|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jokanje pred odhodom v vrtec
4.10.2014 13:59:42   
Polona31
Imam vprašanje...otrok zjutraj v vrtcu ob odhodu mamice vedno joka. To je tak jok za dve tri minute, potem pa...veselo druženje v skupini. V skupini lepo sodeluje, v glavnem se ima super in to jokcanje ignoriramo oz. ga vzamemo kot del jutranje rutine.
Ko pridem po otroka vedno vprašam vzg. oz. pomočnico če je vse o.k. No in na to vprašanje mi pomočnica odgovori, da je vse super in lepo in da mu je med igro rekla ˝no daj pa zdaj jokaj, zakaj pa zdaj ne jokaš˝ hmm...nisem ji nič rekla, ampak...ni mi bilo ravno všeč, ker...
otrok zjutraj pač joka in mislim da je brez smisla temu posvečati pozornost čez dan...ne vem no...
Kaj mislite ve...

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 4.10.2014 16:37:38 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje
4.10.2014 14:20:36   
LuLu
če je to bilo le 1x (par krat) potem ni vredno o tem razmišljat, ne vidim problema v tem... če pa vsak ljubi dan o tem vzgojiteljica govori z otrokom, potem pa pač rečeš naj neha

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje
6.10.2014 9:10:15   
jona klara
to ni normalno, da to otroku govori to je matretiranje otoka okoli stvari na katero je že pozabil, res v naših vzgojnih institucujah je zaposlenih res veliko takih....ko niso ravno za vzgajanje ampak samo zaradi plače tam

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje
6.10.2014 9:26:18   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

to ni normalno, da to otroku govori to je matretiranje otoka okoli stvari na katero je že pozabil, res v naših vzgojnih institucujah je zaposlenih res veliko takih....ko niso ravno za vzgajanje ampak samo zaradi plače tam


Ja meni je takšna izjava popolnoma mimo...sicer malega ni prizadelo in ji je rekel ˝sedaj ne bom jokal, ker jaz jokam samo zjutraj˝, ampak...če bi (je) to slišal kateri drugi otrok pa...bi se lahko iz tega razvilo zafrkavanje in resni problem.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jokanje pred odhodom v vrtec
6.10.2014 12:07:50   
ronja
Če bi to rekla enkrat v hecu, bi se hecala nazaj: "ja, zato, ker sem zdaj pri mamici, kjer je bolj fajn kot v vrtcu, pa če je vrtec še tako super:)" Če pa bi otroka zafrkavala večkrat, pa bi ji povedala, da naj se rajši drugače heca.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jokanje pred odhodom v vrtec
7.10.2014 8:30:46   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če bi to rekla enkrat v hecu, bi se hecala nazaj: "ja, zato, ker sem zdaj pri mamici, kjer je bolj fajn kot v vrtcu, pa če je vrtec še tako super:)" Če pa bi otroka zafrkavala večkrat, pa bi ji povedala, da naj se rajši drugače heca.


To mi je bilo povedano tako, kot...da je takšen način lahko reševanje težav z jokom...ampak...zame tiste dve tri solze, ki jih potoči ob slovesu, sploh niso težava, ker...on joka ko grem, potem pa se lepo vklopi v skupino in uživa 100 na uro.
Tako da s svojim jokom ne moti skupine (ko pride do igralnice je menda že vse o.k.), tako da...tako jokcanje mislim da ne bi smel biti problem za nikogar. Če bi se pa ponavljale takšne izjave, potem pa...bi lahko nastal problem. Upam da, je
pomočnica ˝reševala težavo˝ na takšen način prvič in zadnjič.



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jokanje pred odhodom v vrtec
7.10.2014 19:29:41   
liliana
moj dve in pol letni nečak vedno joka, ko kdo odhaja.....ko, mama ali ati zjutraj odhajata od njega v vrtcu, ko mi odhajamo od njih z obiska....skratka, vedno, ko vidi nekoga odhajati joka.....kako minuto, potem je pa kot da ni bilo nič....joka pa vedno.....očitno se na tak način "poslavlja".....user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?