|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:05:44   
Anonimen
Kaj menite o poroki v sredo popoldne? V kavbojkah, brez poročnih prstanov, brez šopka, ... user posted image

No, pravzaprav bi rada mnenje nekoga, ki mu je to nezaslišano. Rada bi razumela še drugo plat.user posted image  Ah, ja, vem, nisem po JUS-u oz. zdaj je EU standard. Sem pač čudna. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:07:49   
Felicita
poznam tak par, meni je ideja čist všeč. on je šel v sredo po kosilu iz službe in v četrtek razglasil, da je poročen. nihče nič vedu prej user posted image kot rečeno, meni je ideja blazno všeč, samo bi v tem primeru vseen nardila neko 'žurko' (magar samo večerjo/kosilo) vsaj za najbližje.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:10:56   
silvya
A brez prstanov? user posted image Jaz se edino temu ne bi odrekla. Vse ostalo pa mi je tako čisto OK, ker mi gredo blazno na živce poroke s 150 in več povabljenimi. Se mi zdi, da to več potem ni nekaj osebnega ampak gasilska veselica. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:14:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

A brez prstanov? user posted image Jaz se edino temu ne bi odrekla.


Zdajle sva jih šla gledat. Fak, ej. Par stane 650€. user posted image Jaz sem mojga vprašala, če ga bo nosil. In je rekel, da verjetno ne. Mater, da mi 300€ leži v predalu... Za 300€ kupiva nov pralni stroj, ki ne bo jedel nogavic. user posted image
Mogoče bova kupila kakšne za 30€. Ne vem.

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:19:19   
Felicita
pa lej, sej ni treba kupit 'poročnih' prstanov, ki so itak 3x dražji kot vsi običajni. kupta si kakšne podobne srebrne al pa iz kirurškega jekla, pa bosta res za 30€ pršla skoz...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:22:10   
Anonimen
za šopek bom pa narcise nabrala na sosedovem vrtu user posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:28:31   
Anonimen
tko bi se jst poročila, če bi seuser posted image v kavbojkah na matčnega, prstane pa une srebrne, pa kaki indijanski ali podobni motivi goruser posted image pa pol s pričami na kakšno pivo in domovuser posted image
moj pa absolutno ne, un bi ono tradicionalno, pa ohcet in žlahto in vseuser posted image v to me pa ne prepričaš....tko da poročena bova sam če on popustiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:29:37   
Pikicapokica6
Zakaj pa se potem sploh ženitauser posted image  Zaradi papirja? To je meni čisto mimo. To naj bi bil vajin dan - dan ljubezni, ki si ga človek zapomni za vedno. Vsaj zame. VSaj ostale stvari bi pustila - lepo obleko, kakšno dobro večerjo v krogu najdražjih, prstanov pa res ni treba prav tistih unikatnih poročnih kupovat, je še toliko drugih alternativ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:36:01   
Njumi
Fajn ideja!

Midva se bova civilno tudi podobno poročila - midva pa najini priči. Da tudi cesar dobi, kar je cesarjevega... user posted image Saj je to Vaš dan... pred Državo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:37:09   
Anonimen
kaj pa vem....poroka je zame neki osebnega in intimnega, nekaj kar midva dava drug drugemu in se nobenga drujga nič ne tiče...ob misli na ohcet itd. me pa groza spreletiuser posted image nisem jst za takšno....za papir mi je pa tud čist vseeno, sej pravim, če bi, bi iz iz zgorej navedenga razloga, tu pa po moje sorodstvo nima kej iskatuser posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:51:40   
Naja31
Midva sva se tako poročila. No,edino prstani so bili zraven. Sreda ob 12h , december 5 let nazaj.
Samo midva in priči: moj brat in njegova žena.Vsem sva povedala po poroki.

Zakaj: ker je bilo nama bolj kot dejanje poroke pomebno dejstvo, da postaneva mož in žena.Način na katerega sva to postala pa nama ni bil pomemben.

