|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 12:19:16   
Anonimen
... bi videli starše seksati?user posted image

In kaj bi si mislili?

< Sporočilo je popravil URSKA -- 21.1.2006 12:27:25 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 12:20:15   
Anonimen
Nč. Kaj pa naj bi? Stran bi šla in ju pustila, da v miru napravita svoje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 12:30:42   
Jančika_
Začela bi ogorčeno kričat in mlatit po njima z valarjem. Edina pravilna reakcija, če kogarkoli zalotiš pri seksu.user posted image

Lepo te prosimuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 12:37:45   
soncece24
ko smo bili skupaj a morju sta bila ata in njegova žena v sosednji sobi zelo glasna user posted image user posted image , nisem mislila, da je foter pri svojih 55-ih še tak "vzdržljiv", he he. Malo mi je bilo smešno vse skupaj, ampak saj pa je to normalno, no, vsaj meni se tak zdi ;-)

Verjetno pa je drugače, če jih zalotiš, ko si še bolj majhen, takrat bi se jaz verjetno drla: ata, bejži dol z mame, saj jo boš pomečkal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (ata ma 150 kg, mama pa 50, hi hi)


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 12:40:40   
Anonimen
Jap, sem potem jaz čudna, ker če si jih jaz predstavljam, pomislim na bljak.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 12:53:34   
kepa*
Ne, nisi, saj men tud ni v interesu, da bi si ju ravno predstavljala.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 12:58:15   
mammy26
pa pomislimo kaj bi pa naši otroci govorili o nas, ko se bodo ista vprašanja spraševali čez 20 let. Nekaterim od nas, se samo misel na to zdi čudna, a tudi mi bomo nekoč v njihovih letih.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 13:13:08   
Jančika_
Resnično ne razumem, zakaj bi bilo to, da imajo naši straši spolne odnose, bljak. A mi smo pa brezmadežno prišli na svet, ali kaj? Torej bi morala midva zdaj, ko imava otroka in ko čez nekaj let zaključiva z reprodukcijo, nehati seksasti, ker bi se to mojim otrokom lahko zdelo bljak? Mi na kraj pameti ne pade.

In kaj sem po besedah moje mame izjavila jaz, ko sem ju zalotila, takrat stara nekje 3 leta? "Ti ti ati, kaj pa delaš, te bom po nagi riti".user posted image Ko sem ju enkrat zalotila v puberteti, sem se pa diskretno odstranila. Verjeli ali ne, to ni pri meni pustilo nobenih hujši psihičnih posledic. Ali pačuser posted image ?

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 13:26:30   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA
Kaj bi izjavili, ali storili, če bi videli starše seksati?user posted image



user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 14:14:09   
ZARA
Jst bi bla šokirana.Pa ne zato, ker seksata, ampak zato ker sta že kar v letih.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 14:27:50   
daddy
  A te muči "elektrin kompleks"? Ja kako pa misliš da si ti prišla na svet? Starši seveda seksajo in starši seksaMo. Res ne vem kaj je tu čudnega, bolj je čudno pri tistih, ki ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 14:28:34   
KIRA
teoretični on raktičnonemogoče. ne živita več skupaj. najbrž pa ne bi rekla nič.
sej jest tud seksam. Če ne bi, ne bi imela 2 tako lepih punčk....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 15:27:25   
dory
Pomoje ne bi blo glih prijetno, ne zame ne za onedva...ampak bi se na hitr pobrala in bi mi blo se lep cas mal neroden...ampak konc koncev...ne vem zakaj tud pol ne bi mogl sexat...a mi tud ne bomo al kaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 16:26:56   
KRISS
Joj kar kap bi me trofla user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 17:44:22   
gaja*
no, men bi blo mal neprijetno in nerodnouser posted image user posted image če bi ju glih zalotla user posted image user posted image user posted image , čeprav hvala bogu, da še seksajo, saj to je užitek, ne? In tako sta mene, pa mojo sestro nardila...user posted image user posted image (se jima je posrečlo, ne??user posted image user posted image )
saj upam, da bom jaz tud takrat, ko bom čez petdesetuser posted image user posted image user posted image

No pač, naj user posted image user posted image kolk jima paše, zdaj mata končno mir u hiši!!


