|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosilo v Lj?
19.4.2006 22:25:21   
minaja
Punce, rabim kak pameten nasvet v zvezi z gostilnami v Lj. Bliža se krst, iščem dobro gostilno s klasično hrano (odpadejo vse mehiške, turške, kitajske ipd. ter vse pizzerije in špageterije). V mislih sem imela Guliverja, čeprav nisem bila tam še nikoli, odločila pa sem se glede na menije na njihovi spletni strani. Kakšne so vaše izkušnje? Mi ga priporočate, če pa ne, kam naj gremo po vašem? Zaželjeno prav v Ljubljani in ne okolici, razen če je oštarija res dobra... hvala in pa-pa,
Minaja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
19.4.2006 22:28:37   
Piškotka~
Meni je všeč Pri Micki v Sostrem- poceni, dobro, osebje prijazno. Je pa običajna hrana.user posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu minaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
19.4.2006 22:31:07   
anckabancka
Nazadnje ko sem bila v Guliverju (kaki 2 leti nazaj), sem bila zelo razočarana. Bilo je drago, pa še najedla se nisem.

iz mojih izkušenj ga ne priporočam.

(odgovor članu minaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
19.4.2006 22:40:48   
kofetek2010
Guliver user posted image  - pred 4 leti smo na plošči dobili smrdljivo meso, bog si ga vedi kolk dni je že čakalo na goste user posted image  fuuuuuuuuuuuuuj

Pri Micki je fajn, dobra domača hrana, le kaj, ko je ob vikendih ful gneča in težko dobiš fraj plac user posted image  ja, je treba prav cajt rezervirat user posted image

pa pri Janežiču v Pšati je tud dobro user posted image  pa pri Jurmanu tud user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
19.4.2006 22:58:08   
tinadvojčica
Meni se pa ful dopade za takšne stvari Jurman ker imajo dobro hrano in prekrasno igrišče za otroke pa še ugodni so!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
19.4.2006 23:05:15   
Anonimen
Se strinjam z Jano - Micka in Janežič.

Za otroke pa Jurman.

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
19.4.2006 23:28:16   
mml
Gostilna Kovač v Sostrem...dobiš normalno domačo hrano, relativno dovolj prostora, ni problema s parkiranjem, samo je pa dobro, da v začetku tedna rezerviraš za nedeljo...cene povsem znosne (mi smo plačali približno 2.500 SIT na osebo za aperitiv + kosilo s pijačo).
Pri Micki sek se jaz zastrupila s salmonelo, ko smo jedli piščanca, tako da imam slabo izkušnjo user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 0:01:06   
KODA
Jurman user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 7:51:43   
Geja
Gostilna Kmečki hram v Tomačevem....

lp, Geja user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 7:55:12   
darjatimci
Jurmanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 8:36:25   
ona
Jurman user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 9:09:31   
minaja
Joj, ampak pri Jurmanu je takšna gužva in industrijski pristop. Se mi zdi, da ni to najbolj primeren plac, bi moralo biti malo bolj intimno in svečano vse skupi user posted image user posted image . Kmečki hram je ob nedeljah zaprt, potem sem pa počasi že bosa. A imate še kakšno gostilno v rokavu??? Plis.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 9:56:32   
darjatimci
Res je  gužva, ampak če greš z otroci je najboljša varianta, pa tudi drugače je v redu. Je pa res, da če rabiš en bolj poseben prostor boš morala še malo prečekirat. Mi hodimo na družinske pojedine na kmetijo odprtih vrat, ker imamo radi domačo hrano, imajo tudi poseben prostor, mislim pa da je za kakih 50 ljudi. 

(odgovor članu minaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 11:29:22   
Mikica
Mi imamo pa dobro izkušnjo z Guliverjem. Nazadnje smo imeli tam prednovoletno kosilo, večja skupina, rezervirali smo že prej, hrana je bila pa zelo dobra.

Všeč mi je tudi Kovač v Sostrem, sodelavka je pred kratkim imela poslovilno tam, pa smo bili lepo in dobro posteženi, hrana pa tudi dobra.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 14:13:06   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Geja

Gostilna Kmečki hram v Tomačevem....

lp, Geja user posted image


Jap, podpišem. Meni samo gobovo juho v kruhovi skodelici, prosim.user posted image user posted image   aja, zaprto je v nedeljo....

Potem pa  mogoče k Žabarju.... pa še domač sladoled majouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 20.4.2006 14:15:24 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 14:53:46   
minaja
Kaj pa Pr žlaht? A katera pozna to oštarijo?

