|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KO ne gre več nikamor,...
2.2.2008 21:50:29   
* Mateja *
Jaz ne vem več kaj naj z mojim dragim možem. Imava obupen odnos in sva za to kriva vsak po malo in sem že kar obupala nad nama. Sva poročena 3 leta, pa gre iz leta v leto samo na slabše. Sama hodim k psihologu, ker sem imal pač težave, samo bolj ko premlavava bolj ugotavljam, da se mi je zarolalo zaradi težav z možem.
Do kdaj vstrajat?
Kje dobiti kakega zakonskega terapevta? Kje delujejo, al v zdarvstvenih domovih al  privat?

Kakšen nasvet bi vas prosila,  sem prvič tle gor spregovorila o teh težavah!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KO ne gre več nikamor,...
2.2.2008 22:16:32   
TIA22
Res je hudo ja, sploh ker je znano da smo ženske pripravljene priznati napake in se spoprijeti z njimi. Poskusita najdit res kakšno zakonsko svetovalnico, druga nevem kaj bi lahko!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KO ne gre več nikamor,...
2.2.2008 22:17:18   
deja27

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Jaz ne vem več kaj naj z mojim dragim možem. Imava obupen odnos in sva za to kriva vsak po malo in sem že kar obupala nad nama. Sva poročena 3 leta, pa gre iz leta v leto samo na slabše. Sama hodim k psihologu, ker sem imal pač težave, samo bolj ko premlavava bolj ugotavljam, da se mi je zarolalo zaradi težav z možem.
Do kdaj vstrajat?
Kje dobiti kakega zakonskega terapevta? Kje delujejo, al v zdarvstvenih domovih al  privat?

Kakšen nasvet bi vas prosila,  sem prvič tle gor spregovorila o teh težavah!




(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko ne gre več nikamor,...
3.2.2008 2:27:59   
Anonimen
Ne vem, ce ti bo cisto prav, kar napisem....

...po tistem, kar se bere tukaj na RR imam obcutek, da zivita na dveh popolnoma razlicnih valovnih dolzinah, z razlicnimi cilji, razlicnimi vrednotami...predvsem pa brez necesa, kar bi vaju tesno povezalo, nekaj kar bi vaju oba veselilo. Lahko da se motim, tak je samo moj obcutek.

Ne vem...ampak na tvojem mestu ne bi vztrajala z njim....ne vidim nobene perspektive. Oprosti, ce sem bila prevec direktna, ampak tako vidim...

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko ne gre več nikamor,...
3.2.2008 7:47:07   
Anonimen
Kaj pa je bilo pred poroko? Zakaj sta se poročila? Kako oz. v kakšnem smislu se je odnos spremenil?

Malo opiši, potem bo lažje kaj reči user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko ne gre več nikamor,...
3.2.2008 11:30:12   
Teya*D.
Rada bi kaj pametnega svetovala pa lahko rečem le to, da se v vsaki zvezi kdaj zalomi in se reši tudi kdaj!
Sama sva imela težave, ki sva jih na srečo rešila. Najhujše je priznati, da si nekaj kriv, ko pa sam ne vidiš sebe, kako pri nekaterih zadevah reagiraš. Rečem lahko samo to, da ne obupat prehitro in probat rešit, če se stvar rešit da. Seveda pa morata biti obadva za stvar, če ne lahko rineš z glavo skozi zid kolikor hočeš in nebo 'učinka'.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 11:50:50   
mojamura
pa si ziher, da je on pripravljen iti v zakonsko svetovalnico?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 12:50:55   
Anonimen
Sam,če ni pripravljen it na posvet pomeni,da mu je vseeno,če je z njo ali ne,če se reši zakon ali ne.Po mojem mu dol visi za vse.Mogoče pa ravno to čaka,da ga zapusti in na drug način ne more al ne upa povedat.
Moje mnenje pač.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 13:35:10   
* Mateja *
Mič je najbolj zadela. Živiva v dveh popolnoma različnih svetovih, komunikacija je postala nemogoča. Zaradi tega sem mu tudi predlagala svetovalnico, in itak je posvsod pripravljen it, sam pomoje bi bilo vse brez učinka.
A veste kako je, če imaš enega noro rad, sex je itak zakon, sam en z drugim ne moreš, en brez drugega pa tudi ne. KO se me dotakne mi grejo mravljinci po telesu, sam kaj ko se v naslednjem trenutku skregava zaradi banalne stvari. Pravkar mi je težil, da sem bila eno uro s kolegico na telefonu. Sem bila res, ampak če se slišiva samo enkrat na teden se imava pač veliko za povedat, naj povem pa da on visi cele dneve na telefonih, in to na dveh, pa še ponoči ga kdaj kličejo. Pol si pa meni upa težit. Pomoje se bova pobila med sabo.
Najbolj me pa skrbi zaradi tamlga, ki vse to gleda. Tolažim se stem, da moža cele dneve ni in da sem sama z njim in da sem takrat samo njegova in se midva lepo igrava in delava vsakdanje stvari. moŽ PRIDE DOMOV SAMO ZVEČER IN TAKRAT SE POL ZAČNE.
Pred poroko je bil pa itak vsa zlat, stalno je lazil za mano, morda je bil celo ljubosumen, ful pozoren. Pol si je pa to bedno delo  našel in se je spremenil kot dan in noč. In takrat se je vse začelo. Oz. začelo se je z rojstvom najinega fantka.

