|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Kašica Humana -jabolko bezeg 14.6.2005 11:56:22
|
|
|
|
Blink1
|
Sej adaptirano mleko je tudi kravje mleko:)- Samo predelano.
|
|
|
|
|
Kašica Humana -jabolko bezeg 14.6.2005 11:59:58
|
|
|
|
leah
|
Ja,sej to mi je jasno...ampak moja torej pije Humano 2,ki predelano kravlje mleko,kašica pa naj bi vsebovala nepredelano kravje mleko....:zmeden:A štekaš? Mogoče malo neumno vprašanje,ampak a potem to pomeni,da moja ne bo alergična na "popolno"kravje mleko,ko ji ga bom dala? Nelogično mi je vse skupaj,čeprav je pomojem čist logično:zmeden2:,ker v riževi bananini Humana kašici piše adaptirano Himana mleko,tukaj na tej pa posneto kravje mleko.Torej ger za isto zadevo,ali kaj?
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
gluten1hruškaKdaj ste začele uvajati gluten?pred 6. mesecem (
29%)

med 6. in 7. mesecem (
50%)

po 7. mesecu (
14%)

po 1. letu (
7%)
Število vseh glasov: 163Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!