|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ?????????
21.7.2004 14:35:27   
ZARA
...ste zacele z kasicami oz. drugo hrano pri vasih :duda: detkih???
Koliko mes so bili stari in kaj ste jim prvic dale za probat???
Moja :miska: je stara 2.5 mes!!!
HVALA ZA ODGOVORE!!!


LP :sloncek::metulj::sloncek::metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KDAJ?????????
21.7.2004 15:38:40   
tinka-pepa
Jaz sem prvič dala korenčka (kuhaniga) pri 3,5mesecih, potem pa počasi vedno kaj zraven.
moja sestara pa še vedno samo doji :duda: je star 6 mesecev.

lp tinka

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KDAJ?????????
21.7.2004 15:45:32   
mehurčica
Davidu sem dala pri 4 mesecih skoec iz korenčka, jabolka, bučke pa ni nič hotel. Sem malo pustila in mu ponudila pri 5 mesecih kašice in je malo le jedel. Zvečer pa je z veseljem jedel mlečne kašice od Hipp-a. Pri 5,5 mesecih je začel zelo lepo jest sadne kašice-celo usta odpirat sam.:bravo: Pri 6 mesecih sedaj pa je dobiva tudi zelenjavne kašice in so mu zelo dobre. Danes je prvič dobil tudi malo piščanca.
Sedaj ima že 3 obroke goste hrane na dan: zjutraj sadna kašica, za kosilo zelenjavna+meso, za večerjo mlečna kašica. Vmes se pa še doji-in ponoči.

Za kosilo mu zaenkrat še vse mešam s krompirjem(pire). Me zanima kako bo, ko ne bom dala krompirja zraven.

Čimmanj komplicirat!
Pa-pa:miska:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KDAJ?????????
21.7.2004 17:21:05   
malika
Uh počakaj najmanj do 4 meseca.
Moj je najprej dobil korenčkov in jabolčni sokec, potem pa malo frutekov zdaj pa že papca vedno več. Zelo rad ima breskve, melono,banano,marelice. Jedel je že meso itd.
Počasi ampak vedno začni s sokci, šele nato s kašicami.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KDAJ?????????
22.7.2004 22:25:40   
mehurčica
Daša, od zelenjave lahko k pireju zmešaš kaj hočeš. Od zelenjave recimo: korenček, koleraba, blitva(to bo dobil David jutri), bučke, stročji fižol, koruza, brokoli...itd. Zraven pa lahko daš tudi piščanca, ribo, pri 7.mesecu tudi teletino(dober vir železa), kunca. Jaz sem Davidu dala meso kar zraven zelenjave in vse skupaj zmešala s paličnim mešalnikom. Če pa boš želela malo večje koščke pa jih posebej zmelji čisto malo. Ribo pa po moje lahko kar "pretučkaš" ali pa kar s paličnim zraven.
Moj še tudi nima zobkov, star pa je 6mes+10dni.

Še glede večerje. Moj dobi mlečno kašico skoraj vsak večer in nič ne pomaga, da bi spal brez dojenja do jutra. Včasih se zbudi že ob 24h in duda ne zaleže-torej-->ziza.:)- Tako da ga ne rabiš silit, sploh če mu ni všeč. Mojemu sem že trikrat probala dat od Alete s keksom pa je šel pač brez kašice spat. Še mešala sem jo s Hippovo(ki jih ima ful rad) pa je takoj opazil in ni hotel jest.:hudicek:

pa-pa:miska:
(zdaj pa grem res spat...joj kak sem zaspana)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KDAJ?????????
3.8.2004 11:51:14   
ZARA
...oj putka,kolk je pa stara tvoja detka fletka???
jst ne dojim :((:((:((....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?