|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi blo?
20.2.2008 20:37:04   
nasmejani
  Kaj bi naredili ko bi
izvedeli da vas vaš
partner al partnerka varajo?
A se da temu spregledat skozi prste.
Biti tih in kot da se ni neč zgodilo,
al pa vrnuti z isto mjero?


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 20:39:26   
Anonimen
Kaj bi blo? Konc najine veze. K vem da nism sposobna tega oprostit. Vsaj trenutno ne.

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 20:42:04   
Anonimen
Ce bi prevaral, ne vem.

Ce bi varal, bi lahko "varal" se naprej.....samo mene ne vec...user posted image

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 20:43:11   
eya
Sigurno se ne bi delala, da ne vem, če bi ga dobila pri varanju. Za naprej pa nisem sigurna-vem, da bi zelo, zelo težko oprostila, če bi sploh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 20:46:23   
lukec
Mogoče s časom oprostila, a pozabila ne bi nikoli in tako je težko živeti. Ne vem, kako bi mu lahko še kdaj zaupala, zaupanje pa se mi zdi temelj vsake veze.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 20:55:16   
valentina2006
Oprostila in pozabila vsekakor neb...tud vrnila neb...

Konec zaupanja in zakona.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 21:05:59   
Anonimen
Pojma nimam. To so tako občutljive situacije, da nobeden ne more vedet, kako bi reagiral, dokler do tega res ne bi prišlo.
Vem edino, da ne bi bilo isto kot prej, da bi zaupanje šlo, če biga lahko dobila nazaj, pa ne vem. In da bi se za nekaj dni zavlekla v kot in se jokala, se spraševala, zakaj, kdaj, kako,... potem pa se odločala naprej. Kaj bi se odločila, pa ne vem. In upam, da mi nikoli ne bo potrebno vedet.

Vračala z  varanjem ne bi. Maščevanje je otročje in samo prilije olja k ognju, reši pa ne ničesar.

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 21:08:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Pojma nimam. To so tako občutljive situacije, da nobeden ne more vedet, kako bi reagiral, dokler do tega res ne bi prišlo.
Vem edino, da ne bi bilo isto kot prej, da bi zaupanje šlo, če biga lahko dobila nazaj, pa ne vem.

Kaj bi se odločila, pa ne vem. In upam, da mi nikoli ne bo potrebno vedet.

Vračala z  varanjem ne bi. Maščevanje je otročje in samo prilije olja k ognju, reši pa ne ničesar.


Enako, samo nisem tako na dolgo napisala...user posted image .

Ti pa tko lepo poves, te moram citirat :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 21:10:10   
Anonimen
user posted image  Hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 21:33:05   
lelčy
ja, jaz sigurno ne bi skozi prste pogledala, lahko rečem, da bi bilo konec veze in to takoj.

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 21:44:49   
Blejka26
ne vem kaj bi storila,po pravici povedano..niti ne bi rada o tem razmišljala..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 22:20:50   
helloKitty
Ne verjamem da bi lahko še bila v taki vezi.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bi blo?
20.2.2008 22:38:06   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ce bi prevaral, ne vem.

Ce bi varal, bi lahko "varal" se naprej.....samo mene ne vec...user posted image


enako...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 9:14:36   
nuala
V primeru, da bi ugotovila, da me mož vara ( ali da me je prevaral ) bi bilo najinega zakona konec. Definitivno, dokončno, brez možnosti "popravnega izpita".

Bi pa to uredila kulturno in brez kričanja, saj konec koncev je to eden najpogostejših razlogov za ločitev, torej se kaj takega vsakemu lahko zgodi.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 9:15:58   
pin
odšla bi.

Konec zaupanja je konec razmerja.

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 9:20:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Pojma nimam. To so tako občutljive situacije, da nobeden ne more vedet, kako bi reagiral, dokler do tega res ne bi prišlo.
Vem edino, da ne bi bilo isto kot prej, da bi zaupanje šlo, če biga lahko dobila nazaj, pa ne vem. In da bi se za nekaj dni zavlekla v kot in se jokala, se spraševala, zakaj, kdaj, kako,... potem pa se odločala naprej. Kaj bi se odločila, pa ne vem. In upam, da mi nikoli ne bo potrebno vedet.

Vračala z  varanjem ne bi. Maščevanje je otročje in samo prilije olja k ognju, reši pa ne ničesar.


podpis

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 9:53:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Vračala z  varanjem ne bi. Maščevanje je otročje in samo prilije olja k ognju, reši pa ne ničesar.


