|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ jejo vaši enoletniki?
16.3.2006 9:37:26   
maja&m
Zdravo!

Mene pa zanima kaj jejo vaši enoletniki,ker meni namreč že zmanjkuje idej. Največ poje mlečnih izdelkov: jogurt, skuto s sadjem, puding. Poje tudi kruh namazan z sirovim namazom,pašteto, marmelado. Pa tudi sadne kašice so na jedilniku. Poskusili smo tudi z čokolinom,čokolešnikom, grisom pa zmeraj bruha. Ne vem ali mu alpsko mleko ne paše ali pa nasploh čoko-zadeve.
Prosim, predlagajte kaj bi še vse lahko jedel.

Hvala

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ jejo vaši enoletniki?
16.3.2006 9:43:17   
ona
Naša je normalno tako kot mi,le da ji speštam večje koščke,npr.meso!
Dajem pa ji polento z golažem,testenine s tuno in kislo smetano,testenine bolongese,pire krompir,špinačo,

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ jejo vaši enoletniki?
16.3.2006 11:14:00   
tinatona
Moj mali še ni star eno leto (bo čez tri tedne), pa že nekaj časa je kar vsi ostali (edno pasulja še ni jedel, ker ga moja mami preveč začini). Zelo rad ima kislo zelje (segedin, sarmo) in repo...

LP Tina

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ jejo vaši enoletniki?
16.3.2006 11:57:09   
maja&m
Ja sem pozabila povedat,da tisto našteto je za zajtrk, Drugače pa že nekaj časa je z nami kosilo,razen kadar je kakšen fižol, repa in podobno. Je cca 5 x na dan. Pa me zanima kako zgleda prehranjevanje pri drugih. Mi zajtrkujemo npr. jogurt ali kaj na kruh namazano, potem za malico kakšno sadno kašico, kosilo je z nami, potem spet kakšna kašica ali puding ali zelenjava in še zvečer kakšen jogurt ali skuta s sadjem. Pa me zanima kaj bi še lahko jedel namesto jogurtov....

Maja

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ jejo vaši enoletniki?
16.3.2006 13:13:33   
Marogica
Naš je VSE, kar tudi mi jemo, razen jutranji in večerni obrok je pač mlečen(kar mi ne jemo-ne maramo). Hrano pa mu narežem na koščke.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ jejo vaši enoletniki?
16.3.2006 13:26:18   
Andra
Namesto jogurtov mu lahko skuhaš polento, pa mlečni gresa ali riž, daš kakšen rogljiček ali krof in zraven kaj za popit... saj ne more vsak dan jesti samo skute in pudinge (zjutraj in zvečer), meni bi se zrolalo in vse povprek postavilo. user posted image
Tudi sadne pripravke mu dajaj sveže in doma pripravljene, ki so pomešani s svežo skuto, lahko dodaš kakšen keksek, ali pa sveže sadje vmešaš v sadni jogurt...
Nekaj idej je. Bodo še druge kaj napisale.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ jejo vaši enoletniki?
24.3.2006 7:35:23   
Suzi*
Naš skoraj 13m je vse kar jemo mi. No razen paštet in kakšnih prekajenih suhomesnatih zadev še ni jedel. Drugače mu pa jaz včasih naredim kakšen "milkšejk" npr. z banano ali banano in pomarančo. To mu je ful njami. Dajem mu razne mlečne namaze, sir, cornflakes v mleku, mleko in kruh, namaz npr. s tuno in mlečnim namazom je ful dober ali pa umešan jajček s sirom in zraven kruh, čokolino, polento, gris, riž, testenine s paradižnikom, tuno, zelenjavo, krompir in špinačo, zelenjavne juhe, češpljeve knedeljčke, njoke z omakami, golaž, itd. itd. ....skratka vse, kar jemo mi.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?