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu KRISS)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 18:19:37   
anajaja
Ja če bi vedl, da sm jih zalotla, pol bi se verjetno kr v zemlo pogrezlna...
Drgač pa hvala bogu, če še seksata pr teh letihuser posted image , me prov nč ne moti.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 18:21:32   
MarijaPo
Jaz bi bila vesela za njiju, ko sem bila mlajsa, bi mi bilo pa najbrz bedno.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 18:25:32   
karmy
ja enkrat sta bila moja starša kar glasna...pa sem bla 12 let stara in sem mojo mamo mau pohecala: ja ja...kaj sta pa delala da sta bla tako glasna.... ona: ah nič nič in zafarbala k purman...user posted image user posted image

to se mi zdi bolj smešno... bolj nerodno in bedno se mi je zdelo k je ona mene zasačla...user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu anajaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 18:44:36   
lelaval
To se praktično ne more zgodit, ker je moj oče že umr, mama pa noče nobenega več user posted image . Če pa bi se to res zgodilo, pa bi se diskretno  umaknila, da jih ne bi motila pri tako lepem opravilu.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 20:39:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

A te muči "elektrin kompleks"? Ja kako pa misliš da si ti prišla na svet? Starši seveda seksajo in starši seksaMo. Res ne vem kaj je tu čudnega, bolj je čudno pri tistih, ki ne.


daddy ne muči me elektrin kompleks, pa tudi nič nimam proti temu, če seksata. Ja, hvala bogu, če še seksata.
Mogoče sem se narobe izrazila. Hotela sem povedati, da ker sta v letih si ju ne morem predstavljati, ker ko vidim kako seksata, se mi zdi smešno in ja bljak.

Saj si tudi tista bakica, ki ji vse dol visi, ne obleče mini krila in dekolteja do popka in šeta ulicom, saj bi se drugim zdelo smešno in neokusno ali bljak.  

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 21:41:26   
snorlax
Jaz priznam, da bi mi bilo malo nerodno. Sem pač bolj zaplankane sorte.

Tudi, ko je bila stara mama bolna in sem jo umivala in preoblačila, sem imela tak čuden občutek, ko sem jo videla nago. Ampak potem sem to odmislila in sem jo gledala, kot človeka, ki potrebuje pomoč, ne kot staro mamo.

Verjetno je to kriva vzgoja, kajti pri nas doma je bila spolnost vedno tabu tema in je nakako še danes. Jaz se s svojim sinom veliko bolj sproščeno pogovarjam o seksu, kot pa s svojo mamo. Pa vidim, da je mami bolj nerodno kot meni. Moja starša sta zelo starokopitna kar se tega tiče in sta se verjetno vedno skrivala, ker ju nikoli nisem videla, niti slišala.

< Sporočilo je popravil snorlax -- 21.1.2006 21:45:53 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 21:54:22   
Anonimen
Ah daj no, Urška, a nisi ti že odrasla oseba?

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 22:09:14   
Gina
MOja dva sta se vedno sredi popoldneva zaklenila v spalnico, če jima je pasalo.Meni se je to zdela normalna in naravna stvar, pa saj je tudi bila. Nikoli nisem ravno medtem razmišljala in si kaj preveč slikovito predstavljala, kako seksata. 
Samo problem je bil v tem, da je moj mali brat(ec)medtem včasih po pol ure skupaj tolkel po njunih vratih . Ne vem kako ju ni minilo.user posted image user posted image  

Mi je pa bilo nekoč nerodno, ko sem zalotila mojo frendico s svojim tipom seksat pri nas na vikendu. Smo ji za hec odprli vrata in ju slikali. NIsmo v resnici mislili, da kaj počneta in še manj, da direkt pred vrati. POtem sem sliko strgala, ona je bila pa užaljena, ker je nisem shranila. user posted image user posted image user posted image  Kolk smo ljudje prismojeni, a ne.

Aja, meni se zdi čist normalno, da tudi starejši seksajo in nič se mi to ne zdi grdo, čist super je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 22:09:36   
Maček Muri
Al bina, dobro vprašanjeuser posted image
Kaj bi naredila? Diskretno bi se umaknila.
Kaj bi rekla? In kaj naj bi po tvoje rekla? A imam kaj za komentirat?
Sicer pa, seks je ena od osnovnih bioloških potreb in ni privilegij mladih in estetsko dovršenih osebkov - pa tudi če bi bilo je to zelo relativno, kaj je primerna starost in kaj je lepo.
Urška, sicer pa tole vprašanje ni bilo prvo globokoumno, tako, da je vsaka beseda odveč.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj bi izjavili, ali storili, če...
21.1.2006 22:11:48   
Anonimen
Muri, tudi s tvojim zadnjim stavkom se strinjam.

(odgovor članu Maček Muri)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?