To bi potem bil zanesljiv propad.. Se strinjam.
Kao... zdaj si ti mene.. zdaj bom jaz tebe.. pol pa zacnemo na novih temljih.. Super temelji.. ni kej. user posted image

Drugac pa.. tkole hipotetnicno marsikdo rece marsikaj, v real laif je mal drugacna pesmica..
Zdaj neketari tocno veste, kaj bi.. in kaj ne bi.. potem pa ne ves vec tako zelo in za zihr.

Je pa tak dogodek sigurno resitev za vezo... ali v eno.. ali pa v drugo smer.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 10:13:10   
sončnica24
Po tolikih letih veze bi bilo nepreklicno konec brez vsakršnega opravičevanja in ne vem česa še. Maščevanje, zakaj? Brezveze ker tudi temu sledi konec, boljše takoj naredit konec kot pa vleči to v nedoklet. Jaz se namreč držim pregovora, kdor enkrat vara bo varal tudi drugič, tretjič itd. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 10:22:21   
sneguljčica
Jaz tudi nebi prenesla, če bi ugotovila, da me vara. Če mu kaj ni prav, ima jezik, pa naj pove. Če nekaj čuti do druge, tudi ima jezik, pa naj pove, da ne moreva bit več skupaj in konec. Da pa izvem, da je že nekaj časa z drugo, vsi vejo, samo jaz ne... pa da še vedno spiva skupaj, on pa vmes še kje drugje... raje niti ne razmišljam.

Mene pa zanima tisti, zakaj tisti, ki varajo, najprej ne rešijo z ženo in grejo potem v novo vezo? A mislijo, da bojo samo malo "pomigali", potem pa šli nazaj k ženi in srečno živeli do konca življenja? A mislijo, da bojo večno živeli z dvema, s tem da žena ne bo nič vedela, ljubica pa bo čisto zadovoljna s položajem "druge"? A mogoče kar skočijo v novo zvezo, se ne upajo povedat ženi in potem čakajo, da ona izve, potem pa bo kar bo?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 10:48:44   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ce bi prevaral, ne vem.

Ce bi varal, bi lahko "varal" se naprej.....samo mene ne vec...user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 12:27:55   
baguSka
Je pa tak dogodek sigurno resitev za vezo... ali v eno.. ali pa v drugo smer.


Ja.. Lahko je samo in izkljucno v drugo. user posted image  Vcasih sem se mislila, da se da spregledat in pozabit... Danes pa VEM, da to ni mozno, ce je ljubezen prava!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 12:35:32   
baguSka
Hocem povedati, da se da z razumom se neki nardit in popravljat in se prepricevat, da bo se vse ok. Vendar v resnici NI ok in nikoli vec ne bo... In ce smo v taki situaciji iskreni sami do sebe, si priznamo, da globoko v svojem srcu obcutimo bolecino, ki je ne bomo nikoli pozabili... In dokler nosimo to bolecino v sebi, ne more biti nikoli vec isto. Lahko jo samo razumsko potlacimo... Vendar je ta se vedno pristona, ne glede na to, koliko je globoko skrita v nas... Ostaja. Ce je ljubezen prava, ne gre drugace. Ker ce nekoga iskreno in dipli ljubimo z vsem svojim srcem, ga spostujemo, mu zaupamo... mu seveda lahko tudi oprostimo. Vendar ne, ce izda najino ljubezen. Srca se ne da prevarat... in tudi z razumom mu je tezko karkoli dopovedat.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 13:05:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Je pa tak dogodek sigurno resitev za vezo... ali v eno.. ali pa v drugo smer.


Ja.. Lahko je samo in izkljucno v drugo. user posted image  Vcasih sem se mislila, da se da spregledat in pozabit... Danes pa VEM, da to ni mozno, ce je ljubezen prava!!!


A ti vrzem eno kost in recem, da pravaaa ljubezen po tem-takem sploh ne obstaja? user posted image

ker.. a si dozivela kaj takega v tej vezi.. kar v imenu prave ljubezni tud pod razno ne bi smela?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 13:15:39   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

Kaj bi naredili ko bi
izvedeli da vas vaš
partner al partnerka varajo?
Ne vem, po moje bi me sesulo, reakcije so pa nepredvidljive, dokler te kaj takega ne doleti, je težko karkoli reči.
A se da temu spregledat skozi prste. Ne
Biti tih in kot da se ni neč zgodilo,
al pa vrnuti z isto mjero? Nikoli!



Nasmejani brez zamere, ampak te tako težko berem, lahko malo bolj pravopisno user posted image


(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 13:17:44   
Anonimen
Vendar ne, ce izda najino ljubezen. Srca se ne da prevarat... in tudi z razumom mu je tezko karkoli dopovedat.


a nastejes nekaj linej.. s cim se izda ljubezen?

in karkoli bos nastela.. eno bom sigurno se dodal.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?