|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ KUPITI?
13.12.2005 20:55:55   
Cikica
Zanima me kaj kupiti 2letniku(user posted image )za user posted image ?Kaj ste kaj vi
kupili ali kaj priporočate?

Lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ KUPITI?
13.12.2005 21:00:03   
Jančika_
Pred kratkim smo bili na praznovanju drugega rojstnega dne. Fantek je dobil od nas barvice in pobarvanko, med darili je bil tudi ogromen bager, pa tista lesena zadeva, v katero s kladivcem vbijaš kocke raznih oblik. 

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ KUPITI?
14.12.2005 10:29:44   
sezam
Pri nas smo imeli septembra 2. r.d. - nečak.user posted image Mi smo mu nesli eno knjigo pravljic - s trdimi listi. Dobil je še risalno tablo (glej http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=130578) nad katero je bil zlo navdušen. PA še eno sestavljanko, pa od legotove policaje.  user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ KUPITI?
15.12.2005 0:20:00   
KODA
Mi smo našemu tamalemu za drugi r.d.,kupili od Tomya,Moj prvi vlak.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ KUPITI?
15.12.2005 0:22:51   
lelaval
Moj je bil najbolj vesel zbirke knjig o živalih. Sicer pa kašen avtek - če ima željo, ali pa barvanke,...

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ KUPITI?
15.12.2005 9:36:24   
Anonimen
Velike lesene puzle,tricikel,kakšno didaktično igračo,kocke.
Pa še eno mal drago:od Fisherprice,malo mestece ali vlak.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?