|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ PIŠKOTKI Z JAJCEM??
23.2.2006 16:32:52   
KML
Pozdravljene,


kdaj ste ponudile baby piškotke? Jaz sem kupila Mannerjeve, pa berem, da so narejeni z jajcem.

Stari smo 6m.


Hvala za odgovore!

Čau,

KML
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ PIŠKOTKI Z JAJCEM??
23.2.2006 17:15:28   
tulip
Mi smo kupili Plasmon, ki imajo not gluten-pšenico in mleko, dala sem jih po 6mes... Problem nastane lahko z eventuelno alergijo, vendar po mojem po 6mes ne bi smelo biti panike. Saj se tudi rumenjak uvaja po 6 mes, vsaj tako tolmači pediatrinja...Ne vem, mi imamo 6,5mes in česa z jajcem še nismo jedli zaradi nagnjenosti k alergiji in problemov s kožo...

(odgovor članu KML)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ PIŠKOTKI Z JAJCEM??
23.2.2006 18:29:38   
sezam
Mislim, da ni problema, saj v en piškot pride relativno malo jajca. Jaz sem ji tud nekje po  mesecu dal (Milupine), pa je blo vse OK.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ PIŠKOTKI Z JAJCEM??
24.2.2006 0:00:47   
Suzi*
pri 6m začeli uvajat gosto hrano
Pri 8m začeli s piškotki (Hipp)
Mannerjeve piškotke papa od 9m naprej. So ful dobri. Imajo pa notri tudi med. Ampak kot je tudi sezam napisala, teh sestavin pride v piškotu ful malo, tako da po moje ni panike če mu daš.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ PIŠKOTKI Z JAJCEM??
24.2.2006 8:24:11   
KML
Hvala za odgovore, bova počasi poskusla, da se mu le dogaja in lahko nekaj sam prime v rokice in papa.


Čau,


KML

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?