Sej ne vem kaj naj naredim. rada ga imam, a z njim ne morem več tako živet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 14:10:20   
Anonimen
Mene pa zanima, kakšen je njegov oče? Ker vzorce pobiraš od staršev, razen, če je res krivo delo. Res nisi našla nobenega terapevta? Nekateri terapevti delajo tudi izven svojega dela in so dosti cenejši. Poglej malo na internetu, ali pa v reviji Zdravje so objavljeni. V takih situacijah je najbolje, da vstopi popolnoma tretja in tuja oseba. Seveda pa mora biti zaupanje ter vsak pri sebi mora vedeti, da gre na vse in da bo marsikaj slišal  in moral začeti delati na sebi, mogoče kar mu ni najbolj všeč. Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 3.2.2008 14:11:00 >

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 14:46:28   
Blejka26
in ali psiholog pomaga kaj?men je sestrična svetovala naj ga kdaj obiščem,da je njej ful pomagal,ko je imela z partnerjem težave.ampak jaz nimam jajc da ga obiščem

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 15:04:30   
Anonimen
Ja, psiholog pomaga, ampak, če imaš težave s partnerjem ni rečeno, da je težava samo v tebi. Če pa hodiš sama, pa itak prideš do spoznanja, ali je problem samo v tebi, ali pa tudi v njem. Če pa nimaš jajc, potem pa lahko rečem to, da še ni dovolj hudo, ker si moraš marsikaj priznat, slišat itd...V bistvu bolj govorim za psihoanalizo. Lp

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 16:57:46   
* Mateja *
Decembrka- njegov oče je obupen, vem po kom je moj tak. Gre definitivno za prenos vzorca. Oče je glavni, mati mu je popolnioma podrejena, stalno se špikata, mati nikoli nič ne naredi prav, on je pa pameten, ,... Enak je moj mož.

jaz sem šla k psihologu zaradi sebe, ker sem imal težave s paniko. Imela sem dva panična napada in me je bilo strah pred ponovnimi napadi, zato sem šla k psihologu. Tam sva sprva razpravljali o mojih tažavah, stanju doma in nato smo prišple na odnos s partnerjem in je vidla, da tam škripa. Zdej mi je rekla, da naj oba prideva naslednjič, da vidi tud moža, če je sploh pripravljen kaj popravit al bo gonil svoj prav naprej.
meni že sam pogovor pomaga. Pa imam tudi doma možnost pogovora z mamo in očetom, pa s kolegico. vsi me razumejo, samo ne morejo tako objektivno gledati na stvar kot tujec. Ona z mojih besed točno zabere za kaj se gre. In mi pomaga. Od nje grem polna ene energije, čeprav imam pol 1000 vprašanj zakaj, kako,... Ampak dejstvo je to, da mi pomaga. In če ima katera težave, naj poskusi, sej to nič kaj takega. Sprva je res tak filin, jaz grem pa k psihologu, mal sramu je prisotnega. Ampak bolj da si pomagaš prej, ko da padeš še v globlje brezno.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 17:54:55   
Anonimen
Pa je pripravljen tvoj it ali ne, ker tukaj gre za korenite spremembe? Pa se on zaveda, da štorijo dela svoji družini? Verjetno veš, da je potrebno pri tebi odkriti vzrok in seveda, tudi ga odstraniti, kar si verjetno že zvedela. In kaj imaš v planu? No, prej sem pa bolj odgovorila o tistih jajcih Blejki, ne tebi, da ne boš vzela preveč osebno. Se pa strinjam s teboj, da je pri nas iti k psihologu še nekaj bolj takega, čeprav ga ima v razvitem svetu vsakdo, ki da nekaj nase.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 18:36:18   
Gina
Jaz se strinjam z mič.