Mene je tudi ob misli na ohcet in na ves cirkus okrog tega spreletela groza in zato sva se poročila tako kot sva se.  

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 18.4.2009 20:53:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 20:56:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Zakaj pa se potem sploh ženitauser posted image  Zaradi papirja?


Pravzaprav zaradi urejenega statusa. Pa, da nas ne bodo več zajeb*** na meji.user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:02:26   
Pikicapokica6
Sej drugač je pa res najhujš tisti cirkus okoli poroke, pa koga povabit, da se slučajno komu ne zameriš, pa ves protokol, pa vsi tisti živci, ki grejo, ko ti odpove npr. ansambel, tako kot se je nama zgodilo....Ja, se strinjam. Če bi se še enkrat ženila, bi bilo vse bolj preprosto. Ampak bi kljub temu obdržala kar soboto, pa lepo obleko, prstane in večerjo - vendar ne bi imela več take ohceti, tudi povabljenci bi bili samo res najbljižji družinski člani in prijatelji - torej res samo tisti, ki mi nekaj pomenijo.

Ja, je pa fajn občutek, ko lahko svojega fanta kličeš "mož", pa še to sčasoma mineuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:04:57   
glen
Če je vama to všeč zakaj pa ne.
Sej se vidva poročita.
Midva sva imela poroko v zelo ozkem družinskem krogu in to zato ker sem bila noseča(visoko).
Če nebi bila user posted image ,sva imela v mislih poroka samo s pričami + prstani, na kosilce s pričami, in po kosilcu na poročno.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:05:46   
Anonimen
Ja, je pa fajn občutek, ko lahko svojega fanta kličeš "mož",


jst ga takaltak kličem možuser posted image pa me zmeri zabije nazaj da ga nočemuser posted image in on kliče mene žena, pa ga jst isto zabijam nazajuser posted image ni nama dolgcajt uglavnemuser posted image

aja, pa čist offtopic...pikapoka grozljivo kot je tvoje dete podobno moji tamaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:09:08   
Pikicapokica6
Ej, a me mora kaj skrbetiuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:10:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Ej, a me mora kaj skrbetiuser posted image user posted image user posted image  


eno očitno bi moglouser posted image jst sem bolj flegmatik, tko da nej tebeuser posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:11:36   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

A brez prstanov? user posted image Jaz se edino temu ne bi odrekla.


Zdajle sva jih šla gledat. Fak, ej. Par stane 650€. user posted image Jaz sem mojga vprašala, če ga bo nosil. In je rekel, da verjetno ne. Mater, da mi 300€ leži v predalu... Za 300€ kupiva nov pralni stroj, ki ne bo jedel nogavic. user posted image
Mogoče bova kupila kakšne za 30€. Ne vem.


Saj ne rabiš najdražjih kupit. Kot so že nekatere predlagale, kupiš pač kakšne druge, cenejše. Glavno, da ti ostane kot spomin na ta dan. midva svoje nosiva. Vedno. Pa takrat tudi nisva izbrala najdražjih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:11:41   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Zakaj pa se potem sploh ženitauser posted image  Zaradi papirja?


Pravzaprav zaradi urejenega statusa. Pa, da nas ne bodo več zajeb*** na meji.user posted image

ja, pa si dej samo priimek spremenit ...še manj stroškovuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:16:53   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Midva sva se tako poročila. No,edino prstani so bili zraven.


