|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke 2011
27.9.2010 15:50:50   
Anonimen
Odpiram temo kot anonimna, ker sem še vedno v šoku. Imam že enega otroka starega 8m, zato je šok še večji. Največje presenečnje pa je, da je prvi otrok IVF/ICSI-jček, sedaj pa popolnoma naravno.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijke 2011
27.9.2010 16:52:41   
kalaxy
Čestitam anonimna. Kdaj imaš pa rok? Sigurno nisi razmišljala in je uspelo.

Tudi jaz se javljam kot druga junijka 2011 in sicer bo IVF otročiček al pa dva. To bom zvedela drugi teden, ko imam že UZ. Po mojih izračunih bo PDP 3.6. Ne dojemam še čisto, po drugi strani sem še ful v strahu če bo vse OK. Doma imamo pa že eno junijko 2006, ki pa je uspela naravno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijke 2011
27.9.2010 20:48:50   
bambika
Pa se še jaz javljam kot tretja.Roka še sicer ne vem,sem pa še malo šokirana.Po mojih izračunih bi naj bil 2.6.
Doma pa imamo že eno 18 mesečno navihanko.

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijke 2011
27.9.2010 22:36:59   
KlaraMay
ooo že junijke !!!! Bravo, super, čestitke !!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijke 2011
28.9.2010 8:38:18   
ribica88
Še 4. junijka user posted image  PDP naj bi bil 4.6., če sem prav računala. Je pa to moja prva user posted image .

(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijke 2011
28.9.2010 10:27:16   
Teyla
Joj kako čas beži. kar junijke so že tu. user posted image  
lep pozdrav in čestitke od februarke 2011.  user posted image  user posted image

(odgovor članu ribica88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijke 2011
28.9.2010 14:21:05   
natasa28
Se še jaz javim, čeprav sem kar malo še v šoku, doma imam skoraj 10m punčko, sem še na porodniški, v službi se mi obeta napredovanje ko pridem decembra nazaj , zdaj pa ta +. Sicer ne morem reči da si ga ne bi želela, nasprotno, vedno sem govorila da hočem imet dva, samo je pa malo nepričakovano, mojega je skoraj kap, ni bil nič kaj navdušen, pa se bo že se sprijaznil. je pa to moja 4. nosečnost, prvi dve sta se končali predčasno s SS. 3. je bila ok, bomo vidli kako pa bo tokrat. Po izračunih pa naj bibil rok 2.6.2011, samo glede na to da je ta prva bila skoraj 3 tedne prej pa konkretna,bo verjetno tudi tokrat tako...
Dovolj za prvič, še pa zbiram pogum da se naročim, me bo G verjetno malo skur....ker po CR naj 2 leti ne bi imel, pri meni pa bo le 18m.
Ah ja bo že..

_____________________________

"Cvetovi prihodnosti so skriti v semenih sedanjosti"

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijke 2011
28.9.2010 20:43:40   
Chebellca
Pozdravljene!
Tudi mi imamo doma 14 mesečno princesko, sedaj pa smo ugledali user posted image in smo nepopisno veseli! V pon. se bom naročila pri ginekologinji. Joooj, še zdaj ne morem verjeti da bomo štirje. Upam da bodo naše nosečnosti potekale lepo, mirno in zdravo.user posted image
A je že kateri slabo? Meni je bilo v prvi nosečnosti zelo, zato zelooo stiskam pesti, da mi tokrat ne bi bilouser posted image user posted image

Lep večer vam želim!

(odgovor članu natasa28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijke 2011
28.9.2010 21:38:25   
mića
pozdravljene
pa se bom še jaz prijavila sem po postopku ivf in nisem še sigurna da je to to dokler drug teden ne naredim se krvnega testa
upamo na najboljšeuser posted image  pdp pa naj bi imela 6.6. ce bo vse ok

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijke 2011
29.9.2010 9:17:30   
ribica88
Nekaj nas je pa že. user posted image  Meni ni slabo, me pa bolijo prsi in stalno sem lačnauser posted image , ko pa nekaj pojem je lakota čez eno uro še hujšauser posted image  Sem pa v 5.tednu, tako da je za slabost verjetno še čas...
Prvi pregled imam 20.oktobra; komaj čakam!!

user posted image user posted image user posted image  za uspešne prve tedne!!

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijke 2011
29.9.2010 10:03:43   
majčica1508
čestitke Junijke 2011,želim vam zdravo in lepo nosečnost
srečno do konca in zdrave,dišeče štručke na koncu v vašem naročju

(odgovor članu ribica88)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijke 2011
29.9.2010 11:15:12   
mića
zivjo
ali sem lahko jaz sploh na temu forumu ker sem po ivf postopku sele potem sem videla da imajo ivfejevke svojo temo,a me sprejmete al moram it tjauser posted image user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijke 2011
29.9.2010 11:52:40   
lananai
Joj, že junijke, čestitam! user posted image

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijke 2011
30.9.2010 7:52:14   
*Špela*
Živjo junujčice 2011!

