|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 15:42:26   
CIPRESA
Kaj dati enoletniku za večerjo???? Malo mi manjka idej pa bi rada slišala kaj vse dajete ali ste dajale za večerjo????


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 16:02:11   
April
Moj je bolj neješč, tako da sem zadovoljna z vsem kar poje. Pri enem letu vem, da je jedel navaden jogurt. To ni najbolj hranljivo. Zdaj mu pa skuham gres, kdaj dobi kakšno mlečno kašico, npr. Keksolino, pečen krompirček ima tudi zelo rad, včasih mu dam kar obaro, če ostane od kosila. Meni tudi idej zmanjkuje... komaj čakam, da bo jedel kruh pa kakšne namaze gor, sedaj več ali manj s hruha naredi samo packarijo.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 16:05:15   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: April

sedaj več ali manj s hruha naredi samo packarijo.


Pa mu daj koščke kruha z namazom v usta, kje pa piše da mu moraš cel kos kruha z namazom v roke dat? Jaz to še mojemu 2 letniku ne dam,ker pol samo namaz dol poliže krih pa v mene vrže.

Sem zadnji videla 8 mes deklico ki je tako jedla sendvič.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 20:19:31   
NinaŠ
Sem zadnji videla 8 mes deklico ki je tako jedla sendvič

user posted image a si mojo Tino gledala?user posted image

Ja, kruh z namazi, marmelado, salamo, jajcem,....  Pa dajaj mu po koščkih v usta, ne bo nič razmazano. Zraven pa skodelico mleka, kakava, bele kave.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 20:53:26   
April
Saj mu najprej dajem po koščkih v usta, ampak kaj ko se hitro naveliča takšnega hranjenja in hoče na vsak način sam pacat.

Ja pa jajčka ima tudi zelo rad, ali pa palačiko tud zmaže.
Mene pa edino glede pitja mal skrbi. Mleka, razen dojenja, ne mara. Kakav mu še nisem probala dat. Za enkrat pije kar samo vodo. Pa še to sam kakšen požirek. Pije pa iz kozarca ali iz magičnega lončka. Flaše nikoli ni imel.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 21:10:27   
NinaŠ
Ti mu kar kakav ali belo kavo ponudi, mogoče mu bo bolj všeč, kot samo mleko.  Manjkalo mu pa ne bo nič, tudi če ga ne bo pil v nobeni obliki, le pazi, da bo prehrana vsebovala dovolj jogurtov, skute, sira,...

Pijačo poskusi ponudit po slamici, iz bidona, kar iz steklenice (pollitrska plastenka),.... Moj Anže je tudi popil zelo malo - iz mag.lončka in flaške ni znal, no pa mu je bilo ful všeč piti iz pllitrske plastenke in po slamici.


Kos kruha mu pa daj v roko, da bo pacal (ja, saj vem da je potem treba sesat user posted image ), zraven mu pa ti dajaj koščke v usta.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 21:22:09   
BLAŽIKA
Mi smo še pa kar na standard vsak večer in jutro čokolino. Brez njega sploh noče zaspati, zjutraj pa ti tudi že kaže v omarico kjer je čokolino in se dere pa, pa,pa,pa,..

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 22:12:27   
CIPRESA
Ja tko, pri nas jogurt odpade ker mu gre kar na bruhanje in se mu dviguje, prav tako skutke in kakav....... sem pogruntala da vse kar je na mleku mu smrdiuser posted image in ga sploh videti nočeuser posted image

Jajca pa nevem če mu bi ravno zvečer dajala???? A ni to bolj težka hrana in je bolj za zajtrk??? Kruh z pašteto in hrenovke bi pa skos jedel, kar mu pa tudi nemorem non-stop dajat.

Bom probala še z kakimi sirnimi namazi al kaj podobnega!!!

AJA PA ŠE TO kar se mi zdi pa totalno čudno DA NAŠ OTROK NE MARA  VIKI-KREMEuser posted image user posted image user posted image Pa to vsi otroci z tavelko žlico vase mečejo naš se pa kremži kot bi mu dajala limone?


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
4.8.2006 23:29:58   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Kruh z pašteto in hrenovke bi pa skos jedel, kar mu pa tudi nemorem non-stop dajat.




počakaj da pride v fazo ko bi samo pašteto in samo salamo ter samo hrenovko! To bo še veselje!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
8.8.2006 19:43:05   
Lejči
Cipresa, pri nas tudi ne gre viki krema, ampak Nutela user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAKŠNE IDEJE!!!
9.8.2006 13:55:40   
Anonimen
Naš že od skoz zvečer samo skodelico kakava popije. Nič drugega noče.

(odgovor članu Lejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?