Sicer pa imam občutek, da tvoj beži od doma. Večinoma deci, kadar ne zmorejo česa, bežijo. V karkoli že. V posel, šport, h prijateljem, ..... bežijo pač, da jim ni treba prenašati teže življenja. Po moje tudi tvojemu ni fajn. Po moje mu sploh ni fajn. Zakaj se pa za vsako pikico tolk skregata? A se je vredno skregat, ker on nekja reče čez telefon ali pogovor? Zakaj pa to tolk resno vzameš? Reci mu: lupči, jaz imam tudi tebe rada, a pogrešeš objem, na, enega lupčka. A veš, mogoče te v resnici pogreša. Jaz imam eno frendico, s katero ure dolgo lahko čvekava. Če pa pride kateri od najinih decev domov, pa nehava čvekat, ker nama je fajn, ker svoje dece vidiva, ker jima lahko v objem skočiva, pa vprašava, kako sta se imela, pa kaj je novega, ker to njima ful pomeni, nama pa tudi. Midve se itak lohka pogovarjava še ure in ure kasneje popoldan, četudi sta onadva doma. Saj če resno razmisliš, tebe tudi moti, če on ne gre iz neta, kadar ti ravno domov prideš, pa se dela, kot da te ni. moj tudi takrat vse skensla, pa me objame, predvsem me je pa vesel...

Če mene vprašaš, se drug človek spremeni, ko se spremeniš ti. Pa ne glede na to, kaj se že dogaja, četudi on sploh ne ravna prav, pa četudi samo beži, pa se neodgovorno vede, se ne bo mogel, dokler ne bo čutil drugače, sebe spremenit. Če bi se ti spremenila, če bi se ga vedno razveselila, če te ne bi tolk prizadelo, kar on reče, pa bi jemala vse skup malo bolj športno, neresno, čez eno uho not, čez drugo ven, pa če bi znala uživat življenje brez njega..... bi se tudi on tebe veselil in življenja v vaši familiji. Veselil bi se priti domov, ker bi mu bilo tam fajn. Ne vem, morda se motim, samo filing imam, da njemu doma ni fajn. Lahko se pa motim, toliko se pa ne spomnim več, kaj si pisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 19:43:30   
karmy
Moj prijatelj je imel tudi probleme z svojo. Nista se nikakor ujela na isti valovni dolžini. imata srčkanega sineka, zdaj ko sta narazen se boljše razumeta kot sta se prej ko sta bila skupaj. Jaz tudi ne bi vztrajala v taki zvezi....

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 20:12:05   
* Mateja *
Ja k denarju beži, ker ga hoče met še več kot ga ima, sam na koncu ga nimamo za kaj porabit, kakor za hrano, ker itak nikamor ne gremo. razen poleti na dopust.
Mislim, da je bil on prvi, da se je spremenil in da sem bila jaz tista, ki se je zaradi njega morala spremenit, na žalost na slabše. Ko pride domov mu ne morem steči  v objem, ker že vnaprej vem, da se mu nič ne da, da je zjeban, da bo visel na telefonu, ker ga stalno klicarijo. Nisem taka, da bom rekla, dragi sej je vse ok, imaš prav ja. taka je bila moja pokojna nona, jaz pa nisem taka, sem impulzivna, hitro se razburim, hitro se potolažim. Sem pa res na točki, ko imam vsega dovolj, dovolj imam sranja zadnjih let in sem pripravljna naredit korak, naprej al pa nazaj.  tako, da sem sama pri sebi razčistila kako je, no, ne še čisto, vem pa da to ne pelje nikamor in da se mora stvar razčistit.
In če nebi hotu pridet domov, ker bi mu bilo tam slabo, bi mlahko že šel, ima vrata odprta. Še celo prosila sem ga večkrat naj me spusti na miru, naj se odseli, ker ne moremo več tako živeti. Torej je on tisti, ki vztraja, sam pa noče ničesar naredit za to, da bi bila stvar boljša.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KO ne gre več nikamor,...
3.2.2008 20:29:26   
Rožica I
Malo mi je zadeva znana, če se, seveda, ne motim user posted image ..
Osnova vajine zveze je nenormalna fizična privlačnost, torej predvsem STRAST. Ostali vidiki veze so ob tej prevladi povsem podrejeni, zato kadar ni možnosti strasti do konca pomirit (recimo družinsko življenje z otrokom), ostaja le ta prisotna ob vsakdanu, vendar v negativni smeri. Zato sta vidva kot dva, vedno na boj pripravljena, nasprotnika.
Delati morata na potrpežljivosti, spoštovanju in sporazumevanju. Posvetiti se morata drug drugemu brez očitkov in brez obtoževanj.
Znašla sta se v situaciji, ko ne gre več ne naprej in ne nazaj, na enak način. Sedaj bosta ugotovila, ali je pod to strastjo še kaj ali je to vse, kar vaju druži...

