|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj boste danes jedli?
11.2.2005 9:32:18   
mala pika
Našemu malemu (6m) sedaj že delamo kosila - to so razne kašice od zelenjavne do sadne. Vendar mi pri tej starosti otroka ne dopuščajo ne kako veliki eksperimeti.

Zato vas sprašujem, kaj jim boste danes kuhali za kosilo.

Danes mu nameravam narediti riževo kašo s korenčkom. Pa vi?

Pozdravček!
Pika :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj boste danes jedli?
11.2.2005 11:19:04   
malika
Moj je sicer star že 13 mesecev, ampak vem, da je najraje jedel zelenjavne juhice.Skuhala sem razno zelenjavo in zraven dodala riž in kakšen košček belega mesa (piščanec, zajček). Tak jedilnik je imel skoraj vsak dan.Namesto riža pa lahko vmes daš pšenični ali koruzni zdrob. kaj pa koruzo si že poskusila? Moj jo je imel rad-in jo ima še vedno, ker je sladka.

Drugače pa lahko poiščeš na tem forumu (če se ti ljubi) za enih 5 mesecev nazaj(mogoče kak mesec več ali manj) ko nas je kar precej pisalo spisek raznih luštnih receptov.

(odgovor članu mala pika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj boste danes jedli?
14.2.2005 12:54:30   
bini
zelenjavno kašico (bučke, cvetača, korenček) in polenta.. pričakujem navdušenje :duda:

(odgovor članu mala pika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?