|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj dogaja v Celju ?
15.4.2008 17:44:09   
sončica23
Pozdravljene !

Jaz sem čisto sveža noseča, pa tudi čisto sveža Celjanka. Torej nič kaj ne vem kaj se za nosečke dogaja v Celju. Ali je morda katera med vami Celjanka in morda ve kaj več ?

Hvala in lep pozdravček

nekoliko osamljena in izgubljnena Sončica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
1.5.2008 19:35:18   
novopecena
ojla
ja jest sem celjenka pa bivša nosečnica, sedaj pa presrečna mamica 3 tedne staremu Reneju. kaj te pa kaj zanima?


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu sončica23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
28.5.2008 23:02:41   
*Junona*
Sončica, si se znašla?

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
19.7.2008 21:30:40   
babyg
Pozdravljene!

Mene pa zanima,če je kje v Celju vadba za nosečnice?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde,cvetlice in otroci.
Dante Alighieri

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
21.7.2008 10:01:33   
bučkabb
ja jaz sem tudi nosečka iz okolice Celja.

dobrodošla novopečena celjanka in nosečnicauser posted image user posted image user posted image

glede telovadbe za nosečnice je tako, da v ZD Celje poteka organizirana telovadba za nosečnice, ki pa jo sedajle v Juliju in v avgustu ni, zaradi dopustov in prenove dispanzerja.  pričela naj bi se nekje 25.8.
telovadbo imajo tudi v Top fitu, kjer pa ne vem kako poteka in kdaj je, ker nisem bila nikoli.

drugače se nič kaj posebaj ne dogaja za nosečnice.

(odgovor članu babyg)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
22.7.2008 10:21:53   
kaška
Pozdravček vsem, tudi jaz sem novopečena celjanka in povrhu še novopečena nosečka (10 tednov). Zanima me, kakšne so vaše izkušnje s tekom v zgodnji nosečnosti? Pred nosečnostjo sem kar veliko tekla in kolesarila, potem me je utrujenost malo ustavila. Zdaj se pa spet počutim fit in si želim telovadbe...user posted image user posted image user posted image

kaška

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
29.7.2008 18:47:55   
Dali*
Ejla punce, ja bo treba začet ma telovadit. Zanima me, če katera v koliko stane vadba za nosečnice v ZD Celje ali pa Top fitu. Priporočajo jo menda od 3 do 8 meseca, ne. Če ne se bomo pa Celjanke mal skup spravle in hodile na pohode v okolici Celja. Ogromno je čudovitih poti. Se bomo že zorganizirale, ne.

(odgovor članu kaška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
6.8.2008 8:59:07   
katja_p
Js mam zase občutek, da se na telovadbo ne bom spravla, ker mi je in škoda dinarčkov in škoda lepega vremena user posted image  Mam doma okol hiše in po hiši velik za nardit, tk da je to moja telovadba. Bi pa šla na kak daljši sprehod ... Sam sami mi ni, moj pa nima glih cajta in volje na sprehode hodit.

Kaj pa ostale počnete, da se razgibate?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
6.8.2008 20:36:23   
barika
Evo ena Celjska mamica skoraj 9. mesečnika.user posted image

Telovadba v ZD je zastonj, prideš in telovadiš (baje rabiš samo udobna oblačila in copate oz. nogavice). ne vem, mi lani ni uspelo iti niti 1xuser posted image , sem rajši hodila na sprehode za Savinjo, pa peš do Šmartinskega, pa na kakšno Celjsko..to je pa tudi vse.
btw. meni je moja G. odsvetovala vožnjo s kolesom.

lp

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
8.9.2008 9:04:37   
katja_p
No, sem se odločila, da bom šla pogledat na telovadbo v ZD. Sestra Pavlina mi je rekla, da 22.9. začnejo, ker imajo sedaj neka obnavljanja prostorov in ni placa.

Mogoč bo pa zanimivo user posted image  da ne bom čist zakrnila do decembra user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
10.9.2008 11:27:34   
Dali*
No, Katja zgleda da boma sam medve malo migale v CE, heh.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
12.9.2008 9:29:40   
Bethany
Tudi mene zanima tale telovadba v ZD za nosečke. user posted image Upam, da mi uspe priti 22.9. na prvo. Mal mi je sicer zgodnja ura, ko okoli štirih komaj s službe pridem, pa nekaj je še treba pojesti... no, bom vidla. Sicer pa se priporočam za mnenja tistih, ki boste šle, pa se ziher kasneje, ko nastopim dopust in porodniško, oglasim. Do sedaj, čez poletje, so pa tudi meni povsem zadoščali sprehodi okoli Celja, zdaj pa neko poslabšanje vremena obljubljajo, pa še dnevi so tako preklemansko kratki, vsak dan se pozna par minut... user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
12.9.2008 19:44:21   
timy
Pozdravljene,

telovadba v ZD je bila pravzaprav že ta ponedeljek, 8. 9. Res pa je, da naslednji teden, 15. 9. odpade, ker gre sestra na dopust. Tako, da je naslednjič 22. 9.

Meni je bilo kar všeč, večinoma so vaje na podlagi dihanja, kar se mi zdi super. Res je bilo luštnouser posted image  Na koncu pa še malo čveka.user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
12.9.2008 19:51:12   
timy
Aja, še nekajuser posted image  V Top Fitu poteka Fit nosečnica, in sicer 2x tedensko (30 evrov). Prav tako imajo pa organizirano še Vadbo za mamice z dojenčki, ki poteka tudi 2x tedensko (30 evrov).

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
24.9.2008 11:14:16   
petrcaK
A se moraš kje naročiti za vaje v ZD Celje ali kar prideš? Kje pa poteka to? Hvala!

In kaj imate oblečeno, trenerko?user posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
24.9.2008 11:51:57   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: petrcaK

A se moraš kje naročiti za vaje v ZD Celje ali kar prideš? Kje pa poteka to? Hvala!

In kaj imate oblečeno, trenerko?user posted image


Ne, ni se ti treba naročit. Kar prideš tja.

Nas je bilo pa v ponedeljek kar veliko, mislim da kakšnih 15 (blazin je 10), zato nismo mogle delat vseh vaj.
Je pa super! Jaz bom vsekakor hodila, dokler bom lahko.

Oblečeno imej trenerko ja, ker se nimaš kje za spreoblečt, razen če se boš šla na wc.

(odgovor članu petrcaK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
24.9.2008 14:38:11   
petrcaK
Hvala! Kam pa to pridem?

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
7.11.2008 22:41:47   
_kathy_
Hej!mene zanima, če katera sedaj hodi na telovadbo? jst bom naslednji teden začela ... pa me zanima kak je to, kaj počnete ...?user posted image

(odgovor članu sončica23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
8.11.2008 10:39:42   
Dali*
_kathy_, pridruži se nam na forumu Čvekanje v pričakovanju - Celjanke in okolica...tam smo že dosti pisale o tem. Vse info boš dobila na enem mestu. Pa še na seznamček čvekic nosečkic te bomo vključile, če ne boš preveč skrivnostna! Welcome...user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj dogaja v Celju ?
1.3.2019 11:34:51   
Katja_N
Evo, še ena novopečena mamica tukaj user posted image

Sem pa v nosečnosti hodila v Center Kinesis, kjer imajo vadbe za nosečnice (https://www.center-kinesis.si/vadba-za-nosecnice.html). Bila super zadovoljna. Me je pa pred začetkom zelo bolela hrbtenica tako, da je z vadbo tudi ta težava hitro šla stran user posted image

Največ je pa tako družba drugih mamic in fino vzdušje na vadbah. Če še katera išče, res priporočam! user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?