|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAZEN...
29.9.2006 10:37:54   
KIKI*
Mene zanima, kako starši svoje otroke kaznujete, če sploh jih, in v katerih primerih-jaz mojemu tamalmu star je 3 leta, vedno samo govorim da enkrat bo priletela ena okrog rite, pa potem to  traja in traja že kako leto, npr, ker noče pospraviti svojih igračk, ker nalašč razmetava ali ker nalašč mimogrede ko gre mimo sestrice jo mahne, klofne, sune,..
Nočem pretepat otrok-bog ne daj, ampak a mislite da morajo vedet kaj je prav in kaj ne-saj se potem vedno pogovoriva in drži kak dan, pol pa spet neizpolnjene obljube-najraje mu rečem za kazen da mora v sobo in ne sme vem-a ga kaj kmalu pritisne lulatuser posted image
Potem pa velikokrat igrače kar v košaro pospravim in jo nesem ven-češda gredo v smeti ker so rade pospravljene on pa jih nočeuser posted image

predlogi??? Vem da je še majhen ampak ko je pa prepozno pa nimaš več nadzora

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAZEN...
29.9.2006 10:59:07   
muki1
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=977153&mpage=1

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?