Ja saj ne vem, če prstani niso kar obvezni. No, reče že matičar, da si izmenjajta prstana. Zdaj če ju nimata, pa ne vem, kaj potem reče.user posted image

Saj ni nujno, da sta nova prstana. Saj nihče ne bo vedel.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:21:28   
Pikicapokica6
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Ej, a me mora kaj skrbetiuser posted image user posted image user posted image  


eno očitno bi moglouser posted image jst sem bolj flegmatik, tko da nej tebeuser posted image



user posted image Ne verjamem, da bi si moj dragi zapletal življenja še z eno žensko, ma že mene čez glavo zadosti... Pa bomo verjetno še eno punco dobili v družino čez kakšen teden....Pa še skoraj 3-letnica mu skače po glavi, v glavnem, too much za njegauser posted image . Revež je že čisto osiveluser posted image  Itak pa se mi mora ves cajt javljati na raportuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:23:30   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Zakaj pa se potem sploh ženitauser posted image  Zaradi papirja? To je meni čisto mimo. To naj bi bil vajin dan - dan ljubezni, ki si ga človek zapomni za vedno.

Včasih je žal to potrebno storiti tudi zaradi papirja. Najin dan je vsak dan in zato ne rabim porokeuser posted image .Da pa je to kao dan ljubezni, ki si ga človek zapomni za vedno, je pa meni čisto mimo. V samem obredu poroke ne vidim prav nobenega posebnega dneva ljubezni, ki ne bi mogel biti tudi na kakšen brezvezen torek ali četrtek brez vseh smešnih ceremonij.
Takšna oblika poroke, kot jo je opisala Nataša, je zame EDINA sprejemljiva. Vse ostalo mi je mimo. Nikoli nisem sanjala o poroki, ne o razkošni, ne o majhni, o nobeni. Ker ne vidim smisla, da bi svojo ljubezen do nekoga nekje potrjevala.
No ja, midva sva stara koruznika in se nikoli nisva nameravala ali želela poročit. Vendar se bova najbrž žal morala - totalno brezveze in Pikicapokica ja, zaradi enega papirja več, ki ga zahtevajo ob posvojitvi otroka. Tako da vsekakor pride v poštev poroka v sredo, oba v kavbojkah, brez prstanov in šopka ter samo s pričami. Kr neki


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:24:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Zakaj pa se potem sploh ženitauser posted image  Zaradi papirja?


Pravzaprav zaradi urejenega statusa. Pa, da nas ne bodo več zajeb*** na meji.user posted image

ja, pa si dej samo priimek spremenit ...še manj stroškovuser posted image user posted image


Pravzaprav je bilo nekako takole:
Jaz sem rekla, da ko diplomiram, si spremenim priimek (že zaradi tamalega). Pa sva šla na občino in ugotovila, da moraš dat prošnjo za spremembo. Potem čakaš tri do štiri tedne, da ti odobrijo. Potem pa še plačaš cca. 50€.
Poroka pa je brezplačna in še na vrsto prideš v dveh tednih.
Stroški menjave dokumentov so pa enaki. user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:25:03   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Midva sva se tako poročila. No,edino prstani so bili zraven.


Ja saj ne vem, če prstani niso kar obvezni. No, reče že matičar, da si izmenjajta prstana. Zdaj če ju nimata, pa ne vem, kaj potem reče.user posted image

Saj ni nujno, da sta nova prstana. Saj nihče ne bo vedel.


Prstana nista nujna. Sem povprašala na UEuser posted image . Ampak moraš prej matičarja kao opozorit, da nimata prstanov in potem ne bo rekel, da izmenjajta prstanauser posted image


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 21:25:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Ej, a me mora kaj skrbetiuser posted image user posted image user posted image  


eno očitno bi moglouser posted image jst sem bolj flegmatik, tko da nej tebeuser posted image



user posted image Ne verjamem, da bi si moj dragi zapletal življenja še z eno žensko, ma že mene čez glavo zadosti... Pa bomo verjetno še eno punco dobili v družino čez kakšen teden....Pa še skoraj 3-letnica mu skače po glavi, v glavnem, too much za njegauser posted image . Revež je že čisto osiveluser posted image  Itak pa se mi mora ves cajt javljati na raportuser posted image  


user posted image user posted image no dobr, nej ti bo, pol se bom pa jst...


user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?