|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KT pred laparo in histeroskopijo
28.3.2007 14:03:32   
varja
Živjo, dekleta!
Prosim vas, če mi lahko poveste nekaj; približuje se namreč moj datum za laparo in histeroskopijo na Gin. kliniki. V zvezi s tem berem na RR in pri Pušenjaku, da punce večinoma pred tem posegom jemljete KT za pravo debelino sluznice. Mene je napotil na poseg dr. Reš in ni nič rekel glede tega, da bi mogla jesti KT. Zanima me, kako je bilo z vami, ki ste to že dale skozi, zlasti po napotnici dr. Reša. Ali ste torej mogle jesti KT ali ne? Me že skrbi, da me ne bodo hoteli vzeti. Pušenjak namreč pravi, da vedno predpiše KT pred tem posegom. Hvala in lep dan vsem skupaj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
28.3.2007 14:30:03   
lana38
Če imaš poseg takoj po končani user posted image , potem ti ni treba jesti KT, ker je takrat še tanka sluznica. Če imaš pa kasneje v ciklusu, potem pa moraš jesti KT, da se sluznica ne odebeli. To je vsa znanost o tem.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
28.3.2007 14:31:39   
lana38
Varja, kako dolgo pa si čakala na HYSC; od takrat, ko si se naročila?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
28.3.2007 19:24:18   
Tia-na
Tako kot  ti je Lana38 napisala, če si na vrsti takoj po M potem ni panike, drugače pa ni fajn, kr te ne bodo mogli operirat, če bo sluznica preveč zadebeljena.

Lana38, okoli 3 mesece se čaka.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
29.3.2007 9:59:58   
varja
Hvala za odgovore. Ja, M sem dobila dva dni nazaj, poseg imam čez 14 dni. Torej bi po vaših besedah mogla jesti KT, samo jih sploh nimam, saj se trudim zanositi. Bom poklicala na GK, kako je s tem. Joj, bom jezna, če be zaradi take neumnosti ne bodo hoteli operirati. Lana, še odgovor zate, Prijavila sem se konec januarja, takrat so mi dali zaporedno številko in rekli, ko bom v marcu dobila M, naj pokličem. No, k sreči sem jo potem dobila ravno 1.marca in sem takoj poklicala, nakra je rekla, da bomo počakali še en ciklus, ker zdravnice, ki naj bi me operirala, ni. No, potem mi je dala datum 13.4.. O kakšnih KT pa niti besede. Tudi dr. Reš, ki mi je izdal napotnico ni o tem nič rekel.

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
29.3.2007 10:23:15   
emaa
Ni treba KT, jaz pred prvo hisstero in laparo nisem jemala KT, pa so vse v redu operirali. Potem so ugotovili rezidualni septum, pa sem pred drugo histero morala jemati KT (so mi v leonišču tako naročili in dali recept), da so videli kaj je spetum in kaj sluznica maternice. Če dr. KT ni predpisal, potem jih ne rabiš.

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
29.3.2007 12:43:11   
varja
Hvala, Emamair, si me kar pomirila. Odločila sem se, da se prepustim odločitvi zdravnikov in bom lepo šla na poseg, pa bo kar bo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
30.3.2007 8:35:21   
lana38
varja!
Upam, da boš v redu opravila 13.4. Tudi jaz bom morala v LJ na operativno HYSC. Včeraj sem imela diagnostično na Ptuju, ampak na operacijo pa moram v LJ. 10.4. moram do G in potem mi je rekel, da me bo on naročil in se vse zmenil z njimi. Morda ne bom rabila tako dolgo čakati, ker me malo tudi že leta preganjajo (39 let). A mi lahko poveš, kam greš na sperjem za HYSC, na GK v staro stavbo ali spodaj v porodnišnico? Ne bi rada hodila od vrat do vrat, preden bi mi povedali, kam moram? saj vem, da je morda še dolgo, preden bom sploh šla. Pa nič ne škodi, če vem prej, kam moram iti, a ne.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
30.3.2007 15:50:46   
emaa
Sprejem je v stari porodnišnici, torej GK, greš pa kar v I. nadstropje, ti itak, ko ti dajo datum, povejo kje, kdaj in pri kom se moraš zglasiti.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
30.3.2007 17:03:42   
lana38
Hvala emamair!

_____________________________

lana38

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
2.4.2007 8:36:18   
varja
Lana, vidim, da ti je emamair že vse povedala, ker je k sreči bolj hitre sorte kot jaz, ki sem šele zdaj videla tvoje vprašanje. Bom drugič bolj pridna, obljubim.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
2.4.2007 11:10:02   
lana38
varjauser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
2.4.2007 13:10:27   
perlica
Jaz pred laparo nisem jedla nobenih KT.

lana38 in varja držim pesti za vaju...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
4.4.2007 17:15:19   
titi3
Jaz sem imela že dve histero in nisem jemala tablet, drugič so mi tudi odstranjevali pregrado. Sedaj grem na laparo pa mi tudi ni treba. Sem sicer vprašala ginekologa in je rekel, da nejega ne moti tudi, če bi imela menstruacijo. Pri laparo je itak vseeno. Če se doktor spozna ga to baje ne moti.

Lp

(odgovor članu perlica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KT pred laparo in histeroskopijo
4.4.2007 20:43:11   
soncek.djukelica
varja, naj te tudi jaz pomirim!
še nisem slišala,da so predpisoval kt pred laparo ali histero! Jaz sem jih dala 3 čez, pa nikoli mi ni bilo jih treba jemati! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




nagradne igre
Lelly28 RR

Zanima me ali igrate oz. sodelujete v nagradnih igrah?

da / redno (17%)

ne / nikoli (22%)

občasno / odvisno od nagrad (61%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!