|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi lahko ta bilo?
5.10.2005 23:09:07   
Anonimen




user posted image
Danes test delam in je blo tko.Testna črtica ok, nosečniška pa tko slabo vidna, da si še kot moral iskat da kaj vidiš. Tko boga,da neve kaj pomeni. user posted image a mislite da bi ga mogla ponovit? Kdaj?
Hvala za odgovore.
Pa prosim ne me obsojat, da mam privide, videl je tud moj user posted image  in neveva kaj je to bilo. Seveda bi bila pa srečna zelo če bi bilo to to.user posted image
LP







  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi lahko ta bilo?
6.10.2005 3:08:16   
PBJ
Počakaj še kakšen dan - če si noseča, bo  nosečniška črtica vsak dan močnejša, zaradi vedno večje količine hormona. Sicer pa v navodilih verjetno piše, da tudi rahla črtica pomeni nosečnost.user posted image user posted image


lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi lahko ta bilo?
6.10.2005 8:46:09   
klavdijak1
Tud men se je pri testu komaj vidla testna črtica tko da sem ga ene dve uri skup gledala, pol sem pa poklicala svojo G in mi je rekla če se vid testna črtica ni važno koliko nosečnost je!!
Tako da ti verjetno lahko že čestitam user posted image

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi lahko ta bilo?
6.10.2005 18:40:49   
mihi78
pozdravljena!
lahko, da oba čisto dobro vidita! da pa bosta sigurna pa test čez kak dan ponovi ali pa poskusi s katerim drugim!
držim pesti, da si user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi lahko ta bilo?
6.10.2005 19:54:39   
Nely
Ne vem sicer, kateri test si imela, samo mislim, da če se vidi samo rahla črtica, to pomeni, da si srečka user posted image . Poskusi še enkrat jutri z enakim testom ali pa z drugim. Pa ne pozabi sporočit rezultata.

Držim pesti! user posted image

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi lahko ta bilo?
8.10.2005 8:58:11   
S22
Dobro jutro.!user posted image user posted image user posted image user posted image Danes: Test neg., rjavkast izcedek.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čist brez opozorila, mislim da pje orišla user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala ker ste me vzpodbujale, zdaj pa počakam da minie in novim bojem naproti.user posted image
Hvala vsem.
LP

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi lahko ta bilo?
8.10.2005 9:05:13   
CIPRESA
Oh Sonja saj bo, tudi zate bo prišel dan ko boš videla obe črtici...do takrat pa držim pesti zate!!!!!!!!

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi lahko ta bilo?
8.10.2005 9:08:11   
BetyRR
Hej....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni konec sveta....samo user posted image  je..., kar pomeni, da tvoje telo deluje pravilno, le počakati moraš "na šestico v igri človek ne jezi se"...tako je, na žalost...in drugače ne gre

Pa jaz vem, da boš prav kmalu zagledala user posted image !!! Samo verjeti moraš v to.

LP

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?