|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 20:36:53   
*HONEY*
...izpuščaje na ritki?
Noče in noče it nazaj:((
Začelo se je z navadnimi izpuščaji in včeraj ji je prvič iz izpuščajev tekla tudi kri,nekaj malega,ampak ravno tako se mi ne zdi več normalno:(
Poskusile sma jih odpravit s ognjičevo kremo,ampak je samo še dobila rdečo ritko.Zdaj normalno mažema naprej z bepantemom(kot že od rojstva),pa tudi ne kaže nič bolje:((
Zdaj sma se skopali v kamilčni kopeli in držim pesti,da bo kaj bolje:zmeden2:
Drugače pa še nikoli ni imela problemov s ritko.Redko uporabljama robčke(pa če imamo vedno iste), ampak vedno pri previjanju obrišema ritko s vlažno vato.

Ima mogoče kak nasvet kako s tem,mogoče kak recept babic ali pa mogoče priporoča katera kakšno kremo:muca:

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 20:39:36   
Anonimen
Praška pasta je zakon. Kupi se jo v lekarni. Takoj jutri zjutraj jo kupi in takoj namaži. V enem dnevu bo gotovo dobro.

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 20:39:49   
HuAnita
Kamilice, pa čimveč naj bo odvita, čez dan uporabljava Štorkljine pralne plenice, ponoči Pampres, na izpuščaj sem dala vato. Dobila ga je, ko smo bili 4 dni na morju (beri Pampers kemijo 4 dni na ritki...)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 20:41:56   
.ču
Mogoče kopel hrastovega lubja.
Pa mazilo Bepanthen,samo če so bli izpuščaji že krvavi,nisem sigurna,če je primerno.
Če ne pa pokliči v kakšno lekarno.
A se dojita in si slučajno jedla agrume:zmeden2:

lp:rozica:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 20:47:32   
ciciban
splisni ima prav!Tudi nam je samo praska pasta pomagala- pri hcerki!8)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 20:53:08   
bini
nam tudi praška pasta ni pomagala...
pomagali pa sta dve stvari - bebival krema mariborskih lekarn (dobiš v lekarni Murgle LJ) in pa od Justa zeliščna krema tea tree.
To smo poskusili po 2 tednih mazanja z vsem kar ponavadi svetujejo, pa ni nič pomagalo. Držim pesti da boš našla rešitev :angel:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 20:56:23   
*HONEY*
Sej sama nisem več sigurna kaj naj mažem in kaj ne:zmeden: Rada bi jo čim prej rešla muk,ker si nočem niti predstavljat kako mora to bit neprijetno ko gre na blato:( in to res pazimo zdaj,da se tako previjema in se tudi pogosteje previjama, tako da je dosti odvita.
Bom nabavla to praška pasto in poskusla s tem...in verjetno jo bom jutri skopala v hrastovi skorji(na to sem pa čist pozabla:ups:,pa sem sama to uporabljala,ko sem bila šivna po porodu).

Hvala ;)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 20:57:25   
NinaŠ
Umivaj ritko (pri vsakem previjanju) s čajem iz hrastovega lubja.
LP

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 21:01:23   
ruki
ojla,

mi smo tudi takoj fasal izpuscaje na ritki. in to take, da je mel po treh dneh prov rano na ritki. (fasal je neko alergijo). kako smo zadevo resil:

- vsakic ko se je pokakal: takoj umivanje ritke s kamilico,
- po cele dneve smo luftal ritko
- ribje mazilo za ritko je zakon (preizkuseno po navodilih pediatrinje)
- po treh dneh se je stanje izboljsalo, po petih pa je bla ritkica "ko nova" :)

res pa je, da smo sli tudi k pediatrinji zaradi tega in nam je rekla, da je prav da smo prisli, ker ima ze ranice na riti.
dobili smo ANTIBIOTIK v kremi in mazali. (ampak samo po ranicah)

svetujem ti, da obisces pediatra.

upam, da bo kmalu bolje
ruki

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 21:07:38   
*HONEY*
Zdaj pa že premišljujem v smeri, da bom zjutraj pokl. Dr. naj mi oni povejo ali naj pridem ali ne in kako dalje...da je ne bom slučajno pacala kaj po nepotrebnem
Hvala vam vsem za nasvete:angel:

LP

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 21:33:25   
JASNA D
Tudi jaz sem ta malo "pacala", ker sem budalo pozabila povezati antibiotik z vneto ritko. Od zgoraj naštetega ni pomagalo ni, kamilice so celo še večjo škodo naredile. Ko mi je končno kapnilo, sem 2 do 3 krat na dan namazala s Canestenom (mislim da tri ali celo štiri dni) in je zadeva bila rešena.

Glede na to, da omenjaš kri, pa bi jo jaz peljala pokazat peditru.

LP, Jasna

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 22:05:35   
Seven*
PRASKA PASTA!!!!

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
8.2.2005 22:15:42   
viv_
Honey, varianta je še Bepanthen Plus. Mi imamo sedaj take težave z rito (odkar je v jaslih), prej je bilo pa vedno vse OK.

Zadnjič sem jo vseeno pokazala pediatrinji in je napisala neko kremo, ki so jo namešali v lekarni, pa je sedaj precej bolje.

Razmišljam, da bi v vrtec nesla te robčke, ki jih stalno uporabljam in ji očitno ustrezajo.

lp

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
9.2.2005 8:47:41   
kaja11
Tudi mi imamo zelo občutljivo ritko... vnetja so se ponavljala dokler nismo kupili kremice Bebival. Najprej smo vnetje porihtali s kopelmi iz hrastovega lubja in kremico. Odkar uporabljava to kremico (2 meseca) nismo imeli niti ene pikice na ritki:bravo::bravo:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
9.2.2005 12:31:59   
Joe
Praška pasta, dokler traja vnetje. Sicer navadno kremo (midva uporabljava - pardon, Vasja uporablja - Weledo; ena tuba za 6 mesecev).

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
9.2.2005 12:40:05   
Anonimen
Pa vsakič, ko namažeš, moraš zraven rečt: Življenje ni potica.

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
9.2.2005 12:53:47   
Joe
:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
9.2.2005 17:55:36   
Urška*
Boga Nike!:((

Upam, da si čimprej pozdravita toto malo rito.:rozica:

LP:)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   KAKO NAJ ODPRAVIM...
9.2.2005 18:28:51   
mamsi
Najprej nabavi Daktarin in Praško pasto. Ob vsakem previjanju jo umij z toplo vodo in vato, pusti, da se posuši na zraku, namaži z Daktarinom, pusti malo da se vpije, čez pa še OBVEZNO praško pasto, ker Daktarin sam ne ščiti pred urinom. Mi smo mel tut izpuščaje, pa ni šlo z nobenim drugim mazilom stran, tut sama praška ni več pomagala, ko se enkrat naredi je konc. Daktarin pocajta, ampak kljub temu še mažem, da bo izpuščaj docela odstranjen, pol je pa navadno hladilno mazilo dovolj.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?