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 15:31:34   
Barbs
Pr žlaht so bili očitno tudi Mladinini prizkuševalciuser posted image

Morda pa se kje na obrobju metropole še skriva kak adut, se je vedno bolj tiho oglašalo zadaj za čelnim režnjem, ko je Ilovarjev trio preštel za mizami v preddverju pomenkujoče se okoličane, zajel v pljuča vonj po fritezi in pohanih piškah - in kalamarih, je pripomnil naš izvedenec za mesoznanstvo in jadranski krivolov - ter sedel za mizo s pogledom na gradbišče. Nado nam je kljub okoliščinam vlivalo že dejstvo, da je bil torek, dan, ko Pr' Žlaht pripeljejo svežo ribo, kateri menda niti najbolj trdosrčen izmed kuharjev srce ne more storiti sile.
Resnično? Poglejmo. Čeravno bi, poučeni z občeslovensko šego, še razumeli, da Pr' Žlaht carpaccio podlagajo z rukolo, je pač neverjetno, da se je nadležna zel pritaknila tudi solati iz hobotnice, manj pa, da skupaj z namazom iz škarpene nobena izmed hladnih predjedi ni postregla z definiranim okusom, kakršnega pač ni primajkovalo tržaški omaki, ki je sekala iz popečenih kruhkov. Okusa, za razliko od zelenjavne juhe, ni manjkalo niti najsvetlejši točki popoldneva, brodetu iz sip, katerega je kuhar kozmetično popravil s filetom brezglave (b.g.) škarpene.
Vtis, da dober del žlahtine ponudbe ne prihaja iz morja, temveč iz večnega ledu, pa so le potrdile tople predjedi, v konfekcijskem olivnem in v veliko več kot le kapljici česnovega olja utopljene kapesante z žara in škampi, ki se niso hoteli ločiti od oklepov, da buzare, v kateri so se namakali skupaj s špageti (in ne preverjeno ustreznimi širokimi rezanci), sploh ne postavimo pod drobnogled. Drobnogled zato ni ušel tisti dan prispelemu rombu, ki je ponujen na ogled še zadržal dostojanstvo, a se je, skupaj s posebej pečenim in potem dodanim krompirjem ter golido ribjega fonda, da je iz ribe s krompirjem v pečici nastala prava župca, izkazal za kaj neatraktivno jed, za krono posuto z nasekljanim česnom, zaradi katerega se je Ilovarjevemu triu spahovalo še pozno v noč. Čeprav bi zaradi tega druge krati sekal roke in pribijal na križ, bi ata Ilovar v tem momentu podpisal tudi smešno prepoved, ki velja v Asu, kjer si za boga milega ne moreš začesnati niti navadne solate. Bi, ko ne bi imel dovolj dela s krotenjem želodčne, od "le malo barikirane" Rojčeve malvazije razdražene zapiralke. Nikamor brez rupuruta.
Ocena: * *, zgaga


Pr' Žlaht najdete ob gradbišču avtoceste, med Šentvidom in Podutikom. Pr' Žlaht delajo od enajstih dopoldne do desetih zvečer, ob nedeljah le do šestih popoldne, ob ponedeljkih pa trebijo česen. Telefon: 01 510 63 80.
Specialitete: brodet, višnjeva grmada.
Vina: nekaj odprtih vin in pest buteljk s severa in juga. Brez domačih žganjic. Sorbet: preskočite.
Pr' Žlaht se nam je spahnilo za nekaj čez 10.000 SIT na osebo.

Po prebranem jaz ne bi eksperimentirala ravno na krst.user posted image


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu minaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
20.4.2006 17:12:24   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Pr žlaht so bili očitno tudi Mladinini prizkuševalciuser posted image
Ocena: * *, zgaga


Pr' Žlaht se nam je spahnilo za nekaj čez 10.000 SIT na osebo.

Po prebranem jaz ne bi eksperimentirala ravno na krst.user posted image



Kar verjemite Mladini so renomirani ocenjevalci, verjetno najboljši v Sloveniji.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KRST - Guliver DA ali NE oz. kam na kosil...
21.4.2006 9:43:18   
minaja
Ja, pa je res poden....tale Pr žlaht. Sva šla včeraj pogledat, pa sva se obrnila že ob pogledu na lokacijo gostilne . Kriza. Odpade, odpade pa tudi Guliver, ker je pretemen prostor, pa še takoj ob vratih bi nas dala sedet gdč. natakarica. Sedaj gremo izven Lj. na preizkušeno lokacijo. Hvala vsem za nasvete. Lep dan, Minaja

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?