!


(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Je vse avgustovke luna pognala?
20.8.2005 13:32:28   
Jančika_
Samo medklic: na Dojenček in otrok komot odprete svojo temo, recimo Avgust 2005:).

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Je vse avgustovke luna pognala?
20.8.2005 13:34:56   
Badeja

Tudi pri nas še ni nič novega, čeprav sem od začetka nosečnosti govorila, da bomo šli 20- ega. PDP pa imam 30. avgusta. Sicer pa... Dan je še dolg... :)- :)- :)-

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Je vse avgustovke luna pognala?
20.8.2005 13:43:06   
tea01
Jutro. Pri nas je polna luna vplivala tako, da sva z:love: vstala šelel ob 13h00, kar se zgodi enkrat v dveh letih.

Drugače pa stanje nespremenjeno, razen tega, da sva z :love:polna energije????? Telefoni pa zvonijo kot zmešani, mi gre kar na živce, pa še do roka nismo prišli.

Tia, welcome back!!! Sem te pogrešala. Se strinjam z idejo za nov forum.

Punce držite se in vsekakor se kaj javite.

Lp

Tea01

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Je vse avgustovke luna pognala?
20.8.2005 13:58:54   
Seven*
Kak je ona pesem.. Se sem tuuuuuuuuu....s tebooooojjjj.... :)-:)-:)-:)-

NIC. Samo otekam ful.

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Je vse avgustovke luna pognala?
20.8.2005 18:19:04   
andrejalj
No, do večera se pa bomo spet vse zbrale v rubriki 'tut luna ni več tist kar je bla'.:)-

Edini vpliv lune pri meni je bil zelooo slab spanec in že cel dan :zaspan: pospavam... Več sem bla tut na wc kot v postelji pa :duda: je imel vaje ponoči kot še nikoli do sedaj. Danes sem drugače še likala in me je malo zvilo, ker očitno ni v redu, če več kot uro stojiš na mestu- me tko štiha po ledvicah kot kakšen napad (vsaj mislim da so ledvice), sem se šla stuširat in je bolje (seveda, vmes je začelo še deževati- to bo, vreme)..

Tia lepo da se oglasiš sem in tja in nad novim forumom oz. kakšno drugo idejo sem navdušena. :bravo:

nič...grem počivat, da bom šla spočita danes spat, da se vsaj še v zadnjih dneh dobro naspim. :)-:)-

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?