|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
20.2.2006 12:24:43   
inara
NAŠA TAMALA IMA 8 MESECEV, OD TEGA SEM POLNIH 7 MESECEV DOJILA, ZDAJ PA ŽE EN MESEC NE, KER MLEKA NIMAM VEČ.PRED NOSEČNOSTJO SEM IMELA MODRCEM ŠTEVILKA 4 , MED DOJENJEM JE BIL MODRC LE ŠE BOLJ POLN, ZDAJ PA SO SE MI PRSI ZMANJŠALE ZA ENO ŠTEVILKO-SE JE TO ZGODILO TUDI KATERI DRUGI??????

ŠE IMAM KAKO UPANJE, DA BOM KDAJ IMELA NAZAJ ŠTIRKO????

NAJBOLJ SEM SEVEDA VESELA, DA JE BILA MOJA PUNČKA DOJENA, TUDI, ČE BO OSTALA TAKA SITUACIJA NE BI SE PA BRANILA "STARIH JOŠK"!!!!!!

JE ŠE KAK TAK PRIMEREK ALI SEM EDINA??????user posted image

PA PA user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
20.2.2006 12:38:05   
vidja
O ne, nisi edinauser posted image

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
20.2.2006 12:39:36   
beti 1
Inara, saj ni treba tako kričat, tako huda pa situacija vendarle ni. Ponavadi so po prenehanju dojenja prsi nekaj časa manjše, potem pa postopno preidejo nazaj do svoje normalne velikosti, ne pa nujno tudi oblike. Lahko pa vse skupaj traja tudi več kot leto dni. Če se vmes zrediš gre seveda hitreje.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
20.2.2006 12:39:38   
total
Men so se mal povečaleuser posted image ,ponavadi velike prsi po dojenju padejo ali se povesijo in je občutek da so se zmanšale.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
20.2.2006 18:23:22   
mačica
user posted image dobrodošla v klubu povešenih jošk, hihihi... saj ni tako kritično važno je da si dojila svojo princesko to ji bo dobra popotnica v svet otroštva.

Prsi so se meni osebno zmanjšale za eno številko, se spet povečale v drugi nosečnosti in trenutno se še dojimo. Ko bo konec pa bo verjetno s tem tudi konec lepega dekolteja ampak nič zato. Mene osebno motijo in mojih naravnih nebi zamenjala za večjo številko nosečniškihuser posted image .
pa lep pozdravček, mačica

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.2.2006 18:31:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mačica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
20.2.2006 22:00:48   
lelaval
Pa jaz se mažem z enim učvrstitvenim gelom od Oriflamea in po moje, da tudi to nekaj pomaga


Mislim, da ima največji ućinek pri tem masaža, gel je samo zato, da lažje masiraš. Sicer lahko uporabiš tudi plje.

Ja, kar se tiče povešenosti, si lahko pomagaš res z vajami za prsi, masažo ter toplo - hladno prho.
Kar pa se tiče velikosti - nočem te strašit, a mislim, da se ne bodo več zvečale(mogoče s pomočjo masaže, a dvomim). Pa push -up moderc ne pozabi nosit - po pomožnosti še podložen, pa je to to.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
20.2.2006 22:41:39   
Marogica
Sprašuješ, če boš še kdaj nosila štirko? Imaš samo dve možnosti ali zopet zanosiš ali pa plastična kirurgija.
Pri meni je enako, pa nisem nosila štirke, po drugem porodu pa sem zopet manjše modrce kupovala. Če bo šlo tako dalje, bom kmalu ravna kot deska.
Torej, se tolaži, da vsaj nisi edina

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
22.2.2006 22:12:04   
frutka_
Moje so se tudi skrčile...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
22.2.2006 22:19:54   
Gina
Jaz nisem bila nikoli obdarjena kaj posebej, ampak za polno b košarico je pa bilo. Med dojenjem sem vedno imela d. Po koncu prvega dojenja je bilo za slabo b, po drugem otroku samo še za a, po tretjem sem mislila, da bodo samo še luknje tam...user posted image user posted image user posted image  No, pa niso ravno, ampak definitivno mi je vsak otrok požrl malo jošk. Edino res je pa to, da povešene pa niso, nima kaj bit povešeno.user posted image user posted image user posted image

Pa ne si delat utvar, večinoma se joške ne povrnejo v staro dimenzijo, razen če se zrediš, pa še to je vprašanje.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???
28.2.2006 6:56:57   
puri
Pri meni je bilo enako! Po prvem porodu in dojenju so se zmanjšale, po drugem še bolj, sedaj po tretjem me je kar strah nehat dojit, ker bodo verjetno še majšeuser posted image , torej jih že sploh nič več ne bo, ker sem bila že na začetku zelo malo obdarjenauser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?