Sama sem bila junijčica 2010, rok sem imela 12.6.2010, vendar me je že 20.5. presenetila in zelo osrečila hči Zoja.
Želim vam lepo in čim manj srb vzbujajočo nosečnost. 

Lp, Špela

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijke 2011
30.9.2010 9:10:11   
Anonimen
Živjo

lepo pozdravljene. Jaz imam doma julijko 2010user posted image , joj kako gre hitro čas.user posted image Morda pa se vam tudi pridružim, m bi morala dobiti zdaj enkrat, pa je še vedno ni in tudi ne kaže da bo prišla. Naj pa povem da si z partnerjem želiva majhno razliko in prav zato ne paziva saj sva rekla ko bo pač bo. Upam da se vam pridružim (sporočim, ko naredim test) user posted image do takrat pa lep pozdrav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijke 2011
30.9.2010 13:02:08   
fluf
Po dveh letih, klomifenih, dabrostono, UZjih, HSGju, spermiogramu... smo zagledal + en tak velik in debel +... najprej nisem verjela, da vidim user posted image , sem morala narediti še CB in je bil + :D YEEEEY :)

Sicer pa po mojih izračunih (ker jimam dokaj neredno menstruacijo) bo PDP okrog 1.6.2011... Več zvemo v sredo, ko gremo že na prvo kontrolo (imam pregrado, ki mi je še niso odstranili)...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijke 2011
30.9.2010 14:15:00   
nelikka
se pridruzujem danes zjutraj sem naredila test je biv pozitiven...kr nisem mogla verjet..po mojih izarcuni rok poroda:6.6.2011

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijke 2011
30.9.2010 20:55:24   
Chebellca
Čestitke še enkrat vsem, še posebej tistim, ki ste se trudili dalj časa user posted image
Po mojih izračunih naj bi naš user posted image prijokal na svet 9.6.11 . Sem prav vesela, ker bosta imela z hčerko samo mesec razlike med roj. dnevoma user posted image , hčerka je namreč Julijka 2009!

A ima katera že kakšne posebne želje po hrani ali kaj podobnega? Pri meni še nič, pri hčerki sem mogla vsaj enkrat na teden jesti fast food, če ne se mi je mešalouser posted image

(odgovor članu nelikka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijke 2011
1.10.2010 8:26:34   
fluf
Chebellca: kakšnih znakov nimam... pa saj še ni čas za slabosti ali podobne zadeve... me pa prsi bolijo. Upam, da je to maximum... BOLIIIIIIII

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijke 2011
1.10.2010 15:54:26   
kalaxy
Nas moram dat malo na vrh. jaz ležim in jemljem Buscopan, ker imam hude krče. V ponedeljek imam že kontrolo. kje ste ostale?

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijke 2011
1.10.2010 17:07:45   
fluf
Mislim da vse počasi šele dojemamo... :D in čakamo preglede.
Ima kera že očitne znake?

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijke 2011
1.10.2010 17:57:14   
mića
no naj se se jaz malo javim ker smo take klepetule da bo tema čist zamrlauser posted image user posted image user posted image
no v ponedeljek imamo krvni test se da uradno dobimo potrdilo o tem kar mi ze vemouser posted image  prvi pregled pa imamo ze 11.10 da vidimo če je vse ok in na svojem mestuuser posted image user posted image  tako lep dan vsem skupaj se naprej pa se oglasim še kaj

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijke 2011
1.10.2010 22:53:08   
ribica88
Jaz imam na isti dan pregled, že ob 8ih zjutraj (bom v 7em tednu) in komaj čakam user posted image  Sem pa trenutno na morju in z dragim uživava, tako da sem skoraj pozabila, da so prvi tedni "občutljivi" in sem se malo sprostila user posted image  
Čestitam tudi vsem novim user posted image

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijke 2011
1.10.2010 22:56:56   
ribica88
Ta pregled 11.10. je samoplačniški, ker mi firbec ne da miru user posted image  

Glede znakov pa ja, boleče prsi in to zelooooooooo!!

(odgovor članu ribica88)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijke 2011
2.10.2010 10:33:06   
anity_1
Pozdravljene,
morda pa se vam tudi jaz pridružim.. Z dragim sva v prvem krogu in upamo, da čez slabe tri tedne zagledamo user posted image .. Po vseh izračunih bi potem morala biti junijka 2011, zato upajmo in držimo pesti!!

(odgovor članu ribica88)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?