|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 12:32:12   
ZARA
Zanimajo me vaši postopki takrat ko ne morte ven, ko so v stanovanju ...pač, kako jih fajn namatrate, da potlej samo dol padejo?? Zara če je premalo utrujena, se v postelji  zeza še po celo uro...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 12:39:19   
muki1
Mi se skrivamo. Laufamo po celem stanovanju,pa večer jo še dolgo kopam, tak da nekak gre. Pri naši Neži v bistvu ni problem se utrudit, ker ta otrok sploh ne zna počasi hoditi, vedno teče. Res, nonstop laufa po stanovanju, sploh nikoli ne gre počasi user posted image user posted image  user posted image .
Če se ti izide, pojdite kdaj pa kdaj na kakšno plavanje v bazen, samo vem, da to med tednom težko sprakticiraš....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 12:48:46   
dory
hehe pustim ga da se strmari do konca..pol mi zihr opoldne spi tri ure in ob osmih zvecer pade in spi skor celo noc user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 12:50:09   
Marogica
Kako ga učinkovito utrudim? Ta recept potrebujem tudi jaz. Zvečer sva v vsakem primeru najbolj utrujena moj mož in jaz

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 13:38:52   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Ne vem kdo je pfrej in bolj utrujen?Al jest ki z metlo in cunjo po stanovanju laufam in seveda z budnim očesomfahtam tamalga da ne naredi kakšno neumnostuser posted image
Doma ni mogoče no!Če se gremo skrivalnice pa lovit,pa premetavanje prej omagamo ni odrasliuser posted image
Nič ga bom kar zaposlila z metlo in cunjouser posted image morda bo tudi pri njemu delovalo tako kot pri meni..bohhh..kdo ve?user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 14:15:08   
Anonimen
Midva greva vedno ven, razen če je res tako zelo bolan, potem je pa itak zmatran že od vročine. Ne vem, ampak 5 ur notri ni za zdržat.
Zakaj pa vedve ne gresta ven?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 14:18:13   
Annny
Skrivava se, se loviva po vseh štirih po stanovanju, veliko tudi sama hodi, zlaga lonce iz omare v kuhinji ipd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 14:19:37   
Annny
Aja, pa zjutraj greva čimprej ven- okrog 9h...ko prideva čez cca 1,5 uro nazaj, če čisto fertik. Pa potem po kosilu spet..user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 14:20:03   
ZARA
Ja itak da greva, vsak dan dopoldne (vsaj 1 uro)  in popoldne (2 uri), ker je to nujno! Če je ne peljem mi samo nagaja in najeda...pa mora se zlaufat... Ampak včasih pač tako pride, da pač ne moreš al pa je kaj bolančkana, al pa nikakvo vreme...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 14:25:19   
Anonimen
Če je bolana, je drugo. Če pa je nikakvo vreme, pa ni treba za dve uri ven, ampak čimdlje pač vztrajajta doma, potem pa je treba presekat in iti malo na svež zrak. Tako jaz počnem. Lahko samo za 20 minut, pa je potem čudežno bolje, ko se pride domov. Po moje je glavna sprememba okolja, ne toliko svež zrak in da se otrok utrudi. Malo spremembe more biti, ker tista monotonost v stanovanju ga ubija (no, ravno obratno od ubija, seveda).
Če pa je bolana, pa je najbolje, da kakšna babica pride malo na obisk in je spet malo spremembe.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 14:35:36   
muki1
user posted image user posted image user posted image  bolančkana, ja.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 14:39:13   
mehurčica
Mi smo pa včasih enostavno LENI in smo kar doma.user posted image Delamo vse mogoče in nemogoče. Ful se rad lovi, skriva, podaja žogo, bereva tudi knjige, narediva mu "home made" tobogan, zvečer se bolj dolgo kopa, ker ima itak ful rad vodo, skupaj sesamo, pospravljamo, pomivamo....karkoli pač.

Je pa tako, da res skoraj nikoli(mogoče 1x na mesec ali dva) ni problemov ko gre spat. In upam, da jih ne bo še nekaj časa. Ko grem ven, mi pomaha in zaspi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 15:30:07   
Marogica
Splišni, kako vam uspe, da ko greste ven in se utrudi? Ko naš pride iz vrtca, smo do teme zunaj, pa gremo račke hranit(smo doma ob reki), pa se sprehod nadaljuej do Otoka, to ca 1 km, ali gremo s kolesom, pa.... pa vseeno premalo. In to redno, razen, kadar lije zunaj. Je pa res, da je bolje kot če bi "not ćepeli", ker potem smo pa kar vsi nervozni.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 19:13:13   
ZARA
No muki, a vidš kako gnojim s temi pomanjševalnicami ?? Čist podzavestno...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 19:17:59   
Anonimen
Saj nisem napisala, da se fizično utrudi. Pri otroku je bolj pomembna sprememba okolja, da se "kaj dogaja". Utrujen je edino od celodnevne vročine čez 39 stopinj, na primer.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 19:24:47   
ZARA
Spljišni...ju nov aj lav ju...ampak mi rabimo FIZIČNO!!
Drugač pa : vidm da se vsi nekej skrivamo user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 20:02:44   
Anonimen
Mi se ne skrivamo, mamo premajhno stanovanje. Ma midva greva v mesto na šetnjo ali pa sva samo zunaj na vrtu, pa obrezujeva grmovje, al pa kaj sadiva (no, to ene trikrat na leto), al pa greva s kolesom po gasi ali pa z avtom do moje mame in potem v gozd ali čez travnike. Pozimi enkrat na teden obvezno na bazen, drugače pa nič takega. Ampak se mi zdi, da tile otroci, ki hodijo v vrtec pridejo kar utrujeno domov in se mi zdi, da mu ne paše vsak dan popoldne ven, ker mi velikokrat pravi, da bi bil rad doma. Kar ga čisto razumem, meni tudi paše po službi doma bit.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 21:08:02   
Anonimen
Ja, mi se tudi ne moremo iti skrivat v našem stanovanju, kvečjemu se lahko gremo igrico, da izjemo NE hodimo drug po drugem.user posted image
Drugače pa, Zara, kupi tisto stezo, tisti trak, ki se vrti, jo postavi gor pa naj teče. Saj itak dol ne bo znala iti. Edino če jo začne okoli vrteti, to bi pa znalo bit. Ampak po moje bi jo tudi tako kroženje utrudilo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
17.10.2005 21:12:01   
ZARA
Jaaaaaaaaaa....najbolš, da ji fitness center nazidam...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
18.10.2005 10:42:57   
asso
Jaz jo pustim, da ene desetkrat prepleza vse stopniceuser posted image user posted image user posted image user posted image pa morda se utrudiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KAKO jih učinkovito utrudite ???
18.10.2005 11:47:46   
Pajaca
Mi naše ne mormo zmatrat, da bi sam dol padla. Tko da se niti ne trudim. Lahko smo cel dan zuna, se gremo kopat, lovit, počet karkoli že, ko bi vsak otrok že zdavnej dol padu, a ne ona ima energije za izvoz. Tko da je ne zmatramo pa konc.... pač eni so taki eni drugačni. Po moje je v letu in pol sam ene trikrat res dol padla od utrujenosti, pa še to mi je bil tak čudež, da sem ji šla vročino mert, če je slučajno zbolela. k sam bolezen jo zmatra.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?