Govorim iz lastnih izkušenj, tako da me je mal zaneslo user posted image ..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KO ne gre več nikamor,...
4.2.2008 13:04:44   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
....sem mu tudi predlagala svetovalnico, in itak je posvsod pripravljen it, ....

A veste kako je, če imaš enega noro rad, sex je itak zakon, sam en z drugim ne moreš, en brez drugega pa tudi ne. KO se me dotakne mi grejo mravljinci po telesu, sam kaj ko se v naslednjem trenutku skregava zaradi banalne stvari. .........
Najbolj me pa skrbi zaradi tamlga, ki vse to gleda.

Meni se to ne zdi kritično. Je rešljivo. Z voljo obeh. Obisk posvetovalnice je prav gotovo prava smer, čeprav že v naprej sama dvomiš v uspeh. V posvetovalnico se gre pomoč iskati. Ne gre se tja, da ti jo dajo, ampak da jo vzameš, sprejmeš. Razumeš razliko. Nič vama ne morejo dati, vidva bosta morala pomoč vzeti - si jo tako zares želeti, da bosta nasvete tudi upoštevala.

Ja, prav si ugotovila. Pomanjkanje komunikacije. Ne toliko pomanjaknje kot napačna komunikacija. Sploh se ne znata več obnašati, ker v vajini komunikaciji drug drugega VEČ NE POSLUŠATA, ampak si sama pri sebi mislita, kaj vam partner govori. Verjetno najpogosteje iz čisto nedolžne (dobronamerne, upravičene kritike, opozorila) besede nastane užaljenost na drugi strani, kao - že vse vem kaj hoče s tem povedati.

Prava figa, če te je opozoril da si telefonirala 1 uro. Zakaj se čutiš dolžna razlagati upravičenost dolžine telefoniranja?

A sploh kdaj kakšno stvar načrtno poskušaš razumeti dobronamerno?, ker slabonamerno razumeš vse. No, pri njem je isto. Kar rečeš, razume slabonamerno. Kar govorita je nadaljevanje nekih preteklih še nedorečenih nesoglasij in oba jih jemljeta kot da se nadaljujejo reševanja teh nesoglasij v vseh nadaljnih komunikacijah.

Torej, malo bolj se prisili, da ni vse izrečeno mišljeno kot slabo (pa tudi če bi bilo) in kmalu bo posijala luč.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KO ne gre več nikamor,...
4.2.2008 13:12:32   
tehnofil
Ja k denarju beži, ker ga hoče met še več kot ga ima, sam na koncu ga nimamo za kaj porabit, kakor za hrano, ker itak nikamor ne gremo. razen poleti na dopust.
 
Vidim vaju kot idealna partnerja, ki si drug drugemu lahko pomagata in se drug od drugega lahko veliko naučita.
On se lahko od tebe uči življenja. Stvari o katerih nima časa razmišljati, ti pa si jih želiš. Skupno druženje cele družine, izlete, .... Ne moreš čakati nanj, da se bo spomnil, odločil. Ta del naj bo tvoje delo, da vzpodbudiš, organiziraš, .... čeprav morda kdaj zaman.

Tu vidim lepo možnost vajunega skupnega dopolnjevanja.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KO ne gre več nikamor,...
4.2.2008 17:17:53   
mami_miki
dokler si z nekom na isti "valovni dolžni" gre...potem, ko sta vedno manj oz. nista, se slej ko prej začnejo dogajati te stvari...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KO ne gre več nikamor,...
4.2.2008 18:07:19   
* Mateja *
tehofil, si psihologinaj al imaš s tem izkušnje?
ker zelo podobno govori moja psihologinja!

Sva pa včeraj debtairala dolgo v noč in prišla do rešitve, da je res problem v njemu oz. da mene moti njegova odsotnost in nezanimanje zame in za sina. Odločila sva se tako, da če se on spremeni, se bom tudi jaz do njega drugače obnašala. Zdej bomo pa vidli kako bo. če ne bo šlo, sem skelnila da naredim temu konec. On ni nasprotoval.
Zdej pa lahko čakam današnje oz. nocojšne rezultate. Bom poročala.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?